Yücel Ömür Ejder (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:49:21

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:49:21 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 16:48:23 samsuni

Doğum Tarihi: 12.01.1982
Boy: 1,81
Pozisyon: Orta Saha
Sözleşme Bitiş: 30.06.2010
Geldiği Takım: Karşıyaka

Sadece Samsunspor

Karşıyaka'dan geldi bizim takıma. İlk geldiğin soyadına biraz şaşırmıştım ejder falan, gerçi Oktay'ın soyadı kadar olamaz o bambaşka çok seviyorum delibalta :) Neyse biraz yetersiz ama hiç sorun çıkarmayan ve marciel ayarında bir oyuncu

supernatural_55

bu sezona izlediğim kadarıyla çok iyi hazırlanmış gibi gerçi 2 maç oldu ama.sorumluluğunun bilincinde bir futbolcu bana göre

gozgoz yýlmaz

Çok iyi insan, 10 numara... Efendi ama iyi futbolcu değil bence. Vasat en azından. KSKliler acayip şut çeker demişlerdi onun için, herhalde tüm şut istihkakını orada bitirdi.  ;D

İyi oynarsa çok sevinirim.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:39:45
Çok iyi insan, 10 numara... Efendi ama iyi futbolcu değil bence. Vasat en azından. KSKliler acayip şut çeker demişlerdi onun için, herhalde tüm şut istihkakını orada bitirdi.  ;D

evet beklenileni veremedi malesef abi..
karşıyakalı arkadaşlar bizde patlama yapar diye düşnüüyorlarmış.. kaç senedir yedek oldugunu öğrenince çok şaşırdılar
ama yeteneği var inanıyorum sadece doğru anı bekliyor

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:39:45

Tamamen aynı fikirdeyim.Ama seviyorum Ömür'ü.En azından hata yaptığında üzülecek kadar insan.Bazıları gibi gamsız umursamaz satıcı değil

eLLis

11 Ağustos 2009, 23:01:08 #6 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 23:07:13 eLLis
Facebook taki sayfasında ne kadar iyi bir insan olduğunu belli ediyor

Armasında Atatürk'ü Bulunduran Tek Takım Olan Samsunspor'a Sahip Çıkalım...
samsunsporlular
SAMSUN KARADENIZ'IN BASKENTIDIR..
SAMSUNSPOR'LU 100.000 TARAFTAR OLALIM
SAMSUNSPORU SEVENLER

Bu guruplara üye kendisi yaşayıp ekmek yediği yerlere vefalı menajerlik oyununda fenere 6 atmış resmini koymuş =)

http://www.facebook.com/s.php?q=y%C3%BCcel+%C3%B6m%C3%BCr+ejder&init=quick#/profile.php?id=549376009
Profilide burda.

Seviyoruz seni Ömür abi...

CurvaSudSamsunspor

Bu sezon birşeyler yapacak heralde hazırlık maçlarında orta sahayı çok güzel toparladı başarılarının devamını dilerim...

kaptan 55

oyunu çok basit oynuyor.ama şunu belirtmekde yarar var karakteri ve kişiliği çok iyiymiş

Baskent_Samsunspor

ömür bu sezon en güvendiğim isimlerin başında geliyor insana güven veren bi yapısı var inşallah bu sezon daim olur

sersa

Sağa ve sola top dağıtıyor sadece ama yüreğiyle ve kapasitesiyle oynadığına eminim ;)

Recep

bazı karaktersiz yetenekli  bir futbocu yerine elinden gelenin hepsini veren bir insan her zaman daha fazla katkı yapar

oguz_5528

İyi bi insan olduğu herkes tarafından tescillenmiş evet bende katılıyorum facede eskiden msj yazardım oda olgunlukla karşılayıp cevap verirdi oynadığı takıma sahip çıkacak biri..Futboluna gelirsek çok da oyunu değiştirecek bi stile bi tekniğe sahip değil ama inş bu sene daha farklı bi ömür izleyecez

__BoRs__55__

Her şeyden önce adam olduğunu düşünüyorum dün sağ bek bile oynadı elinden geleni yapıyor..

Sercan

Evet dün akşam elinden geleni yaptı ama defansın sağında oynaması iyi olmadı.Ama mücadelesinden ötürü kendisine teşekkür etmek gerekir...