PTT 1. LİG 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 27 Ocak 2013, 17:13:54

« önceki - sonraki »

forever5557

Not: yeni transferleri ve bence en etkili, en tecrübeli oyuncuları ilhan şahin kart cezalısı diye biliyorum.umarım yanılmıyorum.

berusa55

Evet doğru; bizim maçta sarı kart cezalısı İlhan Şahin.

King1965

King1965

Karabudun

samuray

inşallah alacağız bu maçı zira besim hoca kartalı iyi tanıyan birisi olarak hazırlıklarını ,onların zayıf yönl erini iyi yönlerini en iyi bilen hoc taktığını de ona göre kurar ve farkıl bi sonuç bekliyorum şahsen samsunsporumuz adına  samsunspor_x

FaTiH_HaN

İlçelerin Samsunspor için tek yürek olması çok sevindirici, artarak devam eder inşallah.

deado

Eski zamanlarda İlçelerimizde işler Samsunspor'umuzun maç saatine göre ayarlanırdı. Maç için sadece merkeze inilirdi. Yine bu tür organizasyonların artması sevindirici. Yalnız İlçelerimizin renk aşkını anlamakla beraber Samsunspor'umuzun maçları için maça gelinirken kırmızı-beyaz-siyah giyinmeye dikkat edilirse daha güzel bir ortam yaratılır diye düşünüyorum. Bu aslında maça gelecek tüm taraftarlarımız için geçerli bir husus

lucarelli

Merkez ve İlçelerdeki birlik bizi iyi yerlere taşıyor.

minci

furkan5534

Çok kalabalık olacak tribün bu hafta çook,yer bile kalmayacak.Trt gene maçımızı vermiyor hangi adrese mail atacaktık arkadaşlar ?

samsunum

facebookta millet paylaşmış suat kılıç maça gelecekmiş.Ve tepki gösterilecekmiş inş bu tepkiden takım olumsuz etkilenmezz

furkan5534

Alıntı yapılan: samsunum - 01 Şubat 2013, 12:56:42
facebookta millet paylaşmış suat kılıç maça gelecekmiş.Ve tepki gösterilecekmiş inş bu tepkiden takım olumsuz etkilenmezz

oy zamanı yaklaştı ya gelir tabi..

feticalik

Alıntı yapılan: samsunum - 01 Şubat 2013, 12:56:42

kim tepki gösterecekse uyaralım tepkilik bir durum yok. Allahım bizim insanımız çok saf ya. Ya diyecek laf bulamıyorum artık vallahi ya. Maçı bırak suat beye tepki göster iş mi bu