11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Ne yapmaya çalıştığını bir türlü kavrayamadım.Zamanla düzelir umarım

berlinli55

billiye birisi güzel ortalar acmaliki oda tehlikeli olsun. ben bizde güzel orta acan oyuncu göremiyorum belki ufuk bu görevi yerine getirir

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: cgr - 31 Ocak 2011, 13:35:24
Daha 2.maçı olmasına rağmen sanki 40 Yıllık Samsunsporlu gibi sevindi golden sonra... Hırsı ile bize çok puan kazandıracağına eminim...

55(tuncay)55

hani bizler inandık sizde inanın diyordukya taraf samsunspor_x >l<tar inandı şimdi futbolcularda inandı

erkutdem55

Ben en çok maçın özetinde Billy'nin gol sevincine takıldım.Koştu Murat'ı yere yıktı,üstüne atladı.Bu sevinç çok şeyi anlatır gibiydi.Yeni gelen bir futbolcunun takıma bu denli bağlılığı çok harika bir olay.Böyle futbolcuları görünce başarının geleceğine olan inanç artıyor.Helal sana Billy.

Musti

Haftaya en az bir golü var... Buraya yazıyorum..(aaa yazmışım)  ;D

Sadece Samsunspor

O kadar boya posa rağmen kafa toplarından sadece 2sini aldı. Ayrıca bana öyle atik bir futbolcu gibi gelmedi, çok eksiği var heralde inşallah çalışır. Bi ara maçta çıkartıp İzzet'i alsa daha iyi olur dedim.

Burak

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 01 Şubat 2011, 11:36:39
O kadar boya posa rağmen kafa toplarından sadece 2sini aldı. Ayrıca bana öyle atik bir futbolcu gibi gelmedi, çok eksiği var heralde inşallah çalışır. Bi ara maçta çıkartıp İzzet'i alsa daha iyi olur dedim.

kafa toplarının 2sini aldı derken ? ben saydım en az 10 tane zaten eskiden arkadan gelen yüksek topları rakip karşılıyordu hepsine billy bir şekilde indirdi. ama kastettiğin hangi kafa topları oda var tabi

Ollivanders

Biz zor bir taraftar grubuyuz cidden . Agbetu ve zenke ile oynayınca kafa toplarını alamıyoruz diyorduk. şimdi pivot santrafor alınmıs bir kafa topu direkten donmus ve kafa topları almıs bir futbolcuyu yine de begenmiyoruz. Adam ne yapabilir daha ? Adamın golcu ozelligi yok . adam pozisyon hazırlayıcı konumunda.

babasamsunlu

Katılıyorum kardeşim..Bnece çok iyi bir servisçi ve futbolu iyi bilen bir adam.. ;) ;)
Bu adam gol atmaz attırır ama iki tane orta kesebilme becerisine sahip kanat oyuncumuz olsa çokda gol atar.. 8) 8)
Benim gördüğüm kaf topuna çıkıpta alamadığı pozisyon yoktu.. :-* :-*
Yada o ara ben totem yapıyordum göremedim..  :-\ :-\
Erkuuut anladın sen oni :D :D :D :D

lucarelli

Kafa toplarının bir çoğunu indirdi. Zenke ile oyanamaya alışınca daha da iyi olacak. Süper lige çıkınca takımda tutulması faydalı olabilir.

celebi

mersine atacak en az 1 tane

mehmet yılmaz

Billy ile ilgili düşüncem, olumlu, alçak gönüllü, uyumlu birisi olduğu yönündeydi. Nitekim, onu evvelden de tanıyan bir dostumla yaptığım görüşmede de bunu teyit ettirdim. Çok temiz, elinden gelen herşeyi vermeye çalışan, kaprissiz bir insan. Takıma uyum sağladıkça futbol olarak da ilerleyecek. Kafa topu direkten dönmeyip gol olsa çok daha iyi oalcaktı. Bence iyi bir transfer Billy.

oguz_5528

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Şubat 2011, 12:31:49
Biz zor bir taraftar grubuyuz cidden . Agbetu ve zenke ile oynayınca kafa toplarını alamıyoruz diyorduk. şimdi pivot santrafor alınmıs bir kafa topu direkten donmus ve kafa topları almıs bir futbolcuyu yine de begenmiyoruz. Adam ne yapabilir daha ? Adamın golcu ozelligi yok . adam pozisyon hazırlayıcı konumunda.

Ne demek Golcü özelliği yok,bu adam gol atmak için alınmadı mı,illa boyu uzun olan mı top alıp indiriyor,zaten forvetin özelliği o kaleye arkası dönük oynaması lazım bu da aslında çok zor öyle kolay birşey değil,bu adam'a servisci diyorsunda o zaman servise karşılık topu işleten oyuncu bul bana o atsın,şampiyonluk isteyen bir takım'a alınan forvet'İn gol atması lazım.Boyu uzun diye kafa topu beklemesi yanlış,şu an alışma sürecinde olduğu için iyi ya da kötülüğünü anlayamayız ilerde görecez,yerini izzet alırsa çok da şaşırmam doğrusu.İlerde Agbetu ve Zenke oynayınca da antep belediye'yi 4-0 yendik hatırlarsan,bu adama sadece servisçi sıfatını takarsak orda bir sıkıntı var demektir

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Şubat 2011, 12:31:49

Aynen öyle kardeşim....