78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

22 Aralık 2009, 23:08:40 Son düzenlenme: 30 Ekim 2011, 20:54:45 **KaR6**
Yeni transferimiz Ahmet Şahin gerçekten ilaç olur.En azından 1.5 yıllık bi anlaşma yapılmalıki seneyede kaleci aramayalım bence ;)

edmontdante

Ferhat'ı hiç sevmiyorum.Ahmet ŞAHİN'i ise nedendir bilinmez hep sevdim.Okan'ın bu hafta yediği golü dördükten sonra  Ahmet ŞAHİN ilaç olacak diye düşünüyorum

Kaya

Her yaz döneminde samsunda çiftlikte rastlaştığım bir isimdi Ahmet ŞAhin,senelerce gelmesi gündemde olan bir isimdi demekki bu yıla nasipmiş hayırlı uğurlu olsun.Bana göre bir kalecide ayaklarının çabuk olması ilk olmazsa olmaz ahmet bu yönden gayet iyi bir kaleci yararlı olacaktır.

kaan

Bende imzayı atarken görmeden inanmıyorum.Ama umarım bu transfer gerçekleşir.okan çok kötü değildi.Ama takımın yükselen form grafiğine Ahmet şahin daha uygun olabilir.

Izleyen varsa ilk yarı kocaelide nasıldı bilgi verebilirmi?

sadece55

kocaelide oynayamadı lisans çıkarılmadığı için

ugrass

23 Aralık 2009, 09:22:23 #5 Son düzenlenme: 08 Ocak 2010, 21:34:18 samsuni

Kaleci transferi konusunda Ferhat Odabaşı ve Ahmet Şahin arasında seçim yapmakta zorlanan Samsunspor, nihai kararını verdi. Teknik Direktör Hüseyin Kalparı'nda onayı ile Kırmızı-Beyazlı ekip Kocaelispor'dan Ahmet Şahin ile resmen anlaşmaya vardı.

SÜRPRİZ GELİŞME
Samsunspor, devre arasında ilk imzayı kaleci Ahmet Şahin'e attırdı. Çaykur Rizespor ile yollarını ayıran Ferhat Odabaşı ve Kocaelispor'dan Ahmet Şahin arasında seçim yapmakta zorlanan Kırmızı-Beyazlı ekip, Orduspor maçının ardından bu transfer konusunda nihai kararını verdi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Samsunspor, Kocaelispor'un tecrübeli kalecisi Ahmet Şahin ile resmi olarak anlaşmaya vardı. Kırmızı-Beyazlı ekip, böylelikle devre arasında ilk imzayı Şahin'e attırmış oldu.
FERHAT'TAN VAZGEÇİLDİ
Kırmızı-Beyazlı ekibin İkinci Başkanı Erkut Tutu ve Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın Antalya yolculuğu öncesinde yaptığı son durum değerlendirmesi sonucunda Kocaelisporlu kaleci Ahmet Şahin'le anlaşmaya varan Kırmızı-Beyazlı ekip, şimdi başka arayışlara başladı. Kaleci Ahmet Şahin'in takıma büyük fayda sağlayacağı görüşünde olan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Transfer konusunda hata yapma lüksümüz yok. Bunun için transferde ince eleyip sık dokuyacağız" diye konuştu.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 22 Aralık 2009, 23:15:21
Ferhat'ı hiç sevmiyorum.Ahmet ŞAHİN'i ise nedendir bilinmez hep sevdim.Okan'ın bu hafta yediği golü dördükten sonra  Ahmet ŞAHİN ilaç olacak diye düşünüyorum

Aynı şeyleri düşünüyoruz abi... Ahmet Şahin bence de gerekli ve makul bir transfer olacaktırt. Ferhat gibi antipatik ve rakip tribünü de düşmaN  edecek karakterde oyuncuları hiç sevmiyorum. altyapımızdan çıksa eyvallah da :) Elin delisinden bize ne?

emoh55

yanı adam kac ay top oynamadı formundan uzak lur kesın deneyıpte alsaydık daha ıyı olurdu dıe dusunyorum.  sol acık lazım bıze celıl tıpınde bence 3 tane tas gıbı topcu alsak playofa kalırız

mehmet yılmaz

Okan ve Serkan'ın önünde iyi bir as kaleci olacaktır. Kalemiz artık güvende diyebiliriz. İnşallah bizi yanıltmaz.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Ocak 2010, 21:40:06
Okan ve Serkan'ın önünde iyi bir as kaleci olacaktır. Kalemiz artık güvende diyebiliriz. İnşallah bizi yanıltmaz.

Nuri Asan

Ferhatı bende günahım kadar sevmiyordum ama taraftarı ateşleyebilen,rakip takımı tahrik-provakete eden oyuncuydu.Eskişehirde oynarken Deplasmanlarda rakip takımın sinirlerini bozup takımın bayağı bir puan kazanmasını sağlamıştır pire ferhat.o sene eskişehir çıktıysa

1-kemal unakıtan
2-pire ferhat

sayesinde çıkmıştır.Alsaydık fena olmazdı sanki ::)

Şahin hayırlı olsun,kendisini ispatlamış yetenekli bir kaleci uzun zaman takımda kalması lazım bu çocuğun.
Forza Allum yinede

babasamsunlu

la ne şanssız takımız anlamadım gitti yaa...neyse geçmiş olsun şimdiden...

Gorkem

okan dan daha iyi yinede yararlı bir transfer

Nuri Asan

içimde bir şüphe var.umarım sakat bir futbolcu almadık :-\

mehmet yılmaz

bugünkü MİY maçında tecrübesini konuşturmuş, çok net bir pozisyonu son dakikada çıkarmayı başarmış, maç boyunca iyi oynamış olan kalecimiz...