Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

supernatural_55

bence ilk yarı golü bulursak kocaeli 0 - 4 SAMSUNSPOR biter bu maç.

alperen_55

Bu maç kocaeli için olmak yada olmamak maçı olacak.O açıdan değerlendirmek lazım.Zor bir maç olacak.sabırlı olmalıyız ve akıllı oynamalıyız.Galibiyet bize daha yakın gibi.Olmazsa da bu zor maç için beraberlikte iyi sayılır.

celebi

bu maçta kocaeli can havliyle saldıracaktır ve biz bunukullanıp galip gelebiliriz diye düşünüyorum

Kadir ÇELEBİ

Arkadaşlar Mersin maçının özetini ben halen izleyemedim varsa link vs. paylaşın bi zahmet..

5trawberry

Kadir ÇELEBİ

Kaya

Oyuncu yapımıza bakıldığında kesinlikle ilk golü atan takım olmalıyız,Rize maçında ilk golü atarsak 3 olur dedim az akıllı olsak 6 olacaktı.Bu maçta aynı şekilde gelişecek kontraya dayalı kadromuz içerde de dışarıda da aynı tarzda oynamak zorunda kalacaktır.Benim görüşüm gol yemeden kazanırız...

mehmet yılmaz

Zor bir maç olacak, üç neticeye de açık. Körfez'in son şansı gibi görülmesi stres oluşturacağı için olumlu da yansıyabilir bize, motivasyon vereceği için olumsuz da. İnşallah kazanırız.

supernatural_55

mehmet yılmaz

daha erken, cumartesi yaparım :) Ama tutmaz. Rize'yi yeneceğimizi tahmin etmiyordum.

supernatural_55

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Şubat 2010, 01:41:21
daha erken, cumartesi yaparım :) Ama tutmaz. Rize'yi yeneceğimizi tahmin etmiyordum.

rize maçı için de öyle demiştin ama 2-0 skor tahmini oturdu abi 8)

Dartagnan

icimde kotu bi his var be yav:( niye boyle oldu simdi:(

s_uzunkaya

ben skordan çok oyun tarzıyla ilgileniyorum. kesin galib geleceğimize eminim ama nasıl galip geleceğiz o önemli! hırsla heyecanla vatan millet sakarya mı oynıycaaz yoksa rolantide nasıl olsa yeneriz der gibimi oynıycağaz, sorun bu... neden bu? daha önce de dediğim gibi bu maç samsunsporumuzun neyapmak istediğni gösterebilcek bir maç. diğer haftalar için, hırsı ve inancı görmek istiyorum pazar günü.
skor tahminine gelincede; 3 ihtimalli maç diyorum. 0-3, 0-4, 0-5 SAMSUNSPORUM :D

utku_01

http://spordabugun.com/shownews.aspx?newsid=46886&AspxAutoDetectCookieSupport=1

Arkadaşlar bu gecen haftaki kocaelinin bizle olan maçının özeti.Eger özeti izlerseniz kocaelinin etkili bir atak yapamadıgını görürsünüz.Adanada macı izleyen arkadaşlar sadece baskı kurdular demişti baskı var ama pozisyon üretkenliği yok yani kocaelinin.
Rize maçındaki gibi oynarsa Samsun rahat bir 3 puan alır

King Of The North

Gol yollarındaki son vuruşları,bitirici vuruşları yapabilirsek 3 puanla dönmemiz kaçınılmaz,üstelik bu maçla birlikte 150 bin TL prim alacak olmaları topçularımızı kesinlikle motive edecektir,zaten yükselen bir grafiğimiz vardı.
Ayrıca dipnot olarak haftanın kalecisi seçilen kalecimiz Ahmet ŞAHİN'i kutluyorum, Allah nazardan saklasın...