Ertuğrul Sağlam mı geliyor?

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 04 Haziran 2013, 12:04:01

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

olurmu gelirim dedi sempozyumda sempozyum sözü namus sözü gerisi teferruat şehir destek verirdi aq ikiliralık bileti isyorlar kulüpten söyletmeyin kötüyü tövbe tövbe..

cembaba

Vallahi siteyi okuduktan ve facebook a baktıktan sonra iyi ki gelmemiş diyorum gerçekten.

kalptenþimþek

kalptenþimþek

buradaki hoca fasulyeyi fazla kaçıran cemaatte facebookda ....anlar
cemaat algılama özürlüler için açıklayayım farkl yerlere kaymasın konu

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Haziran 2013, 22:52:47
Teklifi reddedilen sevgili gibi tepkiler veriyoruz. Mesela Ercan Koloğlu da sorumluluk almıyor, üstelik Emin Kaptanın yakın arkadaşı. Serkan Aykut tesislerden içeri bile girmiyor. Vural Korkmaz futbola küsmüş. İsmail Başkan geri dönmüyor. İyi Samsunsporlu olduğunu bildiğimiz pek çok kişi yönetimlerde görev almıyor. Gelmemişse bir sebebi vardır, elimizdeki en önemli futbol değerini bu kadar çabuk harcamak doğru değil bence. Son model arabayı aldık ama benzini koyamayacaksak, uzun süreli bir plan yapamayacaksak Ertuğrul Sağlam'ın burada olmasının bir anlamı yok. Ayrıntıları bilmiyorum, kimseyle konuşmuş da değilim ama sadece yorum yapıyorum. Mesele sadece para meselesi değildir. 2004-05'in tekrarı olabilirdi. O sezon da hocamız Ertuğrul Sağlam'dı ve kadroda Serkan, Celil, Cenk, Kais, Ayari, Krita, Shorunmu, Şenol, Evren, Kenan, Musa, Adnan, Tamer, Erman, Ali Akdeniz gibi çok önemli isimler vardı. Ancak yola çıkacak değil, yolda devam edecek para akışı olmayınca nasıl bir sıkıntı yaşandığı hepimizin malumu. Üstelik ilk ateşi yakan Başarı Üniversitesindeki sözleri de farklı şeyler taşımıyor.

http://www.haberexen.com/ertugrul-saglam-samsunsporla-anlasabilir-mi-308551h.htm

Demek ki şartların oluştuğuna ikna olmadı. Yaşanmışlıklardan doğan bir tecrübesi, bir güvensizliği var demek ki. Elbette kimse Samsunspor'dan daha üstün değil, yolu açık olsun. Bizim hedefimiz bu sezon Süper Lig'e çıkmak olarak belirlenmişse bunun başka yolları da var ve inşallah gerçekleşir. Bir de biz profesyonel futbol dünyasındaki insanlardan bizler gibi tepkiler vermelerini, davranmalarını bekliyoruz. Bu imkansız bir şey. Bu anlamda Emin abinin fedakarlığını herkesten beklemek de manasız.

Mehmet Abi'nin dediklerine katılmanın yanında son cümlesinin çok anlamlı olduğunu belirtmek isterim. Hepimizin canı sıkıldı hepimiz fazlasıyla üzüldü. Fakat hatırlatırım 15 gün önce hepimizin tek isteği Emin abinin tekrar başkanlığa aday olması tekrar başkan olmasıydı. Ertuğrul bir rüyaydı olmadı belki başka bir gün başka zaman olur orası kısmet. Ama artık bu olayları düşünüp canımızın sıkılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca artık başlığın kapatılmasını seçim ve sonrası oluşacak gelişmelere yönelmemizi öneriyorum...

cgr

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 12 Haziran 2013, 01:41:10
Ayrıca artık başlığın kapatılmasını seçim ve sonrası oluşacak gelişmelere yönelmemizi öneriyorum...

Sadece Samsunspor

Eminim bugun ertugrulun gelmeyecegini duyunca bu sehirde gobek atan gulup eglenen dolu insan vardir.

Ertuğrul Sağlam

"ADAM" harcamak bu kadar kolay olmamalı.

Sercan

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 12 Haziran 2013, 04:53:43
"ADAM" harcamak bu kadar kolay olmamalı.

Belki "ADAM" kendisini harcamıştır abi..

s_uzunkaya

taraftar olarak duygusal olmamız gayet normal. hangimiz şimdi ertuğrulun yerinde olsak, şartsız boş mukaveleye imza atmayız ki! ama gerçekler öyle değil işte. ertuğrul anadoludan şampiyon çıkararak milat yapan bir adam, bir marka oldu. önünü göremediği bir takıma, hemde alt ligdeki bir takıma her ne kadar çok şeyler borçlu olduğunu düşündüğü, vefa hissettiği bir takım dahi olsa, gelmesi hem o takıma zarar verir hemde kendi kariyerine büyük kalın bir çarpı attırır. düşünelim bir, ertuğrul geldi tüm taraftarlar havaya girdi ve bu samsunsporun diriliş yılı olarak kabul edildi. sonra? gene çıkarlar, menfaatler, kavgalar, alacaklar, hacizler.... ertuğrulla büyük beklentilerde olan taraftar ve şehir için bu sefer yıkım da daha büyük olacak... ertuğrulun o fotoğrafta ne kadar sıkıntılı olduğunu ve kendini çok zorladığını görüyorum.
    kısaca; beklentileri karşılayamayacak bir şehir ve yönetimle, ertuğrul hocayla büyük hedefler ve beklenti içine girmek, işlerin ters gitmesi durumunda daha büyük yıkımlara neden olacaktı.

celebi

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 12 Haziran 2013, 09:50:28
Takımın ve şehrin durumun biliyordu. İstediği şartların hiç olamayacağını da az çok bilmesi lazımdı. "Seve seve gelirim" türünden laflar etmeyecekti o zaman. Belki kimsenin gündemine bile gelmeyecekti.

Ya arkadaş bunları yazarken harbi çok düşünüyor musun sen merak ettim.

sadece55

Müslüman bir ülkede yaşıyoruz Ancak bir İnsan Dinine duyarlı diye dışlıyoruz İlginç.galiba İnternette bu iş prim yapıyor...

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: celebi - 12 Haziran 2013, 09:52:55
Ya arkadaş bunları yazarken harbi çok düşünüyor musun sen merak ettim.

Aşağılama işin içine girecekse buyrun sildim. En iyisini siz düşünürsünüz vesselam.

samsunluhakan

ertugrul hoca bütün taraftarı ümitlendirip de bunu yapmayacaktı

Sercan

Alıntı yapılan: Erdinc - 12 Haziran 2013, 10:04:12
Müslüman bir ülkede yaşıyoruz Ancak bir İnsan Dinine duyarlı diye dışlıyoruz İlginç.galiba İnternette bu iş prim yapıyor...

Sorma şimdi adet bu oldu. Namaz kılan adama bile çok farklı gözle bakılıyor. Bırakın kardeşim isteyen istediğini yapsın. Günah işleyen ona göre, sevap işleyen ona göre yargılanmayacak mı? her koyun kendi bacağından asılır...