Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

ugrass

bu kadar ümitlenmeye futbolcularımız inşallah yüzümüzü güldürür.. UTANDIRMAYIN BİZİ..!

berusa55

Bu hafta çarşı iznim maç gününe denk geldi. Hadi Samsunspor'umuz sevindir şu askeri  :P

KocumVolkan

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Şubat 2010, 12:19:38
Bu hafta çarşı iznim maç gününe denk geldi. Hadi Samsunspor'umuz sevindir şu askeri  :P

En mutlu asker bizim asker :P

KareAs55

SCAPULA

Oynaya Oynaya Gelin Çocuklarrrrrr
El Ele El Ele Verin Çocuklarrr.....

erkutdem55

samsun gol gol gol ;nesinede en çok oynanan maçlar arasında bizim maçta var.47% samsun kazanır oynamış,bu iyi birşey :)

fatih55ankara

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo samsunspor lllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalalalalalalalalalaaaay samsunspor

erkutdem55

beyler şu anda samsunspor.biz radyoda yayın var mı?bana ses gelmiyor panik oldum,kontrol edebilir misiniz?

babasamsunlu

:):) bakıyorum havaya girmişsiniz...

bi kale arkasından hareket getirelim o zaman olaya..

K I R M I Z I

berusa55

BEYAAAAAAAAAAAAAZZZZZ(Bütün tabur bağırdı  :D)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 14 Şubat 2010, 13:52:20
beyler şu anda samsunspor.biz radyoda yayın var mı?bana ses gelmiyor panik oldum,kontrol edebilir misiniz?

hayır yayın yok, eğer bir aksilik olmazsa maç saatinde başlayacak yayın. haber bekliyoruz merkez stüdyodan...

taraftarlarımız stadın önündelermiş, birazdan içeri girecekler. Haydi bismillah...

ankarta 55

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Şubat 2010, 13:56:55
hayır yayın yok, eğer bir aksilik olmazsa maç saatinde başlayacak yayın. haber bekliyoruz merkez stüdyodan...

taraftarlarımız stadın önündelermiş, birazdan içeri girecekler. Haydi bismillah...

ne kdar taraftarımız orda

maviay55

bende diyorum radyodan nie ses gelmio..haberler güzel güzel bi hava varmıs atmosfer güzelmiş herşey ii olcak inşallah

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Şubat 2010, 13:56:55

teşekkür ederim,aksi olsa bilgisayara formata kadar giderdi bu işin sonu

KareAs55