80- Akeem Oriyomi Agbetu (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:05:30

« önceki - sonraki »

AntZ

26 Temmuz 2010, 20:05:30 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 12:11:04 AntZ

Doğum Yeri     : NİJERYA
Doğum Tarihi   : 10 Mart 1988
Uyruk                : NGR
Pozisyon          : Forvet
Geldiği Kulüp    : SİVASSPOR

Burak

Bu senenin bizi heyecanlandıran oyuncusu inşallah sevindiğimize değecek bir performans sergiler

sadece55

5trawberry

Siyahilerimizin saç tipleri aynı sanırsam.
Agbetu iş yapar.
Sağlam Topçu.

kalptenþimþek

eLLis

Bu adam resmen gol atamıyo inşallah bizde biraz açılır

Jnr.Serkan

Bu Sene BankAsya Agbetuyu konuşcak...

germencisse

Takımımızın kontra ataklardaki en etkin ismi olacak rakip savunmayı yorup etkisiz hale bırakabilecek bir isim.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: germencisse - 28 Temmuz 2010, 09:04:35
Takımımızın kontra ataklardaki en etkin ismi olacak rakip savunmayı yorup etkisiz hale bırakabilecek bir isim.

aynen bu sene agbetu dan asist patlaması bekliyorum

babasamsunlu

varya Allah korusun bu zenciler bi kötü sıçarsa fena patlarız :D :D

kaptan 55

çok ümitliyim agbetu'dan..

Mert

Özellikle zenke kısa boylu ama fizik olarak sağlam adam.Bu adamda hız olmayabilir ama inşallah son vuruşları iyidir.Agbetuda hız var ama teknik özellik zayıf.Forvete sadece top taşısın yeter bizim için.

kuzey55

zenke ile muhteşem uyumlu.takımı hücuma çıkarmada çok iyi.anıl murat ve zenke ile bu ligin tozunu attıracaklar

celebi

agbetu bu sene senden çok bekliyor bu taraftar umarım hakınıda vereceksindir

kabacevizli55

Kırmızı-Beyazlıların yıldız futbolcusu Akeem Agbetu, "Yeni sezonun başlaması için sabırsızlanıyorum. Tribün atmosferi benim için çok önemli. Onlar coştukça bende coşarım" dedi.Sivasspor'dan transfer edilen Akeem Agbetu, yeni sezon için iddialı konuştu. Samsunspor taraftarlarının çok ateşli olduğunu öğrendiğini belirten Nijeryalı yıldız, "Benim için stat içerisindeki atmosfer çok önemlidir. Tribünlerin dolu olması benim performansını ve hırsımı daha da arttırıyor. Taraftarlarımızdan bizleri desteklemelerini istiyorum. Takımımın başarılı olması için elimden geleni yapacağım. Tribünleri ayağa kaldırmama az kaldı. Çünkü taraftarlar ne kadar coşarsa, ben de o kadar coşarım" dedi.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=70005
sen yeterki oyna bu  şehri yakalım