80- Akeem Oriyomi Agbetu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:05:30

« önceki - sonraki »

melihözkan

sen iste bank asyayı mezbaneye cevırelımm ;D ;D

SerhaT55

biraz gol sorunu var ama olsun bu sene açılır inşşallah

germencisse

Alıntı yapılan: Serhat - 13 Ağustos 2010, 02:00:50
biraz gol sorunu var ama olsun bu sene açılır inşşallah

Kardeşim bu topçudan gol beklemeyeceksin zaten beslesin kontra yakalasın yeter.. ::)

kalptenþimþek

okan buruk`un kavrulmusu..

lucarelli

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Ağustos 2010, 13:37:08
İnşallah saha dışındaki yaşantısı da disipline edilir. O zaman sahada daha kuvvetli bir Agbetu seyrederiz.

Samsun'da saha dışı aktiviteler siyahi bir futbolcu için zor sanki biraz. Direkt dikkat çeker....

Mustee13

17 Ağustos 2010, 10:44:22 #20 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2010, 01:16:33 Mustee13
Samsun'da öyle bi şey olmaz. Geçmişte bir çok siyahi sporcu geldi gerek futbolda gerek basketbolda.

çýlgýnlar1984

Gooll Yolarında Iyı Degıl Ama Topu Alıp Gıtmesı Guzel Eger Saglam Ortalar Keserse Samsunspor Bu Oyuncudan Cok Yararlanır,,,

AntZ

18 Ağustos 2010, 04:17:23 #22 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2010, 04:23:31 Ant55
Sivasspor taraftarlarının büyük çoğunluğu takımda kalmasını ya da kiralık verilmesini istemiş.

Hangi yabancılar gitmeli anketine Sivasspor taraftarlarının cevapları;

Michael Petkovic     162     91,53%
Lucien Aubey          184   100,00%
Bruno Zita              154    87,01%
Nabil Taider            159    89,83%
Souleymane Keita      53    29,94%
Yannick Kamanan      47    26,55%
Akeem Agbetu          82    46,33%

Alıntı- kamanan, keita takımda kalmalı.agbetu çok genç ve yetenekli bir topçu değerlendirilecekse kalsın yoksa kiralık verilsin.

- agbetu+kamanan+keita haric hepsi gitsin. faydalari yok bare zararlari olmasin

- Kamanan,Keita ve Agbetu kalmalı. Petkoviç ve Nabil başta olmak üzere diğerleri kesinlikle gönderilmeli.

- Agbetu konusuna gelince, oynadığı maçlarda takımımıza olabildiğince katkı sağladı ama hocalar tarafından fazla tercih edilmiyor. Eğer tecrübe kazanması isteniyorsa kiralık olarak verilebilir ama yok bu adamda hocalar ışık görmüyorsa o halde kalmasına gerek yok!

- Agbetu puan topladığımız dönemlerde çok iyiydi.Devre arasında gönderilmesi gündemdeydi ama iyi oyunuyla kaldı.Ankaragücü deplasmanında canlı izledim.Gayet hızlı,kanadı iyi kullanan bir oyuncu.En azından haftalardır kanat oyuncusu diye oynattığımız Erman'dan daha iyi.

- kamanan keita Agbetu zita kalsın diğerleri gönderilsin özeellikle petkoviç

- Kamanan, keita ve Agbetu kalmalı diğerlerini yolla gitsin.Hatta ilk giden de petkoviç olsun...

- kamanan - elrio - keita - Agbetu hariç hepsii gitsin..

- petkoviç,aubey,taider,zita bunlar gitmeli.mbemba ve Agbetu  kiralık gönderilmeli diallo kadroda tutulup yasin gönderilip bir tane orta sınıf iyi bir stoper alınmalı.(elrio zaten kiralıktı gitmeside iyi olur).iyi bir kaleci alınmalı.

- kamanan keita kalmalı diğerleri gitmeli elrio gittimi kaldımı ortalıkta yok kiralıktı zaten onunda kalmasından yanayım Agbetu kiralık verilirse bize gelecek senelerde faydalı olur diye düşünüyorum..

- elrio diyar macında cok guzel oynadı Agbetu iyi oynadı kamanan sıvası benımsemıs ıyı bır forvt o gıtsın bu gıtsın de yerıne alınan futbolcular tras oluyo ne olacak

- bende sizlere kaliyorum gardaşlarim kanaman ve Keita kalmali Mbemba ve Agbetu kiralik gönderilmeli diyarbakirda oynuyan Diallo kesinle takima geri alinmasi lazim.

- kamanan,keita,Agbetu dışındakelere güle güle denir hizmetleri için teşekkür e gerek yok çünkü hizmet de yok yurtdışına futbol oynmaya giden böyle olmaması lazım yazık

- Akeem Agbetu: Çok Yetenekli Oynadığı Maçlarda Büyük Katkılar Yapıyor Ama Hocalara Sevdiremedi Kendini Ama İyi Bir Yedek Kalmasından Yanayım

- Kamanan kalmalı kesinlikle,Keita da takıma alıştı ve iyi işler yapıyor.Aslında Agbetu'dan bence faydalanamadık aslında bize katkısı olabilirdi.

- kamanan keita ve Agbetu dışındakilerin hepsi yollanmalı bence

- elrio eğer tekrar kıralancaksa faydalı olur..keıta ve kamananda kalabılr..Agbetu çok serı ve yeteneklı ama bır türlü istenen düzeye ulaşamadı ama ulaşcağını düşünüyorum..diğerlerı gıdebılır..

- keita kamanan doşında diğerlerine gerek tok.. Agbetu kiralık verilmeli.. diallo ve sedat çift stoper oynamalı yasin gönderilmeli

- Ben Agbetu İle KAMANAN'nın Kalmasından Yanayım ...

- Kamanan ve Keita dışındaki yabancıların hepsinin gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum Agbetude kiralik bir takima yollamasi görüşündeyim.

- Kamaman hariç hepsi gitmeli ama gelecigi parlak gibi duruyo ama bi türlü gösteremeyen Agbetüda durmalıdır ama ilk önce Petkoviç gitsin

germencisse

En azından onlar için iyi bir yedek olurdu..Hayıflandıkları noktada o.. :-\

sadece55

Sivas sonuçta Süper Ligte oynuyor...Ben Agbetunun kaalitesinin bankasyaya yeteceğini düşünüyorum

selahattin55

yürübe gara tren patlat şu bombayı bu sene çıkalım artık süper lige.

celebi

furkan88

idmandaki gibi oynarsa vay sağ bekin haline

Burak

saçlardaki örgüyü çözmüş taraftar tanıyamamış :)

celebi

bende tanıyamadım zetede görünce :D