PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

Ollivanders

lato

Göztepe 1 0 aldı maçı bizim alamamamız için sebep??

target_t.t.b

Alıntı yapılan: lato - 23 Eylül 2012, 22:03:25
Göztepe 1 0 aldı maçı bizim alamamamız için sebep??
tek sebep turgay,hoca keserse alırız:)

Ayberk

önümüzdeki 2 haftadan 4 puan alırsak direk ilk 3'teyiz. 6 haftada 10 puanla rahat ilk 3'e girilir ;)

bunun için de en az 1 puanla döneceğimize inanıyorum ben :evet:

beşnumara

Erhan hoca hatalarında ısrar etmezse puanla döneriz ama cenk ahmet ve yabancı forvetler fena bizim savunma iki haftadır kötü formsuzlar mı yoksa önündeki oyunculardan kaynaklanıyor bilmiyom ama bir çözüm bulunması lazım abi böyle gitmez.

burakbas

Geçen seneki takım Süper Lig de rize gibi olan takımlarla deplasmana giderken daha fazla korkardım. Takım bana güven veriyor. Bu ligde yenilgi görmemiş kaç takım var bilmiyorum ama biz de onlardan biriyiz. Yenilmemeyi öğrendik, rizeye de yenilmeyiz !

Jnr.Serkan

Rize bizim kaleyi ablukaya alır ama biz kazanırız.Tamamıyla kontra atak takımıyız.Erdem oyuna pek katkı göstermiyor ama her golün içinde illaki var.Onun attığı uzun toplarla gol atıyoruz.Turgayı kesip nsumbu ,Adem yerinede musa ile başlarsa kazanırız

yilmazselcuk55

Şu An Deplasman Takımı Gibi Duruyoruz Rize'den Bir Galibiyet Çıkarmamız Süpriz Olmaz :))) 

Özelikle Bolu Maçında ki Musa Sinan'ın Rize Maçında Çok iyi iş Çıkaracağını Düşünüyorum

mimar55

Kosan kazanir olursa biz kazaniriz bencede oyle olacak defansta ve kalede buyuk hatalar yapmazsak kazaniriz mactan sonra bunu alinti yapacagim 1-3 yeneriz allahin izni ile allah utandirmaz insallah

FaTiH_HaN

lato

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 23 Eylül 2012, 22:29:03
tek sebep turgay,hoca keserse alırız:)

Güzel bir noktaya değinmişsin Nsumbu oynarsa savunmayı da rahatlatır ayrıca Adem'in kesik yeme vakti geldi bence ben performansını beğenmedim hiç gelişme kaydedemedi gibi

GençKozluklu

Bu maç bence Bolu maçından daha kolay oalcak. Kazanırız. Rize stres altında oynayacak.

samsunsporlu1994

Boluspor maçını çıplak gözle seyrettikten sonra Ç.Rizespor deplasmanından alınacak 1 puan iyidir.

Baskent_Samsunspor

bolu kadro itibari ile ligin en iyisi aynı mücadeleyi gösterdiğimiz takdirde rizeyi rahat yeneriz.

ismail

bencede yenilmeyiz.bu arada maça gidilecek mi ?