Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

eLLis

Son zamanlardaki atkı seferberliği artık tribünlerde etkisini gösteriyor kırmızı beyaz çok güzeliz.

celebi

aslında maratondan bizim oarasının çekilmiş fotosu bulunsa daha manyak bir görüntü olacak ama bir kaç güne yada daha erken bir zaman dilimde düşer sanırım buraya

salihcakir

radikal-fma

takır takır işleyem bir sistem işine saygısı olan futbolcular keşke sezon başında böyle başlasa idikk. geliyor samsunspor geliyor kardeşlerim müsterih olun bu takım bizi üzmez.... not bu arada benim objektifime taklanları yayınlayamıyorum. neden benmi beceremedim

ali ihsan

Özellikle 2.yarı iyi bir tribün oldu.Gollerin verdiği keyif ve rakibinde Kocaeli olması çok güzeldi.

GİTTİK , DAĞITTIK , GELDİK  :-*

salihcakir

14 Şubat 2010, 20:52:45 #666 Son düzenlenme: 14 Şubat 2010, 20:54:39 salihcakir

Forvetim

GİTTİK , DAĞITTIK , GELDİK
[/quote]    züpperr  :)

bluegreen55

ah ulan ah karşıyakayı yeneydik çok iyi olacaktı...

cem

kazanacağımızdan emindim ama şov yapacağımızdan değildim,hacettepe maçına bilet bulana aşk olsun,,
futbolcularımızı hocamızı ve körfezde bizleri temsil eden taraftarlarımıza şükran ve tebrikler.......

usare

Evet ya. İçeride kaybettiğimiz puanları çok arıyoruz. Ya sadece iki maçtan galibiyetle ayrılsaydık şimdi 7.8. idik. Neyse bundan sonra inşallah en iyi yerde bitireceğiz. Ama seneye inşallah bir maestro ile süper lige çıkacağız.
Neden mi santrfor demedim. Çünkü Cenk gelecek inşallah seneye.

forza_devil

işte be abi bukadar sabahtan beri foto diye delirdik fotoları görünce ÇILDIRDIKKKKKKKK SAMSUNSPORUM...........

ÇILDIR ÇILDIR ÇILDIRMAYAN İ..................dir.................... :D

jean

allaha sukurler olsun yine yendik yine yendik farkli skor supriz oldu kolay gececegini sanmiyordum kocaeli gider artik 3 haftadir kazanmamiza ragmen puan farki sadece 3 yine alttakiyle orda olmayi cok isterdim tebrikler samsunsporum sevgilimden once hediyeyi sen verdin

**KaR6**

yaa radyonun son zamanlarında baya makara oldu kusura bakmayın ;D

hala kızı

14 Şubat 2010, 21:35:53 #674 Son düzenlenme: 15 Şubat 2010, 20:28:54 hala kýzý