Sitemizin "EN" leri

Başlatan BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR, 25 Temmuz 2009, 16:18:53

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: veis - 27 Temmuz 2009, 12:13:55
adam azılı katil ya :P

artık süt dökmüş kedi gibi..
ensesine vur ekmeğini al...  ;) ;D ;D

veis

bide öyle bir durum vardı daa

mehmet yılmaz

en başkan - maraton
en alıntı - çelebi :)
en abi - edmontdante
en enli - selo reis :)
en boylu - yalnızca biz
en iyi yorumcu - gozgoz yılmaz, ant55
enteresan - jean
en büyük - samsunspor

veis

ben buraya bide en gizemliyi koyuyorum:ant55

**KaR6**

abi benim nerem sakin yaa :) aha biri beni bişe seçmiş dedim, o da sakin çıktı, yuh  ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Temmuz 2009, 15:08:27
abi benim nerem sakin yaa :) aha biri beni bişe seçmiş dedim, o da sakin çıktı, yuh  ;D

sakin ol birader :)

bazıları beni en iyi yorumcu seçmişler, benden olsa olsa en iyi gorumcu olur gençler. bu kadar gıcık bir karakterin nesini beğeniyorsunuz ki?

**KaR6**

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Temmuz 2009, 15:13:58
bak şimdi bile sakin olamamısım :)

sakin derken belki de sükunet içinde olan sakin değil de iskan eden, yerleşen anlamındaki sakini kullanmışlardır arkadaşlar. bir yere gidince hemen yerleşir misin oraya?  8)

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Temmuz 2009, 15:16:04
sakin derken belki de sükunet içinde olan sakin değil de iskan eden, yerleşen anlamındaki sakini kullanmışlardır arkadaşlar. bir yere gidince hemen yerleşir misin oraya?  8)

grup istanbul'a çökme çöktum, ondan olabilir :) istemiyolar bide abi bunlar beni bilmezsin sen, nası salladılar bana gecen gun :)

AntZ

27 Temmuz 2009, 17:50:03 #24 Son düzenlenme: 27 Temmuz 2009, 20:16:07 Ant55
Berusa55 ve Samsuni abilerime teşekkürler, değerli abilerimden bunları duymak beni mutlu etti.
Veis kardeşimi de şiddetle kınıyorum  :P Bir tek kimlik numaram yok forumda  ;D

en holigan HoliganSamsunlu
en sakin YaşarDoğu, Samsunkopat, Amsterdamlı
en muhalif Gozgoz Yılmaz
en yapıcı Samsuni, Yaşardoğu, berusa55
en duygusal kar6
en asabi Veis, kar6
en iyi yorumcu Samsuni, Gozgoz Yılmaz, Amsterdamlı, 35ama55
en suskun yorumcu - Amsterdamlı (Az konuşur öz konuşur)
en uçuk - mel55, 35ama55, kaan
en mütevazi - Yaşardoğu,Amsterdamlı, berusa55
en alıngan - Veis
en vurdum duymaz - Veis
en başkan - maraton
en alıntı - çelebi
en abi - edmontdante, Samsuni, berusa55, çelebi
en enli - selo reis
en boylu - yalnızca biz
enteresan - jean
en büyük - samsunspor
en kötü halı saha oyuncusu - Veis, kar6

(Sevgili Veis ve Kar6 için yazdıklarım burda yer almasa da "en anlayışlı" kategorisinde oldukları içindir. Kızdırayım diyorum ama kızmıyorlarda  :P)

AntZ

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Temmuz 2009, 15:10:19
bazıları beni en iyi yorumcu seçmişler, benden olsa olsa en iyi gorumcu olur gençler. bu kadar gıcık bir karakterin nesini beğeniyorsunuz ki?

Gıcıklık görecelidir abicim, rakipler için de Ercan kaptan sevilmeyen bir futbolcuydu  ;)

beşnumara

valla onu bunu bilmem de gozgoz yılmaz abimizin  ters tarafına gelmemeye çalışalım :D fena fırçalıyor adamı

eLLis

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Temmuz 2009, 18:04:53
valla onu bunu bilmem de gozgoz yılmaz abimizin  ters tarafına gelmemeye çalışalım :D fena fırçalıyor adamı
Hiç sorma yaa ???

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Temmuz 2009, 18:04:53

Alıntı yapılan: eLLis - 27 Temmuz 2009, 18:07:24
Hiç sorma yaa ???

konuşmayın len.... :)

Samsunsporluluk için kadife eldiven içinde demirden yumruk olmak lazım. Sizin gibi gençleri kıracağıma kafamı kırarım ama kırılacak adam varsa da kırmak lazım tabii.

AntZ

AlıntıGazıantep macında saha ıcınde Ercan abı den tokatı yıyınce ogrenmısım saygıyı, buyuklere cevap vermemeyı...

Demiş bir kardeşimiz;

Biz de Gozgoz Yılmaz dan fırçayı yiyince daha iyi farkediyoruz bazı değerleri, Gozgoz abi birine fırça attıysa vardır bir nedeni...