TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İKİNCİ MAÇI | SAMSUNSPOR'umuz - Sakaryaspor

Başlatan Kaya, 10 Mayıs 2019, 00:53:06

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Takım diye bir şey Yok hiç olmadı zaten , eziyet bitti ...İçerde de bi işler dönüyor bu takımın fiziksel mental problemleri var ,teknik heyetin değişmesi lazım ..

Vural temiz

Hiç üzülmeyin hayat devam ediyor
Top oynamasını bilmiyorlar Almanya'da 10 ligde bile oynayamazlar kondisyon yok akıl yok güç yok erkeklik yok
Sedece olan bize oluyor

55_OrHaN_55

Gol atmak oyuna daha çok forvet sokmakla olmuyor. Topu getiren adama ihtiyaç varken adam Muhammet Beşir'i oyuna alıyor. Menajerlik oyunu oynayan tıfıl çocuklar bile biliyor ki orta sahası güçlü, pas yüzdesi yüksek ve iyi şut çekebilen oyunculara sahip takımlara karşı oynuyorken 2 forvetle oynarsan gol atamazsın. İsmet Taşdemir iyi oyuncuydu ama teknik direktör olamamış.

GurbetciFanatik

Koskoca 45dk oynanmis adamlarin niyetzi belli 0-0 bitirmek maci.
Sen halen 4 lü savunmayla ikinci yariya cikiyon.
Al birini orta sahaya.
Madem illa kanatlardan gidecen al oyuna Enesi Sol bek Erhanin yerine.
Hoca bile bile sike sike affedersiniz ama Takimin icine sicti.

Insallah Uyanik baskan birakmazda takima yine sahiplenir ona göre seneye bi kadro olusturulur.

senol

3 ay kadro dışı bıraktığı M.beşiri  gol atsın  beni kurtarsın diye oyuna aldın.senin ne yaptığın belli değil.şaşkın ördek gt  geri geri yüzermiş.bu takım sana 5 numara fazla geldi. ara dönemde yapılan transferin hepsi yanlıştı. eski topçu abilerin dönemi bitmiş buda görülmüş oldu.kimsenin erhan şentürkü kesmeye gücü yetmedi.

city ultras

Yaklasik 15 kornerden,bir tanesi bile gelmedi böyle sey olamaz..
Taraftari da pek anlayamadim ikinci devre hicbir destek yokkdu :-X

twitter

Bunlardan hiç bi bok olmayavağı belliydi

Denizli maçında da dedim gitmem etmem gidiyoruz yine

Başkan bırakmasa bari

55.hakan

Bu kadar paranın içinde bize bu futbolcuları kakalayan kim bu halde olmamızın sebebi O dur. Futbolcu vasatsa ne bekleyeceksin ondan. İsmail Uyanık da maalesef ekibini iyi oluşturmamış yabancı olduğu ligde birçok hata yapmıştır. Şimdi hatadan dönme zamanı vasat oyuncuların tamamı yollanmalı bu ligin üzerinde oyuncular alınmalı. Daha fazla düşman sevindirmeye gerek yok.

jean

Gitti koca sezon cope hicbir kritik maci alamadik takimda olamadik bu yuzden cikamadik ismet tasdemir beni cok yaniltti muhammet besir nedir ya oynamayan adami aldi oyuna playy off yaramiyor arkadas ne yapip edip direk cikmamiz lazim

_SoN_

Sezon boyunca yazdığım gibi,bizi bir sezon uyuttular,alın size yıldızlar topluluğu, hoca oyuncu bolluğundan kaliteli olmasından kadro kurmakta zorlanıyormuş, bu seyirciye yazık yazık, bir tane net pozisyon yok,ruh yok, kabiliyet yok, sezon boyunca uyutulmuştuk, sanırım şimdi herkes uyanmıştır. GÜNAYDIN.

mehmet yılmaz

Sezonun özeti 4 futbolcunun hikayesidir.
1- Muhammet Beşir
2- İrfan Başaran
3- Aytaç Sulu
4- Onur Eriş

Ayrıntılı yazmak istemiyorum ama bunların serüveni bizim neleri, nasıl yanlış yaptığımızın özetidir.

Yazık oldu doğrusu. Yeniden motive olmak, inanmak, ayağa kalkmak kolay olmayacak.
Olmaz olsun böyle hayat!!!

_SoN_

Belki yeri değil ama bu gelinen sonuçla bağlantılı olarak görüyorum ben, kendimizi kaf dağında görüp rezil olmak. O nasıl bir iftar ikramıydı öyle, nerde kaldı maçtan önce söylenenler,nerde kaldı orda gördüğümüz? sıraya girsek belki sahura anca sadece çorbayı alabilirdik, biz hazırlıklı gittik iftarımızı yaptık, ama maçtan önce söylenenlere güvenip oraya giden onlarca insan birşey yemeden su bile bulamadan iftar yapamadı, ayıptır, günahtır bu millete, madem bir işşi organize edemeyeceksiniz, ballandıra ballandıra anlatmayında millet baksın çaresine, dedimya bu alışkanlık olmuş bizde, hayaller tavuklu pilav,çorba,su,tatlı,ekmek gerçekler suya bile ulaşamamak !

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 13 Mayıs 2019, 23:08:39
Sezonun özeti 4 futbolcunun hikayesidir.
1- Muhammet Beşir
2- İrfan Başaran
3- Aytaç Sulu
4- Onur Eriş

Ayrıntılı yazmak istemiyorum ama bunların serüveni bizim neleri, nasıl yanlış yaptığımızın özetidir.

Yazık oldu doğrusu. Yeniden motive olmak, inanmak, ayağa kalkmak kolay olmayacak.
Olmaz olsun böyle hayat!!!

Hocam bu listeye beşinci madde olarak İshak Doğan ve Canberk Dilaver ikilisini de ekleyebiliriz.

senol

ishak doğan tam bir facia.hangi maçtı 3 oyuncu değişmiş bizimki ölmüş tabii kulübeye diyorki beni değiştirn.abi bu topçuları kim aldı bu kulübe erilen paralara yazık ki ne yazık.

davidsavage

İftar menüsü için teşekkürler çok güzel. Hep böyle devam!!!