57 - Atalay Demirbağ (Sözleşmesi Feshedildi)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:46:01

« önceki - sonraki »

AntZ

10 Ağustos 2009, 22:46:01 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2010, 21:17:57 Ant55

Doğum Tarihi: 06.07.1989
Pozisyon: Savunma (sol bek)
Sözleşme Bitiş: 30.06.2013
Geldiği Takım: Samsunspor alt yapı

Sadece Samsunspor

Her sezon öncesi A takımla kampa katılan ama bir türlü sahalarda göremediğimiz futbolcu. Bakalım bu sene ilk 11de görecekmiyiz

**KaR6**

siirt macının 2.yarısında görev aldı. en büyük artısı bu sene takımda ki tek sol ayaklı savunma oyuncusu olması.. biraz patlama yaparsa ilk 11 oynaması şaşırtmaz..

ugrass

sans verilse yapar patlamayı..

allum

hani futbolcuya bakarsın bunun ayağına top cok yakısıo yaaw dersınyaa işte öyle bi adam ATALAY şans işi içinde bu seneden buyuk  şans olmaz..

özkan

oynadığım menajerlik oyununda 15 maç 2 gol 6 asistle oynadı adam bankasyada zaman zaman can sakat/cezalı olunca alternatıfımdi ve hiçte sırıtmamıştı  ;D

55sirinler55

Alıntı yapılan: özkan17 - 31 Ağustos 2009, 12:44:42
oynadığım menajerlik oyununda 15 maç 2 gol 6 asistle oynadı adam bankasyada zaman zaman can sakat/cezalı olunca alternatıfımdi ve hiçte sırıtmamıştı  ;D

hangi menejerlik oyununda samsunspor var arkadasim?? bende heryerde onu ariyorum :D

özkan

football manager'in bütün serilerinde cm'dede var nası bulamadınki sen ;D

55sirinler55

Alıntı yapılan: özkan17 - 31 Ağustos 2009, 12:55:13
football manager'in bütün serilerinde cm'dede var nası bulamadınki sen ;D

bende FIFA Manager 2009 var...orada samsun var ama, bu oyunculariyla degil....isimleri tüm yanlis...

özkan

fıfa manager bence cok dandik ya managerlik olayınca işin oluru bence fm dir istersen fm dene hastası olursun:=)

55sirinler55

Alıntı yapılan: özkan17 - 31 Ağustos 2009, 13:07:42
fıfa manager bence cok dandik ya managerlik olayınca işin oluru bence fm dir istersen fm dene hastası olursun:=)

öyle abii yaa...bende aldim, 1 kere oynadim, sonra birdaha ellemedim oyuna...iyi ozaman football manager aliyorum...:D orda var diyorsun demi samsun :D?

emre

fifa manager mi bu işi adam gibi yapan tek oyun football manager dir yanlız bagımlılık yapar haberın olsun

özkan

samsun var 20 yaş altı var hatta 18 yaş altı bile var  ;D söz ver yalnız sıte ahalısıne hile yapmayacağına dair  ;D

55sirinler55

ok, dikkat ederim merak etmeyin :D

BekiRcaN_5s

cm 2000'den beri oynuyorum sonra fm'e döndüm bu sene fm 2009 oynadım dediğin gibi atalayı hep oynattım hatta candan fazla oynattım :) antremanla herşeyi gelişti sora CSKA moskovaya sattım 6Milyon Euro ya :)
30 ekimde FM2010 çıkacak onu heyecanla bekliyorum yeni transferler yeni oyun yapısı falan :)

Bu oyunu oynamaya başlayacak arkadaşlara şimdiden söyleyim acayip bağımlılık yapar :) işyerime laptopla gidiyorum öğle arasında FM oynuyorum :) Şampiyonlar Liginde gruplarda Manchesterle ilk maç 1-1 ikinci maç 2-2 :) gruptan çıktım rakibim Porto birazdan geçerim oyuna :)