11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

irFan_55

hayırlısı olsun yarın imza atacak diyolar

twitter

Takıma katkı sağlar, yüzümüzü güldürür inşallah.

SerhaT55

Artık Gel Gel Bily Bily Mehmet Gel Gel Bily Mehmet laylay die çarırız  :D :D
inşllah iyi çıkar.

Ahmeti

bak blly ikinci kez sana beyaz sayfa açtık sende hayatına beyaz bir sayfa açarsında samsunspor'umuzda başarılı olursun.

GökhanÇağlar

imzayı attı,transfer ücretini Galip Öztürk karşılamış...başarılı olmasını temenni ediyorum.

Ayberk

İnşallah başarılı olur. Ben inanıyorum yaaa, olacak olacak ;) :)

Hani önceki başlığa eklenen kafa kafaya hırslı fotoları vardı ya, onları hatırlayıp umutlanıyorum :D

seskat

hayırlı uğurlu olsun, en az 10 gol bekliyorum memo, sakın beni yanıltma :) samsunspor_x

Ayberk

15 Ocak 2011, 01:16:35 #22 Son düzenlenme: 15 Ocak 2011, 02:19:59 DeLaGuarda
Bu adam harbiden Türkçe bilmiyormuş .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:.

http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/genclerbirligi/billy-mehmetten-taraftara-mesajSXTVQ16086SXQ?ref=ASYV9

Ayrıca;

2007-08 sezonunda Sutton'un ayrılması ile birlikte Billy Mehmet daha fazla forma şansı bulmaya başladı. Parlak olmayan bir sezon geçiren Mirren'in en golcü ismi 9 golle Billy Mehmet'ti. Bu performansı ile takımıyla sözleşme yenileyen Billy Mehmet, sözleşmesini 2010'a kadar uzattı.
2008-09 sezonunda St. Mirren, averaj farkı ile düşmekten kurtuldu. Billy Mehmet 11 golle yine takımın en golcüsüydü. İskoçya Ligi'nde güçlü Celtic FC'yi 1-0 yenerek yarı finale yükselme sürprizini gerçekleştirdiler. Maçtaki tek golü Mehmet, penaltıdan kaydetti. Kupa maçından sadece bir hafta önce St. Mirren, Celtic'e ligde 7-0 yenilmişti. Lig kupasında St. Mirren başarısız olsa da Dumbarton FC ile oynanan ilk maçta Mehmet kariyerindeki ilk hat-trick'i yaptı.
2009-10 sezonunda St. Mirren ligde yine başarısız olsa da Lig Kupası'nda finale kadar çıkıp Glasgow Rangers'a 1-0 yenildiler. Kupa içinde oynanan East Stirlingshire FC maçında St. Mirren maçı deplasmanda 6-3 kazanırken, Mehmet 5 gol kaydetti. Yarı finalde de Heart of Midlothian FC'yi 1-0 yenerlerken golü Mehmet attı. 13 golle Billy Mehmet bir kez daha takımın en golcü ismi oldu.

St. Mirren destan yazmıştı, hatırlıyorum o seneyi, Celtic ve Glasgow'a meydan okumuş, Celtic'i kupada yarı finalde elemişti. Unutmam, finaldeki Glasgow maçını izlemiştim. Tabi o zamanlar Billy imiş, Mehmet'miş tanımıyoruz :D Hatta ntvspor'da yayınlanan futbol mundialde de St. Mirren ile ilgili bir dosya açmışlardı, kasaba takımı finale kadar çıktı falan diye. Onu bulabilsek orada da belki Billy Mehmet'ten bahsetmiştir garanti, adamların en gözde oyuncularındanmış :)

EN ÖNEMLİSİ;

St Mirren forumlarına baktım, adamlar hala çok yakından takip ediyorlar. 5 Ocak tarihinden bizle beraber onlar da başlığını açmışlar, Gençlerbirliği'nin yollayacağını duymuşlar, geri gelsin takımı kurtarsın muhabbeti yapmışlar. Hatta ve hatta Samsunspor'la anlaştığından bile haberleri varmış. Demek ki bu adam hakikaten efsane gibi bir şey onların gözünde :) ??? ??? ???

AntZ

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 15 Ocak 2011, 01:16:35
Bu adam harbiden Türkçe bilmiyormuş .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:.

Demek ki ilk seferinde bizimkiler "Billy seni sağlık kontrolünden geçireceğiz" dediğinde "siz gidin kendiniz kontrolden geçin ben turp gibiyim" dedi de bizimkiler yanlış anladı. Malum dil problemi  :)

mehmet yılmaz

O halde yeniden "geehh bili bili" diyelim :)

İyi bir penaltıcı oalrak görünüyor, takımda penaltı atacak adam yoktu.

AntZ

Ceza alanının dışından iyi şutları var, kafa şutları iyi, iyi penaltıcı, iyi top saklıyor, hırslı, hızını ve adam geçme yeteneğini bilmiyorum ama onlarda idare ediyorsa daha ne olsun...

Kaya

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Ocak 2011, 04:20:17
Ceza alanının dışından iyi şutları var, kafa şutları iyi, iyi penaltıcı, iyi top saklıyor, hırslı, hızını ve adam geçme yeteneğini bilmiyorum ama onlarda idare ediyorsa daha ne olsun...

Hız ve adam geçme yok diyelim  :D Hatta bunlara teşebbüs yok diyelim.Aldığı topu pek fazla ayağında tutmaz verip pozisyon almaya bakar.O yüzden pek topla deparını görmeyeceğiz.

AntZ

Savaş'ın, Abdül'ün bencilce, topu ayağında fazla tutup öldürdüğü pozisyonları düşündüm de şimdi daha çok kanım ısındı bu İngiliz görünümlü İskoç Kıbrıs Türküne :) O zaman hep beraber; Geehh bili bili  :)

vanlioglu

varsın hızı ve deparı olmasın. zenke bunları fazlasıyla yapıyo zaten. bize sadece iyi bir bitirici lazımdı inşallah son vuruşları ve pozisyon alması iyidir.

Burak

Untitled

Untitled

o zaman tekrar videoları paylaşalım. Penaltıcı Billy