Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

holigan_itü

King Of The North

Kocaeli ve hacettepe maçlarını almamız halinde Bolu'ya akmamız kaçınılmaz olacaktır.

King1965

arkadaslar bı costuk bır costuk hadı hayırlısı valla eger bu kocaelı macını alırsak sırasıyle her sey tak tak tak tak geelcek bır bakmısız samsun ilk 5 te

Jnr.Serkan

rass

uzun bir arada sonra merhaba arkadaslar. kasim aiynde cok kotu durumdaydik ama toparladi takim. kalpar hoca etkisini gosterdi. koceliyide yenecegimizi dusunuyorum skor tahminim 3-1.

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 12 Şubat 2010, 00:22:27
be hala o 3-0 lık maçı unutamıyorum ve de tabela olayını :-[

Abi aslında onların tabelasıyla da güzel şeyler yapılabilir.bkz.KOCA-ELİ

Jnr.Serkan

King1965

Bu Sefer Buyuk Konusuyorum Beee KOCAELİSPOR-0-3-SAMSUNSPOR GOLLER SAVAs TURGUT SEZER YENI STOPERIMIZ GOL YEDIRMEZ

fatih55ankara

inşallah ağzınızdan bal damlıyor.bence çok zor maç.mücadele etmemiz lazım.bu tip maçlarda samsunsporumuz genelde başarısız oluyor.misal geçen sene sakarya ya deplasmanda yenildik.rakibin daha fazla ihtiyacı var gibi.gönlümden geçen skor kocaeli 1 samsunspor 4

beşnumara

normal şartlarda olacakları söylüyorum. biz kocaeliye her türlü gol atarız ayrıca kocaelisporun da bize atacağı gol sayısı maksimum 1dir. eğer penaltı ve kendi kalesine gol atan olmazsa. bizim açımızdan en kötü beraberlikle döneceğimiz bir maç olur.

kocaelispor bence sert oynayacakatır agresif oynayacaktır. çünkü mutlak 3 puana ihtiyaçları var ve mecbur bize saldıracaktır ama mutlaka biliyorlardır ki orta sahada hem çok teknik oyuncularımız var hem de çok hızlı anında kalenin dibine gelecek oyuncularımız var.bunları yıldırmak için bence sert oynayacaktır.

babasamsunlu

aynen katılıyorum..çok sert bol küfürlü bol kartlı bir maç olacak...Hakan koçarslanın kesinlikle oy-na-tıl-ma-ma-sı gereken bir maç :):)

King1965

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Şubat 2010, 16:23:50
normal şartlarda olacakları söylüyorum. biz kocaeliye her türlü gol atarız ayrıca kocaelisporun da bize atacağı gol sayısı maksimum 1dir. eğer penaltı ve kendi kalesine gol atan olmazsa. bizim açımızdan en kötü beraberlikle döneceğimiz bir maç olur.

kocaelispor bence sert oynayacakatır agresif oynayacaktır. çünkü mutlak 3 puana ihtiyaçları var ve mecbur bize saldıracaktır ama mutlaka biliyorlardır ki orta sahada hem çok teknik oyuncularımız var hem de çok hızlı anında kalenin dibine gelecek oyuncularımız var.bunları yıldırmak için bence sert oynayacaktır.

tamamen katılıyorum bu macta sakın olan taraf alcak macı.. Ama Ilk golu bulan kesın kazanır.. Kocaelinin Bir mucızeye ıhtıyacı var kazanması ıcın .. Kocaeli kenti saten takımından uzaklasmıs .. gruplardan baska kımse gelmez

Ertuğrul Sağlam

Savaş, Abdülaziz, Turgut, Ve Oktay gibi Hızlı ve Kontraatağa iyi çıkabilen bir ekibiz Kocaeli saldırdıkça biz atarız ama attığımızın üstüne yatarsak ozaman işin şekli değişir...

Ben çok rahat kazanacağız ümidi içerisindeyim, İnşallah dediğim gibi olur....

maviay55

kontraatak futboluyla kocaeliyi de devircez şüphem yok..seriye baglıcaz bu galibiyetle 3te3 hadi samsunum