10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

ali ihsan

özkan

bide bu sercanın annesiyle babası ayrıymış cocuklugu anne baba sevgisi eksikliğiyle geçmiş  :-\

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: özkan17 - 25 Ağustos 2009, 14:07:31
bide bu sercanın annesiyle babası ayrıymış cocuklugu anne baba sevgisi eksikliğiyle geçmiş  :-\

ailevi mevzulara girmeye gerek yok ailesinin ayrı olması sercanı bağlar.parasını alıyorsa profesyonel olcak

özkan

orası oyle sahaya gırdımmı herşey bıyana o arma bıyana olması gerekıyo ama ışte bızımkıler ..

edmontdante

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 25 Ağustos 2009, 14:19:44
ailevi mevzulara girmeye gerek yok ailesinin ayrı olması sercanı bağlar.parasını alıyorsa profesyonel olcak

Haklısın.Ancak toplumun gerçekleri bunlar.Bu tip durumların bazılarının kişiliklerinde olumsuz etki ettiği bir gerçek.Bu olumsuz etki sahadaki duruma da yansıyor doğal olarak

__BoRs__55__

Alıntı yapılan: edmontdante - 25 Ağustos 2009, 10:40:23
Bir pozisyon oldu maçta rakiple ikili mücadeleye girdi rakip ezdi onu taca çıkardı.O da pislik yaptı biraz maraton önünde.Güç olmayınca böyle şeyler gerekiyor tabi

Tam o pozisyon üzerine yazmıştım ben de abi.
Ailevi olaylar çocuklar üzerinde derin etki yaratabilir umarım yaşı ilerledikçe kendini düzeltir ama kadro dışı kaldığında söylediği sözler vs. benim için 0 olmasına neden oldu futbolcu olarak.
Yerel basın çok yanlış yapıyor.Bir tane olumlu hareketle katkı sağlamadı takıma neyin palavrasını kime sallıyosun arkadaş adam gibi yazın da daha da beter olmasın sonra.

germencisse

10 numarayı herkes giyebilir yaş falan filan hiç önemli değil..ama hakkını vermek şartı ile 10 numara alınmalıdır..mesela gs'li arda 10 numaranı hakkını verebilecek bir oyuncu..haklı olarak bu sene ona 10 numarayı verdiler..kaptanlık için biraz erken ama..

King Of The North

Elimizde kısıtlı kadro olması ve daha iyi birini alamadığına göre yönetim bu kardeşimize yüksek derecede müsamma tanımaktadır,Sercan'ın da bunu fırsatçılığa çevirip laubali davranmaması,kafasında transferlerleri gerçekleştirebilmesi için öncelikle Samsunsporumuzun forması altında kendini kanıtlaması gerekir,bu yıl patlama yapmalı artık.

Jnr.Serkan

geçen sefer ishaldi bu seferde grip olur kesin...artık sercandan umudu kestim

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Ağustos 2009, 11:37:45
Karşıyaka maçında rakip kaleye gidebilecek tek adam , affettir kendini !

bir maçla affetiremez kendini ama her maçta ileriye gidebilecek durumda olması lazım derim ben

kalptenþimþek

abduş

bu sezon sercandan çok şey bekleniyor

Kaya

Teknik açıdan yeteneği gözle görülür şekilde olan oyuncumuz bir de kendi ekseni etrafında 360 derece dönmeyi bırakıp dikine oynamayı becerirse çok faydalı olacaktır.

germencisse

Alıntı yapılan: iak5529 - 28 Ağustos 2009, 02:38:50
    Teknik açıdan yeteneği gözle görülür şekilde olan oyuncumuz bir de kendi ekseni etrafında 360 derece dönmeyi bırakıp dikine oynamayı becerirse çok faydalı olacaktır.

:D gerçekten öle... topu alıyo ayağına biraz bir duruyo biraz ronaldoyu andırıyor  ;D..

Akyol

Sercan'ı sağ kanatta denese hoca belki netice alacak çünkü soluna çalım atıyor, belki solda oynayınca sıkıntı ordan kaynaklı olabilir. Ama Sercan'ın yeteneklerine ihanet ettiği kanısındayım şu kaleye direk gitmeye çalışsa neler olacak ama...