Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

ankarta 55

Alıntı yapılan: maviay55 - 12 Şubat 2010, 17:54:15
kontraatak futboluyla kocaeliyi de devircez şüphem yok..seriye baglıcaz bu galibiyetle 3te3 hadi samsunum

Kaptan

sert ve baskılı oynayacakları kesin.ama bizim akıllı olup ayağa paslarla onları sindirmeliyiz.

SCAPULA

ÇOK ZOR MAÇ.... kocaeli düştü düşmesine ama bu maç onların moral bulma maçı... matematiksel olarak herşet bitmeden yorum yapmak onlar açısından kolay değil tabi... Samsunsporumuz bu maçı alırsa muhteşem bir iş yapmış olacak.çünkü haftaya hacettepe ile samsunda sonra bolu bile boluda oynayıp daha sonra üstüste 2 maçı adana ve buca maçları var... bu maçları samsunda oynayacğız... bence en zor maçımız kendi sahamızda buca maçı.... şu maçlardan 12 puanı rahatça çıkarmamzı için hiç bir neden yok... zaten hedeflenen puana ulaşılırsa Buca maçını çok daha rahat kazanırız işimiz kolay olsun....
kocaeli maçıyla çok önemli bir viraja giriyoruz allah mahçup etmesin inşallah....

Oflu

Umutsuzluga kapilmayin arkadaslar, Kolpaelini öylede yenecegiz, böylede  :)
Rize macini izledim, bu takim is yapacaktir
Pavlik oynasin, o yeter onlara  ;D

Tufan

şimdi uyandım demin rüyamda 2-1 yeniliyorduk daha maçın başında pavlik atağa çıkarken adam kaçırıyor gol yiyorduk. rüyalar tersine çıkarmış inşallah 2-1 yeneriz. :D

GençKozluklu

Zor maç olacak. Zaten Kocaeli maçları hep zor oldu. Ben gene Kocaeli deplesman  klasiği yaşayacağımzıa inanıyorum. inşallah kazanırız. Oğlumuz tribünden ilk Samsunspor galibiyetini yaşarak tam  SAMSUNSPORLU olması için dua ediyorum. İnşallah onun hatırına kaznacağız.

emre

bende rüyamda 4-3 yendiğimizi görmüştün,sonraki akşam da heralde kocaelinin halınden etkılenıp bankasyadan düstüğümüzü gördüm.kabus gibiydi.çok kötü uyandım.neyse Allah göstermesin..

kocaeli'den gram çekinmiyorum ne kadar stres bilmem ne baska bişey deseler bile..
benım asıl çekindiğim nokta bizim takımımızın sağının solunun belli olmaması.rize maçındaki gibi oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok!!Ama içimdeki hislerden dolayı korkuyorum bu maçtan..inşallah seytanın bacagını kırıp galıbıyetle döneceğiz ist'a :)

SCAPULA

Alıntı yapılan: emre55 - 12 Şubat 2010, 22:41:26
bende rüyamda 4-3 yendiğimizi görmüştün,sonraki akşam da heralde kocaelinin halınden etkılenıp bankasyadan düstüğümüzü gördüm.kabus gibiydi.çok kötü uyandım.neyse Allah göstermesin..

kocaeli'den gram çekinmiyorum ne kadar stres bilmem ne baska bişey deseler bile..
benım asıl çekindiğim nokta bizim takımımızın sağının solunun belli olmaması.rize maçındaki gibi oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok!!Ama içimdeki hislerden dolayı korkuyorum bu maçtan..inşallah seytanın bacagını kırıp galıbıyetle döneceğiz ist'a :)

samsunspor kendi sahasında da deplasmanda da artık bir oyun felsefesi ortaya koyuyor.yeni transferler takımın durumu elbette zaman alacak oyun planı için.ancak Kalpar hoca eldeki malzmeye göre baya iyi bir oyun kurgusuyla sahaya çıkıyor takımımız haddini bilerek oynuyor.son maçlarda Samsunsporun oyun planı daha çok deplasman da oynanacak oyun tarzını yansıtıyor sahaya... bu takım aynı oyunu oynayacak bazen şans denen faktör yanınızda olacak inşallah alacazğız ama zor maçolacak...kocaeli bence açık ve hücuma dayaı bir futbol oynamaya çalışacak ilk dakkalarda bu sert futbola birkaç ii kontrayla cevap verebilirsek maçı alırız... tabi inşallah gol kaçırma rekorlarını yine alt üst etmeyiz rizede olduğu gibi...

ankarta 55

ya arkdaşlar ne abartıyonuz yense bizi mersin yenedi kocaelinin çıkış maçıymış biz çok duyduk öle laflar  çok rahat 3 tane sallarız

Mustee13

Sağ bekte Adem'in olmaması sıkıntı yaratabilir...

FK_SAMSUN

Kaya

Maraton tribünümüz yapılmadan evvel her şeyiyle bizim stad ile aynı olan İZMİT ismet paşa stadında SAMSUNSPOR umuzu desteklemeye gideceğiz...Tek ses tek yürek kocaelini SAMSUN a çevirip galip gelip döneceğiz ALLAH ın izniyle amin

Yaman55

gece 11 de yola çıkıyoruz deplasman hazırlıklarına başladık :D :D :D ;) ;) ;)

holigan_itü