Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

55Melek55

hoca sana seselnoyorum bu gec saatde...sakin oynatma....kenani yaninda oturt onu...yedek kalsin..bozma defansi...kenan mazallah yakar biz....

samsunmania

Alıntı yapılan: holigan_itü - 13 Şubat 2010, 01:53:08
adem nıye yok

Arkadaş Alkaşi ile Gezici'yi karıştırdı. Sakat olan forvet Adem Gezici.

King1965

bu macta bengululer gelıormu cok sevıorum onları ya  ;D

edmontdante

Adamlar Turgut'tan ne korkuyor öyle.Kevgire çevirir bizi 2 tane kesin atar  falan diyorlar.

asoydass

şu turguta bide biz güvenebilsek bi bakıosun harikalar yaratıyor bi bakıyorsun taraftara orasını burasını gösteriyor çözemedim gitti valla..

King1965

ben guvenıyorum son ıkı haftadır bu mac ta turgut sezer savas gol atacak

SCAPULA

maçın skorunu yazıyorum.... 2-3 3 puan bizim olacak... şu saatten sonra şurda puan veririsek ayıp olur... tamam maç zor stres falan ama adamların topçusu yok doğru düzgün çık oyna yen.... ben haftaya hacettepe ile 4 te 4 yapacağız allahın izniyle diyorum...

Dartagnan

valla onu bunu bılmem de kolpalar kendınden cok emın:D neymıs bızım oynadıgımız takımların durumu zaten cok kotuymus onları da yenmemız lazımmıs ama kolpaların takımı gunden gune daha ıyı oluyormus :D

King1965

dartagnan Bızım yendıgımız takımların durumu kotu ıse bız onları yenıyorsak O zaman Bız Kocaeliyide yencez onlarınkıde kotu :D

King1965

Adana Buca Macına Kadar En Az ilk 10 da olmalıyık... Adaana buca macı var ıcerıde

SCAPULA

Alıntı yapılan: Dartagnan - 13 Şubat 2010, 12:55:43
valla onu bunu bılmem de kolpalar kendınden cok emın:D neymıs bızım oynadıgımız takımların durumu zaten cok kotuymus onları da yenmemız lazımmıs ama kolpaların takımı gunden gune daha ıyı oluyormus :D

vallaha durumları ne olursa olsun küme düşmüş bir takım var karşımızda beni ençok o korkutuyor zaten.bundan sonra kaybetçekleri bişe yok rahatlar hedefi olan takım biziz biz kendi deplasman oyunumuzu sahaya yansıtırsak 3 golle döneriz körfezden. Vallaha yendiğimiz takımlar rize-mersin bunlar kötü değil biz İYİLEŞTİK artık... transferler oturunca takım oyunuda çıktı ortaya... yarın körfez bizi tarik etmeye çalışacak ben haftayıda düşünerek tahriklere kapılmadan özellikle kart görmeden (gereksiz) maçı tamamlamamız gerektiğini düşünüyorum... şurdan alacağımız 3 puna bizi dahada yukarı yaklaştıracak...Kocaeli uzun zamandan sonra kendi sahasında oynayacak bu onlar içinde baskı oluşturabilir....

King1965

mıllet ne korkuyorusunuz be KRAL GIBI GIDERIZ PASA GIBI GELIRIZ . ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 13 Şubat 2010, 13:15:48
mıllet ne korkuyorusunuz be KRAL GIBI GIDERIZ PASA GIBI GELIRIZ . ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

kORKUMUZ YOKTA.... Şimdi futbolun bazı gerçekleri var onları yaşıyoruz sadece... Adamlar kendi sahasında oynayacak ne olursa olsun onların umut maçı artı çokta rahatlar çünkü matematiksel olarak değil ama düşünce olarak düşen takım duyduma göre logolarını satışa çıkarmışlar bu kadar çaresizler bu sıkıntı oluşturabilir... Biz yeneceğimize inanıyoruz ancak o kadarda rahat olmayacak....

King1965

spacula hep neden onlara rahat oynar dıyorsun kı adamların uzerınde baskı var hemde acayıp bır baskı yanı.. taraftarı o nune cıkacak macı almaaya onucaklar.. bızler bu macı alıcazx almazsak bende neyım bee..  Bız sımdı Samsun-Hacettepe MAcına Hazırlanaalım .. Sizce 20,000 kısı olurmuyuz :)

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 13 Şubat 2010, 14:57:10
spacula hep neden onlara rahat oynar dıyorsun kı adamların uzerınde baskı var hemde acayıp bır baskı yanı.. taraftarı o nune cıkacak macı almaaya onucaklar.. bızler bu macı alıcazx almazsak bende neyım bee..  Bız sımdı Samsun-Hacettepe MAcına Hazırlanaalım .. Sizce 20,000 kısı olurmuyuz :)

dostum adamlar düşünce olarak küme düştü... bu en büyük rahatlık değilmi sence.... baskı felan yok orda adamların en yakın rakibi ile aralarında 10 puan var gitti bu adamlar.... bunu taratarda biliyor... elbette maçı alacağız ALLAHIN İZNİYLE zatende almamız lazım ama zor olacakkk onu diyorum.... yani çokta böle rahat davranmak sıkıntı oluşturabilir... kalpar hocada en zor maçımız olacak diyor zaten....