(ANKET) Samsunsporumun Formasıyla Görmek İstemediklerim(iz)!!!

Başlatan s_uzunkaya, 23 Aralık 2011, 00:32:27

« önceki - sonraki »

jurista

İkinizin de yazdıklarınızı beğendim , ikiniz de haklısınız ve doğru söylüyorsunuz . Ama en doğru olanı bizim hep burda olacağımız gerçeği.Son dönemlerde takımın başarısızlığından olsa gerek en ufak bir yazım hatasında birbirimizi üzüyoruz.Aslında özünde hepimiz aynı şeyi istiyoruz ve o başarılı günleri özlüyoruz.

Bahia, Domingez , Akaki, Voldomiro KESİNLİKLE GÖRMEK İSTEMİYORUM.

Hepinize iyi sabahlar

s_uzunkaya

üzülme değil, sadece hayret benimki. burda yazılanlar, söylenenler, yazılması gerekirken yazılmayanlar, beğenenler, beğenmiyenler beni üzmez. üzülseydim çoktan zaten burda doğrularımı yazmaktan vaz geçerdim.... gerekli uyarılar yapıldıysa ve bu kısa transfer döneminde ona göre hareket edilecekse biraz olsun içim rahatlar. ama korkmanda yersiz. emin ol bu yazdığım isimler istenmediğini bildiği zamanda baş tacı olduğu zamanda oynayacakları futbol bu olacaktır....ne maçlar gitti yaaa...birbir geliyor aklıma hepsi.... görmek istemiyorum ben bu isimleri ve bir şekilde de bu isimler tekrarlanırsa görmeyeceğimizede inanıyorum... hayırlı geceler....

AntZ

Hocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :D

doðan

slazenger@
başlıkla ilgili sıkıntım yok ama anket şeklinde açsaydınya başlığı daha güzel olmazmıydı ne dersin..

cezayir55

s_uzunkaya

Başlığa itiraz eden başta sayın AntZ olmak üzere onlara artı olarak şunu söylemek isterim, itirazlarının sebebi olarak belirttikleri "söylenilen isimlerin takımda kalmaları durumunda onlardan nasıl verim almayı düşünüyorsun?" maksadına izahen diyorumki, bende aslında söylemek istediğim daha çok isim olmasına rağmen takımdan gönderilmeme ihtimalleri yüksek olan çoğu ismi burada yazmadım. bu yazdığım isimler herne şartta olursa olsun takıma asla bir katkısı olamayacağını düşündüğüm isimlerdi, diyorum. bu açıklamama karşılıkta denilebilirki "sen o hassasiyeti gösterdin fakat diğer arkadaşların belirttikleri isimler içinde takımda kalacak çok isim olabilir". burda da takımda görmek istemediğimiz isimler, genel de arkadaşların yazdıkları isimlerle öne çıkacaktır zaten. bazı arkadaşların listesinde yer alarak azınlıkta kalan isimlerde takımda kaldıklarında bu durumu göz önüne alarak kendilerine biraz daha dikkat ederler diye umuyorum ve listemi yeniliyorum.

1- DOMİNGEZ
   2- PAL LAZAR
   3- FİNK
   4- BAHİA
   5- KHUBUTİA
   6- BÜLENT KOCABEY
   7- HAKAN ARSLAN
   8- VALDOMİRO

Burak

doðan

Başlıkta tartışmaya gerek yok ; anket haline çevirin , kimse kimseyle polemiğe girmesin  , isimler ortaya gayet net olarak çıkacaktır ..

kýzýlyýldýz55

herkesin aklındaki isimler hemen hemen aynı
  1- DOMİNGEZ
   2- PAL LAZAR
   3- UFUK
   4- BAHİA
   5- KHUBUTİA
   6- BÜLENT KOCABEY
   7- HAKAN ARSLAN
   8- VALDOMİRO

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: doğan - 23 Aralık 2011, 13:37:19
Başlıkta tartışmaya gerek yok ; anket haline çevirin , kimse kimseyle polemiğe girmesin  , isimler ortaya gayet net olarak çıkacaktır ..

ben pek anlamdığım için anket şeklinde düşünememiştim. bu açtığım ya 2. ya 3. konu başlığı, bukadarı geldiydi elimden. konuyu ankete çeviren arkadaşa teşekkürler.

özkan

kemalle zenkeye oy veren arkadaş,sen öl ya harbiden  :deli:

AntZ

Alıntı yapılan: özkan - 23 Aralık 2011, 15:31:03
kemalle zenkeye oy veren arkadaş,sen öl ya harbiden  :deli:

Kusura bakmasın yazacağım ve şunu da soracağım kendisine

@Tanju55;

Hiçbirini bu forma altında görmek istemeyebilirsin anlarım, 21 kişi işaretlemişsinde Atilla, Ersin, Lazar, Gurur, Savaş ı seçmemenin özel bir sebebi var mı?

kýzýlyýldýz55

SAMSUNLU ORUMA 55

1-Domínguez
2-Adem
3-Kemal    
4-Ertuğrul    
5-Fink    
6-Murat
7-Zenke