PES 2011 Demo Çıkış Tarihi Açıklandı

Başlatan kabacevizli55, 04 Eylül 2010, 22:39:50

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

PES 2011 Demo Çıkış Tarihi AçıklandI

Yılın sonuna doğru yaklaşırken önümüzdeki haftalarda oyun piyasası iyice kızışmaya başlayacak. Futbol oyunları arasında fazla alternatifimiz bulunmasa da yine yapımcıları rekabet dolu aylar bekliyor. Bu yapımcılardan Konami, Pro Evolution Soccer 2011'in demosunun tarihini açıkladı.

PES 2011'in demosu PC ve PS3 platformlarına 15 Eylül tarihinde çıkacak. Ayrıca PlayStation Plus üyeleri demoya bir hafta daha erken (8 Eylül) sahip olacaklar. Oyunun Xbox 360 demosu için henüz bir tarih verilmedi fakat kısa bir süre içerisinde ortaya çıkacağı belirtildi.PES 2011'in demosu online maçlara izin vermeyecek. Aynı makineden arkadaşlarınıza karşı ya da yapay zekaya karşı oynayabileceksiniz. Seçebileceğiniz takımlar ise Barcelona, Bayern, Chivas Guadalajara ve Internacional olacak.

ElbistanLı4655

Burak

Arkadaşlar geçmiş olsun bildiğimiz anlamdaki PES'in yerinde yeller esiyor. Fifa ya benzer birşey çıkmış ortaya o kadar senedir oynuyorum ilk defa bu kadar keskin bir geçiş gördüm oyunlar arasında. Alışmak epey zaman alacak benden söylemesi. Yalnız menü iğrenç olmuş maçtan çok menüde vakit geçirebilirsiniz benden söylemesi. Konami'nin gelenekleri bu kadar bozmaması lazımdı . Ama önemli bir not inanılmaz gerçekçi

Ollivanders

20 Eylül 2010, 21:33:37 #4 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 21:37:09 Serpico55
Gercekci olması en onemlisi . Bence oyun ici goruntuler , taktik anlayısındaki esneklikler  cok guzel olmus. >l<  onceki pes oyunlarındaki basitlikler ortadan kaldırılmıs. Pas attıgında direk adamın ayagına gitmeler falan sacma geliyordu insana. Yeni oyunda paslar arapasları donusler zorlasmıs. daha guzel olmus.

Kaya

Biraz önce demosunu kurdum ve gerçekten görüntü,oyunun hızı(ki hızlı anlamında değil orantılı olması anlamında) özellikle pasların zorlaşması çok hoşuma gitti.Tek hoşuma gitmeyen konaminin pes oyununda şut olayını geliştirmemiş olması.10 sene önce şut sanki daha iyiydi tamam zorlaştırmak gerek ama bu şekilde değil.Genel anlamda müthiş olmuş.Fifanın daha iyi olduğunu düşünenler var internette onunda demosu çıktı onu da indirip bakacağım.

Burak

pes 2010 da oyunun hızı da arttırılabiliyor ama ilk alıştığımız gibi 0' da devam etmekte fayda var. aslında bağlı çalımlar (oyundaki tabiriyle ) ' ı denemek istiyorum ama joystickin sol analoğu bozuk o yüzden kullanamaıyorum gerçi tam olarak nasıl kullanabileceğimizi çözemedim. bu arada elinde ps 1 ve 2 kolu olanlar varsa usb converterlar varmış kolları bilgisayara bağlayabilirsiniz.oyunun en güzel tarafı şu olmuş anlayanla anlamayan şimdi hakikaten birbirinden ayrılacak

Burak

bağıl çalımları çözdüm yapması çok eğlenceli. oyunun en yenilikçi kısmı o olmuş süperrrrr

**KaR6**

indirdim ben de ama daha oynamadım.. işi çözunce bi bilgilendirme yazarız.. klavyeden oynicam bu arada, onla da çalım yapılıyo mu :)

Burak

onu denemedim sol analog değil sağ lazımmış sağ o sağlam onunla yapabiliyorum hareketleri

Burak

la yeter daa  çıksın normali sıkıldım barcelona b.münih :)  bağlı çalımlar zevkli ama çok kullanışlı bir özellik değil çalım atacağım diye oyun oynayamıyorum  :P .ayrıca oyunda çok ayrıntı var cm oynamıyoruz yaa . bence çok keskin bir dönüş oldu fifa ya yanaşcağız diye ama buna da alışacağız

**KaR6**

ben çok begendim oyunu.. ayrıntı çok ama, alışmak ve çözmek zaman alacak.. çalım deneyemiyorum koldan dolayı, p.s de artık..

Kaya

Evet Fifanında demosunu kurup oynadım pes fifa ya on basar.Bir kere oyuncu hareketleri algılamalar ve özellikle pas pes11 de çok güzel görüntü oluşturuyor.Bir eleştiri yapmıştım bende bi hata vardır diye uzunca süre denedim fikrim değişmedi,daha iyi şut ve daha görsel kaleci kurtarışlarıyla bu oyun çağın en iyi futbol oyunu olabilirdi.Birde adamlar hepsini birden yapmak istemiyorlar onlara da hak vermek gerek..

**KaR6**

pas konusunda da şut konusunda da %100 katılıyorum kardeşim..

Burak

şut bence eskisine göre daha kötüleşmiş ya da zorlaşmış 2010 da topu istediğim yere çok rahat atıyordum şimdi fifa gibi biraz kendi inisiyatifiyle hareket ediyor sanırım. senin oyun becerinden çok pozisyonun icabına göre şut çekiyor eski 2010 da sağa istersem sağa sola istersem sola atıyordu mesela değişik paslar çok güzel güzel futbol oynanıyor saçmalıkların çoğu kalkmış. ayrıca radardaki ayrıntı süper olmuş sırf o gıcıklık yüzünden radar ı saydam yapıyordum artık gerek kalmadı .neticesinde üzerine çok katmış PES fifayı oldum olası sevmedim zaten FORZA PES