Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

King1965

neyse bekleyıp gorecez.. deplesmanda artık umudumuz var benım ıcın de 34 hafta sonunda ilk 6 da olcaz bunu ıyı bılıyorum ı

SCAPULA

bu maçı alalım statta yer olumu acaba onu düşünüyorum ben.... geçen gün gördüm ilçelerdende artık tek tükte olsa minibüsler gelmeye başlamış maça süper ligdeyken çarşamba bafra ladik havza arabalarında zor geçerdik bayadır yoktu ama rize maçında 1 2 de olsa gördüm sevindim taraftar artık inanıyor istiyor takımına dönüyor.... site olarak bunu herkese yaybilsek keşke.... en çokta hoşuma giden gençlerde hep samsunspor kaşkolu var bu ümit verici gelecek adına...
TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR.... BU SLOGANI YAYALIMMMM....

King1965

Alıntı yapılan: SCAPULA - 13 Şubat 2010, 15:05:18
bu maçı alalım statta yer olumu acaba onu düşünüyorum ben.... geçen gün gördüm ilçelerdende artık tek tükte olsa minibüsler gelmeye başlamış maça süper ligdeyken çarşamba bafra ladik havza arabalarında zor geçerdik bayadır yoktu ama rize maçında 1 2 de olsa gördüm sevindim taraftar artık inanıyor istiyor takımına dönüyor.... site olarak bunu herkese yaybilsek keşke.... en çokta hoşuma giden gençlerde hep samsunspor kaşkolu var bu ümit verici gelecek adına...
TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR.... BU SLOGANI YAYALIMMMM....

katılıorum

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 13 Şubat 2010, 15:04:26
neyse bekleyıp gorecez.. deplesmanda artık umudumuz var benım ıcın de 34 hafta sonunda ilk 6 da olcaz bunu ıyı bılıyorum ı

KOCAELİ-HACETTEPE-BOLU-ADANA-BUCA ŞU MAÇLAR SAMSUNSPORUN PLAYOF ŞANSINI ORTAYA KOYACAK MAÇLAR... şimdi soruyorum 5 te 5 yapamazmıyız şu rize maçındaki oyunu aklınıza getirin.....

King1965

bence transferler yerıne oturdu.. Kocaelini alıp hacettepe yı alırsak 4 te 4 boluda da bır suprız yaparız saten gerısı gelır aga 7de 7 bıle olabılır .. sampıyon samsun

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 13 Şubat 2010, 15:13:27
bence transferler yerıne oturdu.. Kocaelini alıp hacettepe yı alırsak 4 te 4 boluda da bır suprız yaparız saten gerısı gelır aga 7de 7 bıle olabılır .. sampıyon samsun

inşallah.... zaten playofa kalırsak bu takım bu şehir ANKARAYA AKAR AKAR DALGA DALGA......... işte o zaman orda şampiyon olur geliriz buraya.... evet takım oturdu,yönetim gelecek adına ii adımlar attı... bu sene olmasa bile seneye bir kaç deneyimli oyuncu takviyesiyle şampiyon oluruz....
    HER İNİŞİN BİR ÇIKIŞI VARDIR YEGEN, Önemli olan geldiğin yeri asla unutmayacaksın hiçbir zamanda aşağıya bakmayacaksın.Sen samsunlusun yegen sen kahramansın ileriye atıldığında ardına bakmayacaksın ardına bakan korkar yegen gerçekleri görmez unutma yegen sen kırmızı beyazsın sen dünde vardın yarında varolacaksın ( ezelin dayısının bize mesajı  ;D )

King1965

evet yaa okurken dedım bu yegenım lafı nereden gelıor ben duymustum sankı onceden dedım

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 13 Şubat 2010, 15:32:32
evet yaa okurken dedım bu yegenım lafı nereden gelıor ben duymustum sankı onceden dedım

dayıda SAMSUNSPORLU bize mesaj yollamış....  ;D

King1965

;D ;D ;D heyacan bastı yarın macı ızlemıcem dınlemıcem sadece mac bıtcek skora bakacam ıns kazancaz

kaptan 55

onların son şansı,bizim hedef maçımız play off umudu yeşerteceğimiz bir galibiyet alacağımıza inanıyorum.körfez'de 300 den aşağı düşmez seyircimiz bu açıdan yalnızda kalmıcak takım.galibiyet çok şeylere gebe olucak bizler için.hadi SAMSUNSPOR'um vur şu kolpaeliye içeride hacettepe maçında oynarsın en az 15.000 kişiye.

SCAPULA

bu maçı tv vermior değilmi?? keşke verse çünkü çok önemli maç.... TEK BÜYÜK SAMSUNSPORUN MAÇI ÇÜNKÜ....

ankarta 55

Alıntı yapılan: SCAPULA - 13 Şubat 2010, 15:08:59
KOCAELİ-HACETTEPE-BOLU-ADANA-BUCA ŞU MAÇLAR SAMSUNSPORUN PLAYOF ŞANSINI ORTAYA KOYACAK MAÇLAR... şimdi soruyorum 5 te 5 yapamazmıyız şu rize maçındaki oyunu aklınıza getirin.....
SAMSUN BU MAÇLARIN HEEPSİNDEN 3 PUAN ÇIKARsın geri kalan maçlar  çok daha koaly  yeter ki şu  kocaeli hacettpe  maçlarını alalım

erkutdem55

mersin-altay 1-1 bitti.5te 5 yaparsak Altayı geçebiliriz zaten içerde maçımız var daha sonra.süper lig hayal değil bu sene

King1965

aynen hayal degıl sade ce tak tak tak yenmemız lazım .!

Dartagnan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 13 Şubat 2010, 16:18:22
mersin-altay 1-1 bitti.5te 5 yaparsak Altayı geçebiliriz zaten içerde maçımız var daha sonra.süper lig hayal değil bu sene

ah yapsak be abıcım daha baska ne ısterım bu dunyada :( tek askım sahlanmıs  hak ettıgı yere gelmıs ... Hayal etmesı bıle ıcımızı kıpıpr kıpır yapıyor ...