15- Ergün Teber

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:25:10

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

görevini yaptı fazlasıyla,Ahmetin hatasını da telafi etti son dakikada...

kuzey55

hiç sırıtmadı bence bikaç hatası dışında gayet iyiydi.

Jnr.Serkan

Sahada en çok beğendiğim futbolculardan birisiydi.Sürekli bindirme yaptı.Orhandan sonra gözüme Abidal gibi göründü

Sercan

Görevini iyi yaptı,bu arada neden Yenal oynamadı diye düşünenler olabilir,idamnada sağ el dördüncü parmağı kırılmış,ameliyat olmuş..

kalptenþimþek

germencisse

Nazar değmesin bindirmeleri savunmaya desteği ile bu maç çok iyi idi

cembaba

Dün 3 puan almamızı sağlayan adamdı. Son dk. da Ahmet Şahin'in hatasını telafi etti. Tebrikler.

vanlioglu

bu kadar iyi bir ergün teber beklemiyordum. hiçbir mevkide sorun kalmadı artık.

SerhaT55

Bu maçta çok iyi oynadı gerçekten  >l<

kalptenþimþek

bu bubasamsunlu niye herkesi beğeniyor acaba? orhan'la ilgisi olabilir mi?? :evet:

zenke

Ordu maçında dökülmesine rağmen bu maçta beni çok şaşırttı çok iyi oynadı. Böyle devam eder inşallah.

minci

Ergün Teberin son dakika gölünü yememizi önlemesi kulübümüze yaklaşık 500.000 TL kazandardı yani bir bakıma kendisine ödenen parayı çıkarttı. Sermayesini kurtardı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: minci - 11 Eylül 2011, 18:23:59
Ergün Teberin son dakika gölünü yememizi önlemesi kulübümüze yaklaşık 500.000 TL kazandardı yani bir bakıma kendisine ödenen parayı çıkarttı. Sermayesini kurtardı.
galibiyet primi değil mi bu dediğin ?

samuray

ergün teberi bende çok beğendim bence türkiyede solbek sıkıntısı var ken böyle bi transfer çok isabetli olmuş ilk onbirin direk adamı olur son dk ahmetin inanılmaz hatasını telafi etmeside süprdi

samuray

Alıntı yapılan: muhalif - 11 Eylül 2011, 18:32:27
galibiyet primi değil mi bu dediğin ?
500.000 tl kazandırdı derken yani galibiyete verilen parmı (federasyonun verdiği paramı)