Samsun - Hampton by Hilton

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2010, 11:35:15

« önceki - sonraki »

berusa55

Hilton'un daha küçük çaplı 4 yıldızlı otelleri Hampton by Hilton adıyla açılıyor. Bu esasında büyük beş yıldızlı otelinin de bir ilk adımı gibi bir şey...

city ultras

insahllah öyledir be berusa kardes.yoksa bunu samsuna otel yaptik diye sayarlarsa yazik olur :D
yapin söyle bi 20 25 katli denizin kenarina hayret birsey ya..zaten samsuna bir yükzek bina gerek suan.
fazlada istemiyom 25 yeterli.malatya bile yapiyor suan 23 katli

GökhanÇağlar

Samsun a bir yüksek yapı kazandırılmalı,55 kat süper olur...

Musti

Hilton yaparsa Samsun'un en güzel yerine yapar. Mesela İzmir'de öyle. Sonra Swiss Otel yapıldı. O da İzmir'in en güzel yerinde. Öncelikle altyapı olmadan çok büyük bir otel yatırımı ölü yatırım olur düşüncesindeyim. Oteller, alışverişmerkezleri fazlalaştıkça, turizm, sanayi, ulaşım daha da geliştikçe çok daha büyük projeler gelecektir.

55_samsun_55

tanrıverdi holding fener plajının oraya 27 katlı otel yapacakmış.yakışır samsunuma

berusa55

27 degil 7 kat. Hatta orada 6 kata kadar izin veriliyormus 7.kat icin musade istediler ve buyuksehir meclisinde bu tartisildi ve kabul edildi...

birolkys

Gündem maddelerinin arasında bulunan İlkadım İlçesi Cedit Mahallesi'nde Atatürk Bulvarı güzergahı eski Et Balık Kurumu'nun bulunduğu alanda özelleştirme sonrasında özel şahıs tarafından satın alınan bölgeye otel yapımıyla ilgili konu görüşüldü. İlkadım Belediyesi'nden tartışmalı gelen talepte 6 katın, 7 kata çıkarılması talebi meclis üyelerince görüşüldü.
http://www.haberexen.com/komisyonda-otel-

Ersin kardeşim zannedersem meclisten geçen yukarda bahse konu olan  atilla abdik ve hüseyin türkdönmeze ait olan otel projesi.Yanlış bilmiyorsam tanrıverdi projesi çok katlı .Ama yine de yanılmış olabilirim.Selamlar.

berusa55

Evet o sanırım Birol abi yerleri karıştırımışım haklısın ama Fener Plajı alanına 27 kat da bana biraz tuhaf geldi açıkçası  :-\

ramcQ_55

yeşilyurt amisos mezarlığının hemen alt kısmındaki büyük araziye 25 katlı rezidans ve 5 yıldızlı otel yapacakmış ..?

55_samsun_55

27 kat olayını zemin ölçümlerini yapan mühendis arkadaşım söyledi proje öyleymiş.Olursa muntazam olur çok yakışır samsunuma

Nuri Asan

Hilton Samsun'a kaçtı diye okuyunca aha dedim Paris Hilton Samsun'a geldi. Sonrasında şok oldum tabi :(

Dünya gözüyle görmek istiyorum şu karıyı

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 21 Aralık 2011, 15:29:34
Hilton Samsun'a kaçtı diye okuyunca aha dedim Paris Hilton Samsun'a geldi. Sonrasında şok oldum tabi :(

Dünya gözüyle görmek istiyorum şu karıyı

Seni çok iyi anlıyorum abi  :(  :)

CurvaSs

paris hilton gibi bin tane bulursun çiftlik'te abi. :D lakin paris hilton'un göz önünde olması onu cazip kılıyor tabi ki.

bi' monica belluci'yi görsem güzel olur benim için. :D

birolkys

yeşilyurt amisos mezarlığının hemen alt kısmındaki büyük araziye 25 katlı rezidans ve 5 yıldızlı otel yapacakmış ..?

Böyle  geniş arazi var mı orada?

cezayir55