PTT 1. LİG 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 27 Ocak 2013, 17:13:54

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: senol - 28 Ocak 2013, 11:19:45
Stresli ve yoğun maçlar oynuyoruz,bu takımda tecrübeli kere ve musa aydın mutlaka oynamalıdır.

serkan, celil, cenk, ercan ve imdat da oynamalıdır..

beşnumara

Saha içinde dikkat edebildigim kadariyla Soner Cemil ve Fatih Şen uyuyanlari uyandiriyor. Bu kartala da basmamız lazım. Zaman gectikce takim daha da oturacaktir. 1-0 olsun bizim olsun.

lucarelli

Alıntı yapılan: senol - 28 Ocak 2013, 11:19:45
Stresli ve yoğun maçlar oynuyoruz,bu takımda tecrübeli kere ve musa aydın mutlaka oynamalıdır.

Kimin yerine? Bence hem Dimitrov, hem de Ercan çok iyi.

Karabudun

İddia ediyorum bu Fatih taraftarın sevgilisi olur. :ok

_SoN_

kartal bizim taraftarın sayısını en son ne zaman bir arada görmüştür? YENELERİZ.

samsunsporlu1994

Stresli maçlar tecrübeli adamlarla kazanılır diye bir kural yok. Kereyi saymıyorum, Musa Aydın sene başından beri bu takıma ne fayda sağlamıştır onu sorgulamak lazım. Yeni yapılan transferlerden sonra Musa Aydın forma şansı bulmakta zorlanacaktır. Dün de gördük ki Canberk,Ercan gibi 2 genç oyuncumuz stresli maçları oynayabiliyormuş.

dessperadodo

kere musa aydın veya dimitrov herkim olursa olsun hakeden formayı almalı.isimler veya kariyerin pek önemi kalmadı açıkcası.sezonun ilk yarısında forma şansı verildi musa aydına ve görüldüki bırakın futbol oynamayı sahada yürümeye bile mecali yokdu.ama ileriki zaman ne gösterir bilinmez.belkide formu yükselirse oynar.ama şu adı geçenlerle asla yarışamaz.musa aydın önce bir düşünmeli beni ben yapan bu kulübe ben ne verdim koca bir ilk yarı sonra zaten yapması gerekeni yapacakdır.buarada iyibir musa herkesi cebinden çıkarır bunuda unutmamak lazım.yani herşey musa aydında biter.

samsunum

King1965

bence kareografı yok  ust sıralara dogru cıktıgımızda olur

samsunum

Pazar günü aynı saatte buca adana maçı var trt o maçı verecekmiş anlaşılan yine kaldık web tv yee .. ah ulannn trt  :kafa: :kafa:

yirmiuc

iç saha maçları tv'den fazla verilmesin zaten. seyirci sayısını olumsuz etkileyebilir.

berusa55

Samsunspor, Kartalspor Maçı Hazırlıklarına Başladı

PTT 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu evinde Kartalspor ile yapacağı maçı hazırlıklarına başladı.
Nuri Asan Tesisleri'nde ve teknik direktör Besim Durmuş yönetiminde yapılan akşam idmanına Göztepe maçında oynamayan oyuncular yer aldı. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan idman daha sonra 2 grup halinde yaptıkları 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman çift kale maçla sona erdi.

Hafta sonu kendi evinde karşılaştıkları Göztepe maçını değerlendiren teknik direktör Besim Durmuş, "Özellikle ikinci yarının başlamasıyla birlikte hem lig sıralamasında hem de puan olarak çok gerilerde kalmıştık. Geçen hafta TKİ Tavşanlı Linyit maçından sonra kendi evimizde oynayacağımız ilk maç bizim için çok önemliydi. Çünkü uzun zamandır kazanamayan bir yapımız vardı. İkinci yarı ligin boyu kısaldığı için kazanmamız gereken puanları da göz önünde alırsak bizim için çok zor bir maç oldu. Bundan sonra ligde hep maç maç olarak bakacağız. Bu hafta isteğimiz 3 puanı aldık. Seyircimizi de mutlu ettiğimiz için ayrıca çok mutluyuz. İnşallah bunu her hafta tekrarlarız" dedi.

Kartalspor maçının 6 puanlık bir maç olduğunun altını çizen Durmuş, "Her maçı kendi içinde değerlendiriyoruz. Göztepe maçını aldık. Bu maçtaki iyi oyunu ve 3 puanı, Kartalspor maçına hazırlanırken onu kendi arkamızda güç olarak şimdi daha çok cesaretli ve motivasyonlu hazırlanmalıyız. Kartalspor maçı 6 puanlık bir maç. Bununda önemini biliyoruz. İhtiyacımız olan 3 puanı kazasız olarak almak istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak

ahmetsefa55

yarın ki idmanın kaçta olduğunu bilen var mı ?

##kdc##

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 29 Ocak 2013, 00:17:49
16.00'da  :kanka:
orda mısın reıs ? gelırım buyuk ıhtımal ordaysan grsz  ;)