1 maç Saha Kapatma + 3.000 TL Ceza

Başlatan berusa55, 07 Mart 2013, 20:39:44

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

cezaları camialar ödediği müddetçe bu olayların önüne geçilemez!

samuray

kartal maçında ki dangalak bide bu çıktı şimdi ya bunlar tarftar falan olamazlar takıma bu denli zarar veren mallar bu maloğlu malın yaptığını alkışlayanlarda ondan maldır  :kafa: :kafa:

Gorkem

şu yaptıklarının takıma zarar verdiğini bir anlayabilseler,utanmadan övünüyorlar birde   :kafa: :kafa:

55JNR55

bi daha ki macta bende atlicam... benim de "oNur'Lu BiR YhaŞamıM" olsun...

seyf55

bunların reis dedikleri adam ın youtubta kendinden geçmiş vidyoları vAR gözleri açılmıo beste söylemeye çalısıo ne içtiyse artık iflahı kaymış samsunsporun trübüncüsü birde yazıklar olsun adımzı lekelıosunuz

teksas3455

Bir de Facebook'tan atıp tutmuş yönetime dava olayı için.
"Yazıklar olsun" demiş. Ey Allah'ım ya ne günlere kaldık.

Geçen sene Çiço Reis hiçbir maçta sahaya kimsenin girmesine izin vermemişti.
Şirinler ne hale gelmiş.

King1965

http://www.samsunsportv.net/2013/03/dava-aclyor-ders-olsun.html

SAMSUNSPOR TARİHİNDE İLK..
Torku Konyaspor maçında yaşananlar nedeniyle bir maç seyircisiz oynayacak Samsunspor'un, tahkimden gelecek karara göre sahaya giren taraftar için ceza ve tazminat davası açacak

5trawberry

Hala daha çok güzel yaptı diyen kafalar var ya. Çıldırmamak elde değil.

King1965

anlamadıgım herkes yönetım hata yapıyor fılan dıyor sosyal medyada:s

Desiqner

Emin Kar'a kukla diyorlar , yönetime neler diyorlar neler.
Ulan bunlarla aynı takımı tutuyoruz ya.15 yaşında çocuklar yönetim dersi vermeye kalkıyor.

burakbas

cezaya mı üzül, şu insanların yaptıklarına mı?
Bu mu lan sizin vefa anlayışınız!

Taraftar takımın, yönetimin gayreti için her hafta stadı full çeksin, siz bunları yapın!

Adanaspor maçının hasılatını kitleyelim şuna...

cany

atlayana suç yok yönetimi suçluyolar. iyi sen durup dururken sahaya ceza alma ne güzel iş. bu davadan sonra daha kimse yemez sahaya atlamaya

5trawberry

Emin karın evi arabasindan başka birşeyi yok cebinden ödeyemez zaten ona saygımız sonsuz ama bıraksın gitsin o samsunspor.biz sayfasını yönetemeyen oğlunu bile yönetime aldı dılenmeyle bu iş olmaz

yoruma bak. yemin ederim utanıyorum bunlarla aynı takımı tutmaktan.

Desiqner

Bunlarla konuşurken delirmemek elde değil.
Adamların yazdıklarına bak.
Harbiden çiço adam ediyomuş  bunları bi arkadaş öyle demişti.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 09 Mart 2013, 14:53:19
Emin karın evi arabasindan başka birşeyi yok cebinden ödeyemez zaten ona saygımız sonsuz ama bıraksın gitsin o samsunspor.biz sayfasını yönetemeyen oğlunu bile yönetime aldı dılenmeyle bu iş olmaz

o yorumu yazanın kim olduğunu anlamak zor değil..

Gelip burda ortalığı karışıtırıp çift takımlı olduğu için kovulanlara bi bakmak lazım..

Her türlü iddaaya girerim ki onlardan biridir..

Vefasızlığın diz boyu olduğu bu şehre bu yönetim harbiden haddinden fazla iyi geliyor..