Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

selahattin55

kocaeli bize hiç bir zaman zorluk çıkarmadan 6 puanı veriyor.ilk taksidi samsunda tajsil ettik.2taksit ise pazar günü tahsil ederiz.akıllı çocuklar babalarına zorluk çıkarmazlar. ;)

fatih55ankara

kaptan 55

bizim için tek handikap kocaelinin bu maçı son şans olarak değerlendirmesi eğer erken bir gol bulabilirsek sonuç çok farklı olur ama muhakkak atamazsak bile gol yememeliyiz son yarım saat bizim kontrolümüzde geçer çünkü kocaelinin kadrosu 90 dak.koşacak savaşacak bir kadro değil.rize maçındaki oyunu oynayabilirsek farkllı kazanırız.

yıllardır vuruyoruz kolpalara yine vuracağız.(açtıkları pankarta istinaden)

King1965

Icım den Serıye Bagladık bu ısı dıyor.. Arkadslar Bu macı Alalım .. Gorun bakalım ne Oluor:) Samsun ArTık Rakıp Tanımaz Yemın Edıorum Kı.. Yenı Gelen Oyuncular Super.. Yenı Alınan .. Defans yabancı super Tek kelıme kalecımız sonunda formuna kavustu..

King1965

BIZDEN KORKUYORLAR NEDEN ÇÜNKü HER ZAMAN YNİYORUZ
BIZDEN ÇEkiniyorlar NEDEN   Çünkü Biz Büyügüz
BIZi YENECEKLErİNİ SANIYORLAR  NEDEN Herzamankı Hayalları Oldugu ıcın :)
BIZİM HER GELDİGİMİZDE PANKARTLARI SAYIYORLAR NEDEN O KADAR TARAFTARI OLMADIGI ICIN

BU MAC SONUCU NE OLUR  ONLARIN DEDIGI GIBI SAMSUN ALIR..
SAMSUNUMUZ ALIR..

BEKLE BİZİ SÜPERLİG

Tolga55

Kocaelispor ligin dibinde.Bu maçıda kazandıkmı süper olur haydi Samsunspor.

Cagdas Ünver

Şimdiden heyecan bastı be ... Hafta sonunu iple çekiyorum desem yeridir ...

Maçtan galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum ... Skor Tahminim: 1-2 alırız.

ankarta 55

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 09 Şubat 2010, 16:07:25
BIZDEN KORKUYORLAR NEDEN ÇÜNKü HER ZAMAN YNİYORUZ
BIZDEN ÇEkiniyorlar NEDEN   Çünkü Biz Büyügüz
BIZi YENECEKLErİNİ SANIYORLAR  NEDEN Herzamankı Hayalları Oldugu ıcın :)
BIZİM HER GELDİGİMİZDE PANKARTLARI SAYIYORLAR NEDEN O KADAR TARAFTARI OLMADIGI ICIN

BU MAC SONUCU NE OLUR  ONLARIN DEDIGI GIBI SAMSUN ALIR..
SAMSUNUMUZ ALIR..

BEKLE BİZİ SÜPERLİG

Tribün_ali

Bu maç rize macından daha cok zor olacak kocaeli iyi transferler yaptı bayağı para harcadı bizimkiler 2 macın havasını üzerinden atmalılar inşalah yenecez bu macı haftaya da ful cekecek stadyum

Eren Can

rizeye çaktık kalan iki maç kolay iki maçı yenersek bizim için çok iyi olur

YaşarDoğu

@Emre

küçücük cocuk Rizeye caktık der mi? Bırakta o içinden ne geliyorsa öyle yazsın >:( >:( >:(

emre

09 Şubat 2010, 21:29:54 #116 Son düzenlenme: 09 Şubat 2010, 21:32:13 emre55
abi hiç karışmadım valla bende yazdıktan sonra gördüm yazdıklarını..kimden öğrendi acaba???  :D

eakgül55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 09 Şubat 2010, 17:32:27
...

Maçtan galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum ... Skor Tahminim: 1-2 alırız.

kavak_55

inşallah kazanırız bu maç gerçekten çok daha önemli kazınırsak rakip iyice dibe iniyor.beraberlikte onlara yaramaz.bizede yaramaz ama yenilmekten iyidir. öncelikle inşallah yenriz kocaeli bize ters gelmiyor bu önemli öncelikle sabırlı oynamalız takriklere kapılmamalıyız ilk yarı gol yemezsek birde atarsak farka gideriz. 1-3 diyorum.

ramcQ_55

ben  kocaeli  1-5  samsunspor  olur diyorum  okadar   ;D ;D ;D ;D ;D