PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 27 Eylül 2012, 11:27:06
Bu futbolla Rizeyi bırakın yenmeyi puan bile alamayız. 3 puan çok zor. Görünen köy kılavuz istemez. Oynanan futbol ortada. Yenilmeyelim yeter.

SEN GİT O GÖRÜNEN KÖYE BİR DAHA GERİ DÖNME.
ÇAKAR GELİRİZ.

kumköylü ahmet

Kupayla kiyaslamak yanlis olur..sivas belediyesine sivasspor gibi bakma acimizida degisdirsek daha iyi ederiz.Sivas belediyesini yenseydik sivasspordan öcümüzü almismi olacakdik? sacmalikdan baska birsey degil yensek daha iyi olurdu ama kupada burdan gecsek diger turda elenecekdik hayirlisi buymus..Rizespora odaklanalim Rizeyi Yakip yikip gelelim insallah.Bu Lig cekilmez arkadas biz bu ligden biran önce nasil cikariz onu düsünelim dusunsenize trabzonun takimina oynayacak kadar düsmüsüz sivas belediyesine yenilsek ne yazar.trabzon 1461 yenilipde Komik olmayalimda yeterli insallah.Mac sonucu icin ise 1-2 diyorum samsunumuza Yenecegiz ALLAH`in izniyle ALLAH yardimcimiz olsun..

Cheregi

4 Eylük maçının özeti, yenildiğimize üzüldüm, elendiğimize üzülmedim.  :rulet:

Rize maçında da ilk golü biz atmazsak kazanırız  :hnk: (atarsaksakta kazanacağız, uçarı kaçarı yok  8))

İnşallah dışardan birileri okumaz yazdıklarımı  :D Adamlardaki çelişkiye bak demesinler; "yenildiğimize üzüldüm, elendiğime üzülmedim", "ilk golü biz atmazsak kazanırız"...  :D

Ayrıca Sn Çelebi abimize selamlar, kazanacağız ve mesajını alıntı yapacağım  :peeh:

celebi

aleyna aleyküm selam yeter ki kazanalım be kardeşim ben razıyım valla ;)

FaTiH_HaN

Genelde umutsuzluğa kapıldığımız zamanlarda yaptığımız maçları kazanıyoruz,  rize_x maçında da inşallah kazanıcaz. Rize açık oynayacak ben %100 gol bulacağımızı düşünüyorum yeterki yaptığımız hatalardan ders çıkarıp gol yemeyelim.

burakbas

sinirlendim,  yurtta yemekhanede maç izliyordum çıktım dışarı...
arkadan bir ses.
Zenkeeeeeeeeeeeeeeeeeee !   :holey: :holey:

o an yaşadığım mutluluğu anlatamam, hayatımda da unutmayacağım anılarım arasındadır.

Samsunspor her zaman bitti denilen yerden gelmiştir. Kim derdi ilk 4 haftayı yenilgisiz kapatırız diye...

BASAR , GELİRİZ !

Cheregi

27 Eylül 2012, 17:16:28 #81 Son düzenlenme: 28 Eylül 2012, 13:02:25 Cheregi
2-0 öne geçeriz, 2-0 dan sonra Rize taraftarına çok güveniyorum, taraftar baskısıyla geri dönemezler  :D Rize taraftarının da yardımıyla rahat kazanırız  :ok

Maç sonrası taraftarlarının sesini duyar gibiyim;

- Yönetim istifa
- Korukır defol git
- Milyonluk eşşekler...
- Ulan para var, tesis var, stat var, çeyreğiniz maliyete kurulan takımdan fark yediniz.
- Burası Rize, huzur yok bize  :deli:

samsunsporlu1994

Rize iyi takım. Hocaları da kazanmak istiyoruz diye bir açıklama yapmış. Kolay maç olmayacak.  Rize gibi takımdan alınacak 1 puanda iyidir. Bu sene hem kadro hem de futbol olarak şampiyonluğa oynayacak 3-4 takımdan biri olarak görüyorum onları. Bolu maçındaki gibi oynarsak gerisini düşünmek bile istemiyorum.

ChucKeR

takımda forvet yoktu gittik inönüde maçı aldık, sanki karşıda madrid var arkadaş.

seskat

5 atar 3 yeriz. yani her türlü kazanırız. bir gram endişem yok bu mactan.

Serkan

Sakatlıkları bulunan Serhat Akyüz,Mehmet Al,Erhan Şentürk,Kenan Aslanoğlu ve Çetin Güngör Samsunspor maçında forma giyemeyecekler..

Td. de gördüm ama ?

Sercan

Öne her türlü geçeriz ama sonra ne olur bilemem...

cembaba

0-1 olsun bizim olsun. Allah'ın izniyle kazanacağız.

hacettepeli

yenebiliriz ama yenilmeyiz, Samsun'u yenmek kolay değil.  :_nazar

s_uzunkaya

90 dakka sıfır- sıfır biter, 91. dakkada atar alırız maçı :)