Tekrar ßarışmak İstiyorum.. En azından ßir dost Olmak istiyorum ..

Başlatan samsun155, 27 Nisan 2011, 17:53:59

« önceki - sonraki »

Akyol

özkan

Kardeş al kollarına bir tane esra,git sinemin yanına.Göreceksin bak nasıl atlayacak anında kucağına.. :D

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 27 Nisan 2011, 18:32:34
:oolay derin beyler dağılın  ;D ;D ;D
http://www.guzinabla.com.tr/guzin/site/index.htm kardeşim sana güzin ablayı öneriyorum

Bencede En MantıkLı Çözüm..

:D :D :D :D :D :D :D :D :D >l< >l< >l< >l< >l<

samsun155

ben esrayı Alayım sorun değilde onun yanındada mehmet var :))

Serkan

**KaR6**

otur ders çalış, üniversiteyi başka şehirde oku, yediğin önünde yemediğin arkanda olsun..

mesajda ironi yoktur :)

özkan

Bir sinemle hayat mı geçer,gönül neler neler ister..Bugün esra,yarın hülya,bak göreceksin ne güzellikler varmış dünyada  :D :D :D

Ajan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 28 Nisan 2011, 06:48:26
Ajan benim uğruna facebookta aşk sözleri yazdığım insanlar yok.Ben konuyu ali abiye devrediyorum :d

Jnr.Serkan benimde yok ne tesadüf hatta sözleri üstüne alınan bir kız bile yokken senin bu tip sözlere dikkat etmen biraz abesti iştigal olmuş  :) :-*

Serkan

##kdc##

Sercan

Alıntı yapılan: samsun155 - 27 Nisan 2011, 17:53:59
Arkadaşlar Size Yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum.Ve sizden Yardım istiyorum ne yapacağım ile ilgili..
ßigün okulda Arkadşlarla kantinde oturuyoduk.ARkdşın yanına bi kız geldi Adı Sinem''.ßen o kızı ilk defa görmüştüm.Neysee.Akşam o arkadaşım mesaj attı bana buqun yanıma gelen kız senden hoşlanmış numaranı istiyo felan gibisinden.ßende ver o zaman dedim.Verdi arkadaşımda.Sonra Konusmaya basladık Sinem'le.ßen ilk başlarda hiç önemsemiyordum ilgilenmiyorDum.1 hafta sonra felan takılmaya basladık.Çıkmaya basladık.ßen yine ilgilenmiyordum.Sonunda kavga ettik ayrıldık.biraz zaman geçti barışmak istedi Kabul ettim.Ama benim baska bi kızı sevdiğimi biliyordu bu arada.2 Hafta sonra Tekrar Ayrıldık felan.ßi Akşam msn'de grdüm sinemi.sonra ben avatar resmine Sevdiğim kızın resmini koydum .Bana hakaret etti ********sin felan Gibisinden.ßende ona hakaret ettim Kahbesin felan gibi.Sonra tartıştık işte.
Ertesi gün okulda yine tartıştık.Aramızda böle bi durum geçti.Ondan sonra çok kızla çıktım ama unutamadım onu.Sonradan hep aklıma girdi çıkmak bilmedi.Onu bugünlerde görüyorum yanında bir çocukla.İçimden Tekrar barışmak geliyor.Ama bu sevgli anlamında Değil çünkü beni artık sevgili olarak kabul etmeyecektir.NE yapmam gerekiyo ßana yardım ediiin. .s.s

5 sene sabret,biz sabrettik çıkıyoruz (süper lige) :D :D

Ayberk

o değil de bu hikaye bana tanıdık geldi, kardeş yakın zamanda ssk'da üroloji bölümünde yattın mı?

samsun155

SametYılmaz55

kardeşim çalış üniversite sınavlarına git üniversiteye çok sinem bulursun takma kafana.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 28 Nisan 2011, 21:52:16
kardeşim çalış üniversite sınavlarına git üniversiteye çok sinem bulursun takma kafana.
bu da en büyük yalan ha nerde o sinemler bana da gösterin  :D :D