PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

stencil

maç çıkışı b.evlerinde çıkan olayları polis mi tetikledi? yoksa grup arası anlaşmazlıkmı

ult55ras

yönetimimizden polisin bu katı müdahalesine karşı bir açıklama bekliyoruz...

babasamsunlu

28 Nisan 2013, 22:30:07 #242 Son düzenlenme: 28 Nisan 2013, 23:34:06 babasamsunlu
artık açık seçik konuşuyorum arkadaş..
siz değerli arkadaşlarımız kardeşlerimiz dostlarımız..
artık kendinizi hangi tarafa koyuyorsanız sizin bileceğiniz iş...

bu yapılanlarla bize kendi evimizde deplasman yaşatanlara ,daha önceki senelerde olduğu gibi dik durarak sert ve gerekli açıklama yapılmaz ise bundan önce bize anlattığınız,yaptığnız,yaptırdığınız adına Samsunsporluluk duruşu dediğiniz herşey koskoca bir yalan olur...
Siz yapmak isteyipte size yaptırtmazlar ise eğer,orada bir dakka bile durursanız da aynısı olur..

Küme düşelim hiç bir şey olmaycak emin olun ancak  emniyetin nereden geldiği  apaçık belli olan bir emirle,hiç birşey yokken birden bire böyle biranda ortalığı karıştırmasına sessiz durursanız tarih sizi affetmeyecek...

Siz oradasınız diye susan onca adam adına babasamsunlu..

bluegreen55

forumda siyaset yasak.
gerisi havanda su dövmek zaten.
adamlar 2023 diyor öyle giderse unutulur gideriz 10 yılda bittik zaten.. =(

Ertuğrul Sağlam

Polisin bu maça özel motive olduğu daha maçın başlamasına iki saat varken migros tarfafından stada gelen yolun trafiğe kapatılmasından belliydi.
Birde birşey daha söylemek istiyorum bugün trabzondan maça tarftar gelmedi deplasman tribünündekilerin hepsi Samsun'da yaşayan Çömlekçi Çocuklarıydı onlara tek demek istediğim söz SAMSUN'DA YAŞAYAN BU ŞEHRİN EKMEĞİNİ YİYEN KATIKSIZ OROSPU ÇOCUĞUSUNUZ SİZİN KANINIZI,.............................

samsunmania

28 Nisan 2013, 23:55:36 #245 Son düzenlenme: 28 Nisan 2013, 23:59:16 samsunmania
Ulan insanın isyan edesi geliyor. binbir zorlukla lige çık, Samsun'un öz çocukları dediklerin birbirini Samsunspor üzerinden yesin, takım düşsün, federasyon budasın ses çıkartmasın, sonra yetmiyormuş gibi temlikleriye bu seneyi de bu hale getirsin. Ben artık adaleti bu dünyada görmek istiyorum, bu adamların cezasını bulmasını istiyorum, hayallerimizi yıkanların, bizi iki paralık yavşaklarrın ağızına sakız yapanların Allah cezasını versin. İlahi adaletin tecellisini istiyorum artık, dayanacak gücüm kalmadı şahsen. Ben de arkama yaslanıp rahat maçlar seyretmek istiyorum.
Bu arada ertuğrul sağlam kardeşimin dediği gibi deplasman tribününde Samsun'dan nemalanan yaratıklar samsun'a sövüyor. Bu nasıl bir şehirdir ki bu kadar haini bünyesinde barındırıyor. Bazı değerler bitmiş şehrimde. Benim gençliğimde bunların gıkı çıkmazdı.

5trawberry

Futbolda herşey olur, yenmek de yenilmek de. Kötü futbol, iyi futbol. Allah korusun düşeriz, çıkarız da. Biz göremesek de belki şampiyon oluruz evlatlarımız görür...

Fakat, bugün bu yapılanlar bu şehirde olmamalı.
Burası her yer değil diyoruz, nasıl ki Türk'ün Türkiye'de azınlık haline geldiği gibi, Samsun'da yabancı muamelesi görüyoruz. Siyasete girmek için demiyorum, Siyaset olaylarında da Atatürk'ün şehrinde Bayrağı savunanlara biber gazı, jop..
Futbolda şehrini savunanlara da jop dayak.

Konuşunca internet tabiriyle atarlı ergen muamelesi görülürüz ama, bi kaç günlük terörist olup yakıcaksın kıracaksın.
Tamam biz de küfür ediyoruz ama fark var. Biz kendi memleketimizde karnımızı doyurma peşindeyiz. Adam gelmiş, benim sayemde ekmek yiyor, yediği kaba sıçıyor.

55_OrHaN_55

Bu şehirde yaşayıp, aç karnını bu şehir sayesinde doyurup, bu şehrin değerlerine hakaret eden adamı ............................................................
(noktalı yerlere neyi uygun görürseniz artık.)

teksas3455

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Nisan 2013, 00:04:19
Konuşunca internet tabiriyle atarlı ergen muamelesi görülürüz ama, bi kaç günlük terörist olup yakıcaksın kıracaksın.

Hocam yakıp yıkmaya bile gerek yok, adam gibi tepkimizi birkaç gün süreyle ortaya koysak, sokaklara dökülsek çok şey değişecek de işte olmuyor. En büyük sıkıntımız tepkimizi ortaya koyamıyoruz. Stad konusunda bile bize ciddi kazık atıldı. Ama sessiz sedasız kaldığımız için yine onların istediği gibi oldu.

lato

Alıntı yapılan: teksas3455 - 29 Nisan 2013, 00:19:16
Hocam yakıp yıkmaya bile gerek yok, adam gibi tepkimizi birkaç gün süreyle ortaya koysak, sokaklara dökülsek çok şey değişecek de işte olmuyor. En büyük sıkıntımız tepkimizi ortaya koyamıyoruz. Stad konusunda bile bize ciddi kazık atıldı. Ama sessiz sedasız kaldığımız için yine onların istediği gibi oldu.

En büyük sorun organize olamamak ne basına karşı ne belediye başkanına karşı ne kulübü soyanlara karşı hiçbir zaman ses getirecek bir eylem yapılmadı yapılamadı. Şimdi de emniyetten darbe yedik buna da ses çıkarılmayacak unutulup gidilecek herkes sinirlenip üzüldüğüyle kalacak. Artık şehir milliyetçiliği başlamalı madem memleketimizde bizi çekemeyen bu kadar o ç var erkes birbirinin arkasına saklanmayı bırakıp yanında durmaya başlasın. Bi kaç defa gündeme getirdim kimse sallamadı benim şehrimde ekmek yiyecek benim Samsunsporlu kardeşim yesin. çömlekçisi de gitsin kendi kabından yesin

Mert

Yazık 56 lar tarafından kadın çocuğunu almış ağlayarak gidiyordu.Maçta olanları anlatıyordu telefonda birisine.Ortada hiç birşey yokken polisin bu tavrı hiç etik değil.Bunlar gücü kendinde zannedip kendi vatandaşlarına orantısız güç kullanıyorlar.Ulan sen teröriste böyle davranmıyorsun senin paranı bu vatandaş veriyor *******.Eğer sebep trabzonlulara sövmekse daha fazlasını hakediyorlar hiç kusura bakmasınlar.

Forvetim

bu şehirde ki polisin tavrını başka hiçbir yerde görmek mümkün değil. nedir sebep, bunların alayımı samsun düşmanları arasından seçilip tayin ediliyor buraya. yönetim basın toplantısı yapıp müdürüne amirine memuruna sorsun arkadaş, niye samsunspor taraftarına bu denli sert davranılıyor. terör bölgelerinde, ist.gazi mah.sinde değişik yerlerde terör yandaşları ortalığı yakıp yıkarken niye seyrediyor kafalarını gözlerini yarmıyor da samsunda çoluk çocuğa bile cop vuruyor. sebep nedir açıklama yapsınlar.

mimar55

Varya stadın içine 1 tane polis koymayacaksın kendin koruyacaksın bak bida bişey olacak mı içlerindeki ts formalarını alıp üstlerine giyipte gelsinler maca aynı şekilde davranacaksın onlara bişey diyince jopu biber gazını sıkacaksın psikopata bağlanmak mı lazım illa ya

mehmet yılmaz

Alıntı1461 Trabzon maçında gerek muhteşem koreografileriyle gerekse de tribünlerde verdikleri büyük destekle her zaman Samsunsporumuzun yanında yer alan büyük taraftarımıza teşekkür ederken, takımımızın onlara hak ettikleri üç puanı verememiş olmasından dolayı özürlerimizi ifade etmek isteriz.

Taraftarımız, tahriklere rağmen görevini hakkıyla yerine getirmiştir. Bu arada maç sırasında ve sonunda bu takımın gerçek sahibi olan büyük Samsunspor taraftarına uygulanan orantısız ve gereksiz güç kullanımını büyük esef ve üzüntü ile takip ettik. Uzun zamandır korumakla görevli olduğu Samsunspor taraftarını düşman olarak gören ve her maçımızda bu takımın gerçek sahibi olan taraftarımıza bütün çabalarımıza rağmen kendisini deplasmanda hissettiren küçük bir kesimin emniyet mensuplarımız içinde var olduğunu üzülerek görüyoruz.

Özveriyle görev yapan emniyet mensupları arasında maalesef mesleğine duygularını karıştıran, Samsunlu ve samsunporluya karşı kişisel husumet besleyen sayıca az da olsalar bir grubun varlığı artık inkar edilemez. Hiçbir sebep ve eylemin küçük çocukları dahi tekmelemeye, insanlara küfür etmeye mazeret olamayacağı açıktır. O güzel atmosferde tüm tahriklere rağmen sahada mevcut tek güzelliği ve samsunspor armasına layık yegane çabayı sergileyen büyük samsunspor taraftarına reva görülen muameleyi ve buna sebep olan ve kişisel düşmanlıklarını vazife ve selayetinin önüne koyan o küçük grubu kınarken, yaralanan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bilinmelidir ki Samsunsporun tek ve gerçek sahibi taraftarı ile onların bizatihi içinden gelmiş yönetimimizi ayırmak ve ayrı saymak hata olduğu gibi taraftarımıza kalkan her eli kendimize kalkmış saydığımızı da kimsenin unutmaması gerekmektedir.

Bu güne kadar bize sonsuz destek veren şehrimizin mülki amirleri ile sonsuz bir çaba ile bizlere bugüne kadar destek olan emniyet teşkilatımızın üst düzey yönetimine, şehrimizin her iç saha maçında tekrarlanan bu sorunu birlikte çalışarak çözmek için üzerimize düşen her çabayı göstermeye hazır olduğumuzu bir kez daha beyan ediyor, lig de çok kritik son iki haftaya girerken tek dayanağımızın taraftarımız olduğunu ve onlarla birlikte sonuna kadar bu şanlı arma için savaşacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1004

mehmet yılmaz

29 Nisan 2013, 13:54:23 #254 Son düzenlenme: 30 Nisan 2013, 17:29:18 samsuni
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 28 Nisan 2013, 22:30:07
artık açık seçik konuşuyorum arkadaş..
siz değerli arkadaşlarımız kardeşlerimiz dostlarımız..
artık kendinizi hangi tarafa koyuyorsanız sizin bileceğiniz iş...

bu yapılanlarla bize kendi evimizde deplasman yaşatanlara ,daha önceki senelerde olduğu gibi dik durarak sert ve gerekli açıklama yapılmaz ise bundan önce bize anlattığınız,yaptığnız,yaptırdığınız adına Samsunsporluluk duruşu dediğiniz herşey koskoca bir yalan olur...
Siz yapmak isteyipte size yaptırtmazlar ise eğer,orada bir dakka bile durursanız da aynısı olur..

Küme düşelim hiç bir şey olmaycak emin olun ancak  emniyetin nereden geldiği  apaçık belli olan bir emirle,hiç birşey yokken birden bire böyle biranda ortalığı karıştırmasına sessiz durursanız tarih sizi affetmeyecek...

Siz oradasınız diye susan onca adam adına babasamsunlu..

Akan,
Bu yazdığını şimdi gördüm.
Allah'tan dileğim şu iki haftayı salimen atlatmaktır. Sonrasında benim de / bizim de siz değerli kardeş ve arkadaşlarımızla paylaşacağımız cümlelerimiz olacaktır.

34 yaşımdayım, böyle mutsuz bir sene yaşamadım. Uyuyamıyorum, kabuslar görüyorum. Duygu olarak sizlerden farklı değilim. Çoktan bitmesi gereken iş teknik heyetimiz ve futbolcularımızın üstün çabalarıyla uzadıkça uzadı. Neyse, Allah yardımcımız olsun.