Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Akyol55 - 04 Ocak 2010, 12:56:36
gösterdiğin kaynaktan sonra söyleyecek söz bulamıyorum ne desem boş sana...

emre

haberın altındaki yorum:
#2 | TUTKUN53 -
TURGUT DOĞAN ŞAHİN ÇOK İYİ BİR TRANSFER OLUR.GENÇ VE YETENEKLİ BİR OYUNCU.GOL BÖLGELERİNDEDE BİTİRİCİ.İNŞALLAH OLUR.ANCAK KALECİ KONUSUNDA HALA BİR GİRİŞİM YAPILMAMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ.

Dartagnan

Alıntı yapılan: emre55 - 04 Ocak 2010, 13:46:19
haberın altındaki yorum:
#2 | TUTKUN53 -
TURGUT DOĞAN ŞAHİN ÇOK İYİ BİR TRANSFER OLUR.GENÇ VE YETENEKLİ BİR OYUNCU.GOL BÖLGELERİNDEDE BİTİRİCİ.İNŞALLAH OLUR.ANCAK KALECİ KONUSUNDA HALA BİR GİRİŞİM YAPILMAMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ.

bende bunu yazacaktım cok guldum sagolsunlar :D

emre

bende güldüm kardeşim ama bazende düsünmüyor değilim bunlar mı kör biz mi miyopuz?  ???  ::)  :D

celebi

Tufan

bizim beceriksiz Turgutun ne çok seveni varmış ya :D
bu bitirici Turgut hiç unutmam geçen sene 32. hafta AntepBld maçında bir kafa kaçırmıştı şu 100 kiloluk halimle ben bile atardım onu.

KocumVolkan

artık transfer sezonunda olduğumuzu dikkate alıp lütfen gerçekleri yazalım sayın site üyeleri..
Turgut; Muhtemelen ülkemizde Henry-Messi karşımı vuruculuğu çalımı solda sağda nerde oynarsa oynasın üstün oyun sitilini farkettiren yeteneğiyle tam bir geleceğin yıldızı !
özellikle yüz mimikleriyle kendini diğer futbolculardan ayırt etmemizi sağlayan Turgut, Arsenal-R.Madrid gibi kuluplerin listelerinde :P

lucarelli

Hep söylenti hep söylenti. Biri alsa şu Turgutu da rahatlasak.

Kais

turgut lazım kalsın 1 sene daha

kardanadam

Alıntı yapılan: lucarelli - 04 Ocak 2010, 19:29:27
Hep söylenti hep söylenti. Biri alsa şu Turgutu da rahatlasak.

Nuri Asan

Estalpinin yorumlarına katılıyorum
Turgut bizde 1.5 sene daha kalmalı..takımda kalırsa burhan ile çok iş yaparlar.seneye burhan ile turgut kesin kalmalı.İyi bir yapılandırma oluşturursak bu ikiliçok iş yapacak.gideceksede bedava gitmesin parasını verene gitsin

_samsunspor_

turgut bencede kalmalı...bazı maclarda ıyı oynuyor..

gkhn

fm 2010 da gs tarafından ısrarla istenen yıldız:D 3.5milyon$ teklif edildi kendisine:d Oyun işte ;D

europe_55

Bence de kalmali Turgut.
Zaten devre arasinda gidecegini pek düsünmüyorum.
Ama eger giderse de Süper Lig´e gider, Bank asya´da oynamaz...