78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

AlıntıSamsun tam bir futbol şehri. Trabzonspor'da da oynadım ancak Trabzon'u bu kadar beğenmemiştim. Gerçi daha Samsun'a geleli 3 hafta gibi kısa bir süre oldu ancak ilk gözlemlediğim kadarıyla Samsun gerçekten her yönüyle güzel bir şehir. Dün ilk kez şehirde gezme şansını buldum. En çokda tesislerimizi beğendim. Burada insan kendisini buluyor. Muazzam bir manzaraya sahip Nuri Asan Tesisleri'nde insanın sıkılması söz konusu bile olamaz. Bu yüzden de kendimi şanslı sayıyorum.

celebi

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 10 Şubat 2010, 14:09:17
Bu noktada taraftarlarımızdan desteklerini çekmemesini aksine artırmasını bekliyor ve umut ediyoruz.

kaptan 55

ts formasını giydiğinden dolayı pek sıcak bakmıyordum transferine ama böyle yüksek formunu devam ettirirse bakış açımı değiştirebelirim.

erkutdem55

Şunu kesin bir dille ifade etmek isterim ki Samsunspor'un yeri burası değil. Samsun her yönüyle tam bir futbol şehri Samsun'un en kısa sürede Süper Lig'de olması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda bizler bu takımın bireyleri olarak böyle düşünüyoruz. Zaten yönetim kurulunda da bu düşünce hakim olacak ki gerçekten çok genç ve dinamik bir kadro oluşturmuşlar. Bu yılı kümede kalarak tamamlayıp, önümüzdeki sezon için Süper Lig'i hedefleyeceğiz. Bu noktada taraftarlarımızdan desteklerini çekmemesini aksine artırmasını bekliyor ve umut ediyoruz.

Gereken tarafımızdan yapılacaktır.Tüm teknik heyetin ve futbolcuların ortak söylediği taraftardan çok etkilendik.Daha fazla sorumluluğumuz var artık.Biz işimizi yaparsak,bu takım Süper Lige kesin çıkar.

Kaptan

kolpaelindeyken hoşuma giden bi kaleciydi.kalemiz emin ellerde

mehmet yılmaz

Bugünkü 4-0 kazandığımız Kocaeli deplasmanında oyun 0-0 iken kurtardığı net pozisyonla maçın kaderini değiştirdiği söyleniyor. Sonunda iyi bir kalecimiz oldu.

ali ihsan

Maç 0-0 ken köşeye giden kafa vuruşunu müthiş çıkardı,dönen topuda aynı güzellikte kurtardı.2. yarının hemen başında karşı karşıya gene net bir pozisyonu çıkardı ve Kocaeli'nin maça ortak olmasını engelledi.Gerçekten mükemmel bir kaleci.Taraftardan gerekli tezahüratı fazlasıyla aldı.Bravo Ahmet...

holigan_itü

harıka bır mac cıkardı superdı keske sene basında alsaydık en az 10 puanımızı kurtarırdı

mehmet yılmaz

Abim maçtaydı, takımı çok beğenmiş ama en çok Pavlik ile Ahmet Şahin'i beğenmiş. Ahmet çok önemli toplar çıkarmış, o da uzun bir zamandan bu yana güven veren bir kalecimiz oldu diyor.

King Of The North

Kocaeli maçında 2 kritik kurtarış yapmış ve bir tanesi 0-0 iken sanırım,her geçen hafta güven tazelemeye ve artırmaya devam ediyor,gene söylüyorum Allah nazardan saklasın...

Sercan

Sadece şunu söyleyeyim Ahmet benim takımda artık en sevdiğim oyuncu.Harika bir kaleci ve taraftarı çok seviyor,tabiki taraftarda onu...

FaTiH_HaN

kocaeli 2. yarı başında sağ çaprazdan ahmet şahinle karşı karşıya kaldı ahmet şahinin orda yaptığı hareket nasıl bir kaleci olduğunu gösterdi. köşeyi boşaltınca gol olacak zannettim ama varmış bi bildiği. :) düştüğümüzden bu yana tartışmasız en iyi kalecimiz.

europe_55

En sonunda kalemizde güven veren bir kalecimiz oldu...

Bravo Ahmet Sahin!!

YaşarDoğu

Harika bi form tuttu, tecrübesi ile takıma puan katıyor.Süpersin böyle devam et

edmontdante

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 15 Şubat 2010, 18:30:47
kocaeli 2. yarı başında sağ çaprazdan ahmet şahinle karşı karşıya kaldı ahmet şahinin orda yaptığı hareket nasıl bir kaleci olduğunu gösterdi. köşeyi boşaltınca gol olacak zannettim ama varmış bi bildiği. :) düştüğümüzden bu yana tartışmasız en iyi kalecimiz.

Ben de öyle sandım adam yerden köşeye atacak dedim