2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

evolution55

twitter'da ergen bir kitle var, bu kitlenin gazına gelip de bomba transfer açıklaması yapıp sonrasında 5 ekim'e kadar transfer süresi var dersen, olmuyor. sonra bakıyoruz her takım transfer yapmaya başladı artık. bu arada bu forvet oyuncusunun taraftar baskısından dolayı mı fiyat arttırdığını söylemiş (izlemedim programı ama öyle bir paylaşım vardı instagram sayfalarından birinde) yani top döndü dolaştı bizim kucağımızda patladı iyi mi? :) saviceviç transferinde iş bittikten sonra haberimiz oldu, forvet oyuncusu ise birden her yerde paylaşılmaya başlandı. burayı sorgulamak gerek. futbolcunun menajerinde var bir şeyler bence.

evolution55

noldu şimdi transfer ben anlamadım

_SoN_

Birşey olduğu yok, başkanın dediği "pazartesi bombası" elimizde patladı :)

evolution55

gece 12'ye kadar bekleyelim bakalım :)

Stoper

Pazartesi transferinin gerçekleşmemiş olması ya da sürecin uzamış olması başkana da ders olsun.

Gerek yok abi Twitter'dan transfer duyurmaya. İmza günü öğrenelim bitsin.

Twitter'dan yazacakca, Erkurt Tutu ve türevlerinin yaptığı kötü işleri yazıp bilgilendirsin. Zola gibi adama kaç para vermişler ya. Yazık günah.

jean

Aksilik cikmazssa pazartesi demisti zaten muhim degil saglam olsun az daha bekleriz

Lusage

Bizim çakma scoutlar ne alem de ya? Boli geliyor mu? Ricky ne alemdeymiş? Yeni önerdikleri isimleri alabiliyormuymuşuz??

Neyse 2 haber ben vereyim.

Sanırım Boli işi olmayacak. Cluj'un opsiyonu varmış ve kullanmışlar.

Ricky ise bugün Shakhtar karşısında yedeklerde. Yarın gelme işi yaş muhtemelen.

evolution55

Alıntı yapılan: Lusage - 11 Ağustos 2020, 21:48:18Bizim çakma scoutlar ne alem de ya? Boli geliyor mu? Ricky ne alemdeymiş? Yeni önerdikleri isimleri alabiliyormuymuşuz??

Neyse 2 haber ben vereyim.

Sanırım Boli işi olmayacak. Cluj'un opsiyonu varmış ve kullanmışlar.

Ricky ise bugün Shakhtar karşısında yedeklerde. Yarın gelme işi yaş muhtemelen.
Hollandalı gol de attı bu akşam 😃

Shane_Falco

Alıntı yapılan: evolution55 - 11 Ağustos 2020, 23:51:07Hollandalı gol de attı bu akşam 😃

Yaz oraya bi 250 bin Euro daha

ask55

Adana Demir ve Manisa'yı bir üst lige çıkaracaklar sanırım.
İşimize gelir diye düşünüyorum.ADS'den kurtuluruz.
Ama Altay sağlam kadro kuruyor.
İlla yeni olacak diye ligi bilmeyen bir kadroyla risk alacağız ama inşallah tuttururuz transferleri.

SSKLA

12 Ağustos 2020, 01:13:25 #131 Son düzenlenme: 12 Ağustos 2020, 01:25:53 SSKLA
Alıntı yapılan: ask55 - 12 Ağustos 2020, 00:35:58Adana Demir ve Manisa'yı bir üst lige çıkaracaklar sanırım.
İşimize gelir diye düşünüyorum.ADS'den kurtuluruz.
Ama Altay sağlam kadro kuruyor.
İlla yeni olacak diye ligi bilmeyen bir kadroyla risk alacağız ama inşallah tuttururuz transferleri.
Bandırma da fena gitmiyor transferde. Şimdi td'de gördüm Altay şöyle bir adamla ilgileniyormuş; Armand Gnanduillet. Hızlı, güçlü, ayağına hakim, kafa vuruşları net ve uzun boylu. Alırlarsa bu ligde çok iş göreceğini düşünüyorum.

5trawberry

Altay'ın aldığı forveti biz alsaydık Yüksel Başkan bomba kere bomba yazardı sanırım günler öncesinden.

Bu ligin ortakçısı çok. Büyük camiası çok. O yüzden istatistiği olmayan kapalı kutu adamlar risk teşkil ediyor. Bomba transfer kategorisine girecek adaylar hücumcu olmalı bana göre.

Eğer kanatlara aldık denilen siyahiler de Savicevic gibi belirsizlerse,Bu ligde başarılı olmuş oyuncu havuzuna yönelebiliriz.

Shane_Falco

Altay'ın yeni aldığı adam şöyle boy, pos, duruş olarak ben bu ligi parçalarım der gibi duruyor.

Fakat topu ayağına alınca neler yapabiliyor bi de onu görmek lazım...

Lusage

Altay'ın elemanı görünce hatıralarım canlandı.

Aristideeee Banceeee.  :-X