Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

erkutdem55

19 Mayıs Stadı'nda maç oynamanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Petr Pavlik, "Samsunspor böyle yoğun taraftar desteği altında oynamaya devam ederse iç sahada çok zor maç kaybeder. Gerçekten taraftarımızın ilgisi beni çok sevindirdi" diye konuştu.

Bize diyo :)

eLLis

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 10 Şubat 2010, 12:53:07
19 Mayıs Stadı'nda maç oynamanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiren Petr Pavlik, "Samsunspor böyle yoğun taraftar desteği altında oynamaya devam ederse iç sahada çok zor maç kaybeder. Gerçekten taraftarımızın ilgisi beni çok sevindirdi" diye konuştu.

Bize diyo :)
Kasımpaşadan gelmedimi bu daha ne diyecekti :)

SerhaT55

kenanın yerine pavliği oynatırsa ii olur bnce petr ersin ıkılısı 8)

erkutdem55

Alıntı yapılan: eLLis - 10 Şubat 2010, 12:58:05
Kasımpaşadan gelmedimi bu daha ne diyecekti :)

500 kişiden 11000e çıktı adam bön bön bakıyodu zaten tribüne.Ama iyi topçu ben çok beğendim

Sercan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 10 Şubat 2010, 13:03:35
500 kişiden 11000e çıktı adam bön bön bakıyodu zaten tribüne.Ama iyi topçu ben çok beğendim

Bu hafta Kocaeli'yi yensinler.Hacettepe maçında kendisini Nou Camp'ta oynuyor sanacak...

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Şubat 2010, 13:31:19
Bu hafta Kocaeli'yi yensinler.Hacettepe maçında kendisini Nou Camp'ta oynuyor sanacak...

Aynen kardeşim maçın ilk dakikalarında kafası güzel olacak içmeden :)))

celebi

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Şubat 2010, 13:31:19

AYNEN ÖYLE AH BE TAKIM ŞU ANDA KAFAYA OYNASA VARYA  ??? ??? ???

diocid

Kocaelinden hava durumu ;D ;D

***Ölüm kalımm maçıı...fazla söze gerek yokkk
***düştük abi .. istersek 7 tane atalım...
***aylan abi bu hocayla ne yazikki düseriz abi ben üzülerek kahrolarak ne yazikki suan kendimi lig b ye hazirliyorum
***Bir umut bir başlangıç samsun maçı diyelimm tekrar.
***en iyi ihtimal beraberlik cikar, yenersek sansa anca aliriz, artik bu takimin ligde kalmasi mucize olur bu hava ile....
***Ufacık bir ışık bile görsek takımdan umutlanacağız fakat o bile yok!!!
***sahaya 2000 kişi girer saha sezon sonuna kadar kapanır. ama taraftar haklı olur tabi.(!)
***düşeriz. herkes bir rahatlar. isteyenler kına yakar.
***nereye yenioz yensek ne olur düştük zaten
***çim acıyarak söylüyorum maalesef düştük..
***şu saat itibariyle umut tacirliğine gerek yok..
***bu takımın kurtulması için 13 te 10 yapması lazım...
bu da maalesef imkansız...
***Samsun zaten bize hep ters geliyor bu sefer de sansimiz tutmaz sansa yensek bile bu bize pek yaramaz.
l***k galibiyetimizi alırız inşallah ama moraller 0
***Samsun - Rize maçını seyrettim televizyonda.
Organizeler, mücadele ediyorlar. Baskı kuruyorlar, top kapıp, çok hızlı kontraya çıkıyorlar. Kalecileri iyi. Dikkat edilmesi gereken bir maç.
***Ne yapıp edip, kazanmamız lazım, çünkü, 3 puana ihtiyacımız var, çünkü Samsun düşme hattında rakibimiz, çünkü kazanamadıkça, moralsizlik ve baskı artıyor.

erkutdem55

Alıntı yapılan: diocid - 10 Şubat 2010, 14:21:13

Kocaelinden hava durumu ;D ;D

***Ölüm kalımm maçıı...fazla söze gerek yokkk - ÖLDÜRÜRÜZ SIKINTI YOK
***düştük abi .. istersek 7 tane atalım... - TÜM SEZON ANCAK O KADAR ATTINIZ ZATEN
***aylan abi bu hocayla ne yazikki düseriz abi ben üzülerek kahrolarak ne yazikki suan kendimi lig b ye hazirliyorum - DOĞRU SÖZE NE HACET
***Bir umut bir başlangıç samsun maçı diyelimm tekrar. - EVET SONUN BAŞLANGICI
***en iyi ihtimal beraberlik cikar, yenersek sansa anca aliriz, artik bu takimin ligde kalmasi mucize olur bu hava ile.... - MUCİZE ÖTESİ
***Ufacık bir ışık bile görsek takımdan umutlanacağız fakat o bile yok!!! - BİZ AMPUL GETİRELİM MAÇ SONRASI LAZIM OLUR
***sahaya 2000 kişi girer saha sezon sonuna kadar kapanır. ama taraftar haklı olur tabi.(!) - STADA 2000 GİDİN ÖNCE SONRA SAHAYA GİRERSİNİZ
***düşeriz. herkes bir rahatlar. isteyenler kına yakar. - KINALAR DA BİZDEN
***nereye yenioz yensek ne olur düştük zaten - BAK BU DA DOĞRU
***çim acıyarak söylüyorum maalesef düştük.. - EVET ACINASI BİR DURUM
***şu saat itibariyle umut tacirliğine gerek yok.. - YOK SİZ DEVREARASINA GİRERKEN DÜŞMÜŞTÜNÜZ
***bu takımın kurtulması için 13 te 10 yapması lazım... - BARCELONA'YI GETİRİN O ZAMAN OLUR
bu da maalesef imkansız...
***Samsun zaten bize hep ters geliyor bu sefer de sansimiz tutmaz sansa yensek bile bu bize pek yaramaz. - EVET KÖRFEZ DE OLMASA SIKINTI HER SENE 6 PUAN
l***k galibiyetimizi alırız inşallah ama moraller 0 - SKORDA DA 0 OLACAKSINIZ UMARIM
***Samsun - Rize maçını seyrettim televizyonda.
Organizeler, mücadele ediyorlar. Baskı kuruyorlar, top kapıp, çok hızlı kontraya çıkıyorlar. Kalecileri iyi. Dikkat edilmesi gereken bir maç. - BAK EN DOĞRUSU BU.SİZDEN ÇOK İYİYİZ.
***Ne yapıp edip, kazanmamız lazım, çünkü, 3 puana ihtiyacımız var, çünkü Samsun düşme hattında rakibimiz, çünkü kazanamadıkça, moralsizlik ve baskı artıyor. - RAKİBİNİZ DEĞİLİZ 11 PUAN VAR ARADA,ZATEN 21 HAFTADA 12 PUANINIZ VAR

forza_devil

dün adana kocaeli macının özetini izledim adana tek kale yapmuş kocaelinin defansı cok zayıf peş peşe hata yaptı farklı sonuçlanabilirdi belki maç ama adana forfeti biraz beceriksizdi... tabiki maç özeti herşeyi acıklamaz macın geneline bakmak gerek... ama özet olarak yenebilicek güçdeyiz adana macındaki gibi kocaeliyi görürsem en az 4, 5 derim maç için..

havzalı55

Bnde izledim o macı kocaeli zayıf görünüyor ama pazar günü taraftarının desteğini alıp dahada yükleneceklerdir maca çünkü son kozları bizde taraftar olarak o macta yerımızı alarak  Samsunspora destekte bulunmamız gerek.

erkutdem55

arkadaşlar ,önerim samsunspor maçının ilk yarısı tezahürat,alkış,ıslık,kızmak,haykırmak yok.
futbolculara uyarı anlamında
2.yarı düzeyli ve küfürsüz destek
eminim ki işe yarıyacaktır.
fakat organize etmek mümkün deil sanırım
başaramayız gibi gelior taraftar olarak!!
fikri olan varsa nasıl yaparıs
stadı sessizliğe ??

Fikre bakın tüm ilk yarı sessizlik :)Bizim taraftar da stadı yıkar,bizimkiler 19 mayıs zannedip 2-0 yapar :)Sonda 2. yarı tezahürata da gerek kalmaz :)

havzalı55

Başkan Çelik#8217;ten açıklama
Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2010, görüntülenme sayısı 621.

#8220;Bazı sevgiler vardır, tarif edilemez yalnızca sever aşık olursunuz.
İşte benim de en büyük aşkım KOCAELİSPOR#8217;dur.
Herkesin terk ettiği, bitirmek istediği, oralı olmadığı aşkıma duyarsız kalamazdım, kalmadım da.
Bu kulüp, Süper Lig#8217;e çıktığımız zaman ve ardından lisansları çıkartacağız deyip yönetime gelenler tarafından bu hale getirildi.
Yönetim olarak Türkiye#8217;nin olmaz dediğini başardık. İyi bir takım oluşturduk. Tek sıkıntımız, uzun zamandır lig maçı oynamayan oyunculardı. Son Adana maçına baktığımızda 1 puana bile sevinmem mümkün olamayan yerden yenilerek ayrıldık.
Bizler bu durumları bilerek bu kulübe sahiplendik. 3 Milyon TL nakit, 3.5 Milyon çek dağıttık. Bu şehirde yaşayanlardan kimseden maddi destek almadık. Sanki herkes söz birliği yapmış gibi yok olmamızı gözlüyor. Bu kulübü mahfedenler aldığımız bu neticelerle sevinç yaşıyorlar. Sağda solda dedikodu üretiyorlar.
Bizler yılmadık, yılmayacağız. Sevinçleri kursaklarında kalacak. Bugün itibari ile takımdaki oyunculara ve personele para dağıtmak için mücadele edeceğiz.
Bu kulübü mahvedeceksin, lisansları çıkartacağız diye kulübe talip olacaksın sonra kombine bilet parasını ödemeyeceksin, kulübün 500 Bin TL#8217;sini alıp kaçacaksın. Bu arkadaşların peşini bırakmayacağım. Adli mercilerde hesaplarını verecekler.
Biz yılmadık, yılmayacağız. Sağda solda dedikoduları yapanlar utanacaklar. Kaldı ki hangi yüzle bunları yapıyorlar.
Kocaelispor herkesi şaşırtacak. Yeşil-Siyahımız 42 puanla bu ligde kalacak.
Bizim tek aşkımız var oda Kocaelispor#

Kocaelispor tamamen bu maca kitlenmiş bizde onları sahaya gömeriz artık :)

kuzey55

körfez forumuna döndü burası herkes orayı takip ediyo galiba.buraya taşımanın bi anlamı yok bunları

havzalı55

Rakip takımn samsunspor  ve bizler hakkında neler düşündüğünü anlatmak istiyoruz. bunun eleştirilicek bi tarafı yok.