8- Mustafa Sarp

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:33:38

« önceki - sonraki »

twitter

hayırlı olsun. sevindim

cembaba

Bugün idmanda hırs küpüydü. Kendisi ile tanışma imkanımız oldu. Çok sıcak kanlı bir adam.

ahmetsefa55

herkese dırektıfler yagdırıyodu valla.
ınsallah bırı cıkıpta sen kımsın ula demez  :)
ama takıma katkı saglayacagı cok acık.

kalptenþimþek

la pino .. videosunu izleyenin sarp'a fazla bulaşacağına ihtimal vermiyorum..

kalptenþimþek

bir ara serkana tellere fazla yaslanma mı dedi ben tam anlayamadım :D

cgr

Hayırlı Olsun. Gerçekten Orta Sahada büyük yarar sağlayacak bir futbolcu.

sadece55

adam hazır değildi ondan oynatmadı yahu

GökhanÇağlar

8 numara giyecek yanlış duymadıysam.

alperen

vardır da hocanın bi bildiği

berusa55

06 Eylül 2011, 11:46:11 #39 Son düzenlenme: 06 Eylül 2011, 19:06:53 berusa55
"Mutlu olacağımı inandığım için Samsundayım"
6 Eylül 2011 11:15 | NTV Spor ve Ajanslar

Samsunspor'un Galatasaray'dan transfer ettiği Mustafa Sarp, mutlu olacağına inandığı için Samsun'u tercih ettiğini söyledi.

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Samsunspor'un Galatasaray'dan transfer ettiği Mustafa Sarp, mutlu olacağını bildiği için Samsun'a geldiğini söyledi.

Sarp, takıma ve arkadaşlarına alıştığını, antrenmanlara da başladığını belirtti.

Galatasaray'daki ilk kamp sürecinde ufak bir sakatlık yaşadığını ve kadro dışı kaldığını hatırlatan Sarp, "Bundan dolayı fiziksel anlamda eksiklerim var. Onun için şu anda takımla beraber çalışmıyorum. Özel antrenman yapıyorum. Takımla alakalı çok fazla bilgiye sahip değilim ama yavaş yavaş alışacağız, çok güzel bir ortam var. Burada olmaktan dolayı son derece mutluyum" dedi.

Samsun'u çok sevdiğini ve Samsunspor'da olmaktan memnun olduğunu ifade eden Sarp, "Samsun gerçekten çok güzel, çok sempatik bir şehir. Aynı şey takım için de geçerli. Takım içindeki hava çok güzel. Tabi ben ve benim gibi yeni gelen oyuncular için önemli bir adaptasyon zamanı lazım. Bu zamanı değerlendirmek çok önemli. Ancak şimdilik her şey Samsunspor'da çok güzel gözüküyor. Şu anda bireysel olarak bir hedefm yok. Çünkü takım olarak bazı şeyler iyi olduğu zaman bireysel olarak zaten herkes ön plana çıkıyor. Spor Toto Süper Lig'e yeni katılmış olan Samsunspor'un ilk senesi diğer takımlarda da olduğu gibi zor geçer. Biz de elimizden geleni yapıp bu zor geçecek süreçte takıma fayda ve destek vermek durumundayız. İnşallah takımla beraber ben de sakatlıksız bir sezon  geçirir ve sezonu güzel, istenilen bir yerde bitiririz" şeklinde konuştu.

Mutlu olacağını bildiği için Samsun'a geldiğini söyleyen Sarp, "Samsunspor'da kesinlikle mutluyum. Mutsuz olacağımı düşünsem gelmezdim zaten. Samsun için ilk izlenimlerim güzel oldu" diye konuştu.

Samsunspor taraftarından destek isteyen Sarp, "Samsunsporlular'ın çok sevdiği ve uzun yıllar Samsunspor'a hizmet etmiş Cenk İşler benim çok sevdiğim bir ağabeyimdir. Buraya gelmeden önce merak ettiklerimi sormak için onu aradım, o bana en büyük artının Samsunspor taraftarı olduğunu söyledi. Onun düşünceleri benim için çok önemli. Tabi bunu kendi gözümle görmeyi daha fazla istiyorum. Çok da merak ediyorum. İnşallah her oyuncusuna destek veren güzel bir seyirci topluluğudur. Biz de onları mahcup etmemek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız, hiç şüpheleri olmasın" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Vladimir Petkovic'in sistemine zamanla alışacağını ve bunun için zamana ihtiyacı olduğunu ifade eden Sarp, "Patron hoca biz de oyuncularıyız. Hocamız ne derse yapmak mecburiyetindeyiz ama ilk başta dediğim gibi hem benim hem benim gibi yeni katılan oyuncuların sisteme, arkadaşlara, şehre ve kulübe bir adaptasyon zamanımız var. Bunu en aza çekmek için de  elimizden geleni yapacağız" dedi.

Petkovic'le ilk diyaloglarının güzel olduğunu söyleyen Sarp, "Hocamız gerçekten çok iyi niyetli. Daha önceden de eski takım arkadaşlarım var. Onlara da sordum herkes hocanın iyi niyetinden, güler yüzünden, insanlığından, hocalığından çok güzel bahsetti. Samsunspor için de benim şu anda ilk izlenimlerim gayet güzel. Her şey çok iyi. Yönetimden ve teknik heyetten sonuna kadar memnunum. Yeni sezon inşallah bizim için ve takım için iyi olur" diyerek sözlerini tamamladı

Kaya

Mustafa Sarp'ın açıklamaları çok güzel ayrıca Cenk İşler adamsııın  >l<

mehmet yılmaz

Mustafa Sarp'ın bizde çok başarılı olacağına inanıyorum. Zaten GS'deki geçen sezonu hariç her sezon başarılı olmuş bir oyuncu. Bizim için önemli bir kazanç.

sadece55

Geçen sene Mustafaya yapılan kötü tezahüratlardan sonra Mustafa Sarp bizim taraftarımızla coşacaktır

silopilimuhsin

samuray

sarp orta ysahaya güç katacaktır iyi transfer geç oldu ama son hamleler çok yerinde keşke daha önce yapılsaydı uyum sorunu çekilmezdi biraz geç uyandık ama neyse zararın neresinden dönersen kardır misali hayırlı olsun yeni transferlerimiz samsunspora  samsunspor_x