13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

16 Kasım 2008, 19:57:37 Son düzenlenme: 23 Kasım 2008, 16:54:37 samsuni

Tarih : 23.11.2008         
Saat  : 14:00     
Yer : Diyarbakır Atatürk Stadyumu

Yorum :Kısa Ve Net 1-0 Olsun Bizim Olsun

**KaR6**

mehmet yılmaz

Sempatik Bengülü başlığı açsın, Kar6 da maç için rüyaya yatsın bizim sırtımız yere gelmez :)

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 16 Kasım 2008, 20:01:51
Sempatik Bengülü başlığı açsın, Kar6 da maç için rüyaya yatsın bizim sırtımız yere gelmez :)
;D ;D

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: samsuni - 16 Kasım 2008, 20:01:51

;D ;D tamam samsuni abi diyarbakırıda yenelim bundan sonra hep ben açarım topiçleri :P

MeL_55

Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 16 Kasım 2008, 20:04:54
;D ;D tamam samsuni abi diyarbakırıda yenelim bundan sonra hep ben açarım topiçleri :P

yanliz yanlisin var ablacim :)
diyarbakir - samsunspor
disarda oynuyoruz tekrar

samsunmania

Bugünkü gibi dikkatli ve sabırlı oynarsak 3 puan almamak işten bile değil.

Sadece Samsunspor

Hocamız ile iyi başladık. Eğer bu maçıda deplasmanda alırsak bu hoca'da da takım'da da iş var demektir.

Haydi Samsun'um güldür yüzümüzü.

GençKozluklu

Ercüment hocaya bir sempatim olduğunu belirtmiştim. Belki SAMSUN'lu olması, takımın içindne gelen biri olması olabilir. Takımı toparlayabilir.

Altay galibiyeti takımın özgüvenini kazanması açıısndan önemliydi. Turgut'un gol atması iyi ancka gene çok kaçırmış. Daha dikkatli olmöası gerekir. Diyar'a da bir sürpriz yapabiliriz.
Bu hafta işlerim nedeniyle net'ten takip edemedim ve kazandık. Belkide takip edememiş olmam uğurlu gelmiştir.

Haftaya da kızların basket maçına gideceğim için gene takip edemeyeceğim. Umarım gene uğurlu gelir ;D.

Basketbol maçında çok sayıda taraftarımızın olacağını ümit ediyorum. 23 KAsım'da Fener'in namağlup unvanına son vermek çok keyifli olacak.  ;D

Baskent_Samsunspor

alacağız bu maçıda alacağız göz yaşları içinde geliyoruz tutmayın lan bizi haydi samsunspor ölümüne seviyoruz seni

55.hakan

gol pozisyonlarını değerlendirmemiz lazım gol yemeden maç bitiremiyoruz hoca burhan ve turgut u daha dikkatli bitirici vuruşlar yapması için çalıştırması lazım diyarbakır da iyi form yakaladı bir galibiyet kasımpaşa maçında tribünleri doldurur haydi samsunum diyorum...

europe_55

Insallah yine ugurlu gelirsin sempatik bengülü abla.

Insallah Diyarbakirspor macindan da 3 puan alip yolumuza devam edelim.

GELIYORUZ...

jean

bu havayla bu maci alirsak tirmanisa geceriz 1 puan iyi sonuc olur bizm icin

seckin55

ne zman umutlandıysak maglup olduk...bu seferde umutlanmıyalımda galip gelelim..başka yolu yok çunku mantıken:D:D:

CeLiL_55

bu maçtan 3 puan almak çok ama çokk zor D.bakırspor Süper Lige çıkıcak takımlardan birisi bana göre bu sezon çok iyi bi takım kurmuşlar maddi durumlarına göre... Deplasmanda oynayacağımız maçta fark yemeyelim yeter bizim için..