STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: hacettepeli - 25 Ocak 2012, 01:35:34
müdür bizi maça götür ! :D

ayıpsın her türlü müdür  8) ;)

Bance gelince bizim çok ideal bir kadromuz olacak galiba.
Ben gerçek Murat ceylanı daha sahada görmediğimze ve bunun nedeninin maç eksikliğinden kaynaklandığına inanıyorum.
İki murat göbekte çok iş yapar.Kanatlarda da serdar sağda uğur solda hucum gücümüzü iyi artıracaktır.

ERTUĞRUL
ADEM KEMAL VALDO BAHİA
SERDAR MURAT MURAT UĞUR
        BANCE  GEKAS

İlk yarı galip bitirirsen çıkar uğuru koy finki çek muratı sağa serdarı sola ikinci yarıya başla.
sonrada oyunun seyrine göre ekigo girer oyuna.
yalnız 3.bir adam sayamıyorum oyuna girebileecek o biraz can sıkıcı.
velhasıl kelam çok büyük sıkıntılarla rağmen ümit denen şeyi tekrar canlandırabilecek bir hoca ve şu kadro yapısı ile biz her türlü ligde kalırız.

özkan

pazar günü o stad varya yanıp yıkılması lazım,coşkudan,kalabalıktan..Çünkü başka Samsunspor yok arkadaşlar..

celebi

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Ocak 2012, 11:43:16
2.devre başlarken bir puan hesabı yapmıştım. Çok iyi bir grafik çizersek 39 puana ulaşırız diye. Puanlar şöyleydi:

gencler_birligi 1
galata_saray 0
trabzon_spor 0
ordu_spor 3
manisa_spor 1
buyuk_sehir 3
fener_bahce 0
kara_buk 3
eski_sehir 3
ankara_gucu 3
bursa_spor 1
antalya_spor 1
gazi_antep 3
kayseri_spor 1
miy_x 1
besik_tas 0
sivas_spor 3

Öncelikle neden 0'lar var demeyin, ben bu sezon o maçlara "bonus" gözüyle bakıyorum.
Ayrıca bazı düzeltmeler de gerekebilir, misal MİY 1 puan demiştim artık 3 gözüyle bakıyorum, Karabük 3 demiştim bugünkü Ordu maçını seyredip tekrar karar vereceğim.

Ama önemli olan 39 puana bu şekilde ulaşabiliyoruz ve bu puan (hatta biraz daha azı bile) bizi ligde kesin tutar ve ilk 5 maç sonunda beklediğim 5 puanı aldık. Şimdi sıra İBB'den 3 puan almakta.

Artık ben İBB'yi yenemezsek ölürüz, biteriz falan da demiyorum, yine düştüğümüz yerden kalkar, bu ligde tutunuruz. Ama kazanırsak, Fener maçını şölene dönüştürürüz...  ;)

inşaallah kardeşim inşaallah.

FaTiH_HaN

Eğer ibb yi yenersek, ben fb maçından da 3 puan alacağımızı düşünüyorum.

özkan

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 25 Ocak 2012, 11:54:31
Eğer ibb yi yenersek, ben fb maçından da 3 puan alacağımızı düşünüyorum.
aynen öyle.O zaman stad geçen seneye döner kimsede tutamaz ,ve o maçda petko belası başımızda olduğu zamanlardaki gibi 2-0 öne geçip maçıda vermez yani.Kısacası harika olur ;)

Ayrıca IBB de rızvan şahin yok  ;)

Sol Açık

Sercan

celebi

Forvetim

bu maçı döve döve almalıyız, içerdeki her maça kesin 3 puan gözüyle çıkılacak öyle oynanacak, resmen savaşılacak başka yol yok.

Sol Açık

Alıntı yapılan: özkan - 25 Ocak 2012, 12:00:47

Ayrıca IBB de rızvan şahin yok  ;)

Bu arada görebildiğim kadarıyla bugünkü Fener maçında İBB'nin pekçok oyuncusu cezalı duruma düşebilir. Sarı kart sınırındaki oyuncular:
Holmen
Mahmut Tekdemir
Webo
Doka

Bu dört oyuncu da çok önemli oyuncular. Özellikle Webo, Doka ve Holmen İBB'nin bence en iyileri. Bakalım bu gece neler olacak?

samisos55

babasamsunlu

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Ocak 2012, 12:18:10
Bu arada görebildiğim kadarıyla bugünkü Fener maçında İBB'nin pekçok oyuncusu cezalı duruma düşebilir. Sarı kart sınırındaki oyuncular:
Holmen
Mahmut Tekdemir
Webo
Doka

Bu dört oyuncu da çok önemli oyuncular. Özellikle Webo, Doka ve Holmen İBB'nin bence en iyileri. Bakalım bu gece neler olacak?

doka ve webosuz ibb bize ilaç olur  :kanka: :kanka:

samisos55

babasamsunlu