STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Buyurun gelin :) Manisada bekleyeceğim sizi inşallah

FaTiH_HaN

Manisa çok dağınık bir takım olmuş yiğit ve simpson gittikten sonra ibb maçının özetini izlediğim kadarıyla gördüğüm kadarıyla çok kolay gol yiyecek bir Manisa ile karşılaşacağız, yedikleri gollerde defans oyuncuları sadece izlemiş, Manisayı böyle yakalamışken 3 puanı almak lazım.

Ollivanders

Onlar geldiklerinde kötülerdi ve ilaçları biz olmuştuk. Ne olursun Allah'ım bu sefer bize ilaç olsunlar. Yenelim ve galibiyet serimize devam edelim :'( Bir kere de bizim istedigimiz olsun.

55__Gurbet__55

Cocuklar inanin inanin cocuklar , güzel günler görecegiz günesli günler !!!!!!!!

ethm55

Cok cok kırıtık bı mac. Ordu- Karabukle yapcak (inşallah beraberlık olur ) Besktas-Antep (Antep Puan Kaybetcek Buyuk Ihtmlle) Biz yenersek 19 ederız .Ordunun Yendıgı dusun Karabugu Altımıza Alırız. Antep'te yenıldımı 23 te kalır. Puan Farkı Duser 4 de.  Yaklaşmız Oluruz (Antep Buraya Gelcek O Da Var :) )
Sonuc :) Yenmekten Başka Sansımız Yok 1 Puan Dahı Yetmez .
Çok Karışık Oldu KusuraBakmayın. Allah Utandırmasın

Burak55

Alıntı yapılan: ethm55 - 21 Ocak 2012, 19:01:26
Cok cok kırıtık bı mac. Ordu- Karabukle yapcak (inşallah beraberlık olur ) Besktas-Antep (Antep Puan Kaybetcek Buyuk Ihtmlle) Biz yenersek 19 ederız .Ordunun Yendıgı dusun Karabugu Altımıza Alırız. Antep'te yenıldımı 23 te kalır. Puan Farkı Duser 4 de.  Yaklaşmız Oluruz (Antep Buraya Gelcek O Da Var :) )
Sonuc :) Yenmekten Başka Sansımız Yok 1 Puan Dahı Yetmez .
Çok Karışık Oldu KusuraBakmayın. Allah Utandırmasın

Ordu yenerse puan farkı açılacak. Ordu ve karabuk macı berabere bitsin bu takım uçar gider. Biz'de yenersek averajdan 16'ya cıkıyoruz direk. Aradaki puan farkıda 5e iniyor Ordu'yla. Fikstürümüz güzel,rakiplerin işi zor. Allah'ın izniyle bu sene ligde kalır,seneye sallarız  ;)

cembaba

Burak55

Eskişehir bu aksam Gs'yi ardında da travzon'u yenerse lig artık bizimdir. Play off'a gider play off'a  :P

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Burak55 - 21 Ocak 2012, 19:07:31
Ordu yenerse puan farkı açılacak. Ordu ve karabuk macı berabere bitsin bu takım uçar gider. Biz'de yenersek averajdan 16'ya cıkıyoruz direk. Aradaki puan farkıda 5e iniyor Ordu'yla. Fikstürümüz güzel,rakiplerin işi zor. Allah'ın izniyle bu sene ligde kalır,seneye sallarız  ;)

ordu berabere kalır biz yenersek 4 e düşüyor fark

Burak55

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 21 Ocak 2012, 19:16:42
ordu berabere kalır biz yenersek 4 e düşüyor fark

Pardon yanlıs hesap 4 puan ne demek yaaa :) İşler yolunda gidiyor,insallah bu galibiyetten sonrada yönetimde,topcularda,yada kulüp bünyesinde bir sorun çıkmaz.Yakalamak istedigimiz havayı yakaladık sonunda.

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Ocak 2012, 17:41:14
Buyurun gelin :) Manisada bekleyeceğim sizi inşallah

Bu gun seni karsilayabilmek ve manisa macini beraber izleyebilmek icin konya dan yola cikarak izmir e dogru yola cikmistimki ; maalesef yolu tamamlayamadim , konyanin 150 km disinda ciddi bir trafik kazasi yaptim ( korkulacak bir sey yok burnum dahi kanamadi) tel uzuntum maci izleyememek hatta dinleyememek oldu , ama 3 puana feda olsun araba , hattaya kazanacaklarini bileyim yine kaza yaparim . Mehmet su an icin seni karsilayamayacagim gibi ,ama cikmadik candan umut. Kesilmez ...

YILDIRIM

3 hafta da 7 en kötü 7 puan dedik. İlk maçta 3 puan. Manisa maçında da Ordu maçından daha atak bir futbol oynamalıyız, Ordu maçından daha zor olacak bu karşılaşma taraftar desteğiyle 3 puan alma dileğiyle.

fanatik samsunsporlu

celebi

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: doğan - 21 Ocak 2012, 19:21:40
Bu gun seni karsilayabilmek ve manisa macini beraber izleyebilmek icin konya dan yola cikarak izmir e dogru yola cikmistimki ; maalesef yolu tamamlayamadim , konyanin 150 km disinda ciddi bir trafik kazasi yaptim ( korkulacak bir sey yok burnum dahi kanamadi) tel uzuntum maci izleyememek hatta dinleyememek oldu , ama 3 puana feda olsun araba , hattaya kazanacaklarini bileyim yine kaza yaparim . Mehmet su an icin seni karsilayamayacagim gibi ,ama cikmadik candan umut. Kesilmez ...

Abi geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış allah tekrarını yaşatmasın..

Maça gelirsek Sen şampiyon olmasanda
Kupaları almazsanda

Trabzona koymasanda

Seviyoruz işte VARMI diyeceğin

Bu tezahürat tuttu bu maçtada tutacak başka yolu yok..