PTT 1. LİG 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 27 Ocak 2013, 17:13:54

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

samuray

artık bol gollü galibiyet bekliyorum takımımzdan 1.0 larla diken üstünde maç izlemek istemiyorum inşallah öyle de olacak abdülkadir göztepe maçında kaçırdıklarını bu kez yazacak diyelim. kartal kendi seyircisine 5 lira bilet uygularken biz samsun taratarlarına 20 tl bilet verdiler peki biz deplasmana gelen lere biletleri kaç tl.den veriyoruz acaba aynı uygulamayı bizimde yapmamız kim ne uyguladıysa bizelere deplasman da bizde aynısını uygulasak kısasa kısas

Karabudun

Alıntı yapılan: samuray - 29 Ocak 2013, 19:24:53
artık bol gollü galibiyet bekliyorum takımımzdan 1.0 larla diken üstünde maç izlemek istemiyorum inşallah öyle de olacak abdülkadir göztepe maçında kaçırdıklarını bu kez yazacak diyelim. kartal kendi seyircisine 5 lira bilet uygularken biz samsun taratarlarına 20 tl bilet verdiler peki biz deplasmana gelen lere biletleri kaç tl.den veriyoruz acaba aynı uygulamayı bizimde yapmamız kim ne uyguladıysa bizelere deplasman da bizde aynısını uygulasak kısasa kısas

Bana göre de kısasa kısas yapmamız gereken durumlar olmuyor değil. Ama bilet konusu kesinlikle bunlardan biri değil. Biz her zaman bilet, kombine fiyatlarının ucuzluğu ile bilinen bir kulübüz. Bilet konusunda tavırlarımız her zaman mertçe olmuştur. Ucuz hareketlerle değil, dik duruşuyla bilinen bir camia olmak namına biletle oynamamak en  doğru karar olur.  :ok

isa55

misafir takıma kale arkası veriliyor. Buranın fiyatı 2TL. Deplasmana gelene de aynı fiyat olmalı. Aksi tespit edildiği takdirde para cezası veriliyor.

mehmet yılmaz

Teknik direktör arayışındalar. Adaylardan birisi de Erhan Altın'mış. Cingeninho'ya duyurulur ;)

FaTiH_HaN

aman Erhan hoca gelme, geleceksen de bu maçtan sonra gel, berabere falan kalmayalım şimdi  :)

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Ocak 2013, 22:08:26
Teknik direktör arayışındalar. Adaylardan birisi de Erhan Altın'mış. Cingeninho'ya duyurulur ;)

Kartal-Manisa maçında tribündeydi.

##kdc##

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Ocak 2013, 22:08:26

Hocam bize kıyağını yapar merak etmeyin, gelir inşaallah da gider bi elini öperim  :)

kumköylü ahmet

evet bende gördüm erhan hocayi tirubunde ama haftaya kartala oynayacagimiz icin bizim icin takdik almisdir diye düsünmüsdüm :-)

Karabudun

Kimseyi hor görmek veya aşağılamak istemem, ama bunlar da kendilerini tribün sanmaya başladı.

BigBadMama5552

Maçın hakemi Ali Palabıyık olacakmış. Yardımcı hakemler ise Volkan Akçit, Serkan Olguncan ve Hasbi Dede.

King1965

yarın gıdımde storeden 4 tane bılet alayım sonra kalmaz

samuray

aman erhan hoca gelme kartal.a beraberlik psikozundan kurtulamamış biri olarak ne olur ne  ;D ;Dolmaz bu maçada yansıtır mansıtırsın   ;D ama kaçarı yok kartal maçını kesinlikle almalıyız

yvzslmypc

Biletler nerede satışa çıkacak bilgisi olan varmı?

Turuncu