2009-10 Sezonu Hazırlıkları

Başlatan Kodalak, 08 Haziran 2009, 16:09:05

« önceki - sonraki »

Kodalak

08 Haziran 2009, 16:09:05 Son düzenlenme: 29 Haziran 2009, 16:21:10 samsuni
Samsunspor'da ödeme sorunu yok
Samsunspor yönetimi Burhan, Turgut, Oktay, Murat ve Cengiz'e yaklaşık 350 bin TL tutarında ödeme yaptı.
08 Haziran 2009 / 15:25
Samsunspor yönetimi Burhan, Turgut, Oktay, Murat ve Cengiz'e yaklaşık 350 bin TL tutarında ödeme yaptı. Başkan Tomaç,"Futbolculara borcumuz kalmadı" dedi.

BORÇ KALMADI
Maddi imkansızlıklar nedeniyle sorun olan futbolcu alacaklarına Samsunspor yönetimi son noktayı koydu. Yönetim, 2008-2009 sezonunda alacağı bulunan Burhan, Turgut, Oktay, Murat ve Cengiz'e 350 bin TL turatında ödeme yaparak sorunu çözdü. Yönetimin şu anda kadroda bulunan futbolculara transfer borcu bulunmuyor.

ARAYIŞ SÜRÜYOR
Başkan Hakkı Tomaç, büyük bir sorunu çözdüklerini belirterek,"Bu arkadaşlarımıza ödeme yapmasaydık, serbest kalacaklardı. Büyük bir uğraş vererek parayı bulduk ve ödemeyi yaparak rahatladık. Şimdi sırada teknik adam ve personel olan borcumuzu ödemeye geldi. Bununda arayışı içindeyiz" dedi.

HASAN BİTİRİLECEK
Öte yandan, Samsunspor yönetiminin kaleci Hasan ile anlaşmak için bugün menajeri ile masaya oturması bekleniyor. Hasan konusunda taraflar arasında bir problem yok. Sadece peşinatta sorun var. Yönetim Can'a düşünmesi için süre verdi. Can'dan haber beklenirken, Gökhan Kolomoç, Veysel ve kiralık oynayan Eray ile tamamen yollar ayrıldı.

http://www.samsun.net/haber/samsunsporda-odeme-sorunu-yok-5647.htm

Kodalak

Samsunspor'da kamp dönemi
Yeni sezonun planlarını yapan Samsunspor yönetimi kamp konusunda çok titiz davranıyor.
08 Haziran 2009 / 14:09
Yeni sezonun planlarını yapan Samsunspor yönetimi kamp konusunda çok titiz davranıyor.

Yurtiçinden birçok organizatör firmadan teklif alan yönetime en son Avrupa'dan teklif geldi. Yöneticiler, Avrupa'dan gelen teklifin yurtiçine oranla daha cazip olduğunu belirterek,"Yurtiçinde birkaç firma var. Bunlardan bazıları ile sorun yaşadık.

Samsunspor'u kullanmışlar. Bunlara olumlu bakmıyoruz. Avrupa'dan bir teklif geldi. Gayet mantıklı, bunun üzerinde çalışma yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde netleşecek" dediler.

Kodalak

SAMSUN'U ÇOK SEVDİM
Samsunspor'dan ayrılan tecrübeli oyuncu Gökhan Kolomoç..
08 Haziran 2009 Pazartesi 15:44
"Samsun'dan çok iyi anılarla ayrıldım. Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir" dedi.
ANILARIM ÇOK
Türkiye'nin çeşitli takımlarında oynadıktan sonra geçen sezon Samsunspor'a transfer olan Gökhan Kolomoç, Kırmızı-Beyazlı camiayı çok sevdiğini söyledi. Samsun'dan büyük anılarla ayrıldığını ifade eden tecrübeli defans oyuncusu," Gerek takım arkadaşlarım, gerkese spor camiasında bana gösterilen sevgiye teşekkür ediyorum" dedi.

SÜPER LİG YAKIŞIR
Samsunspor'un başarılı olmasını da isteğini belirten Gökhan Kolomaç,"Gönlüm isterdiki bu takımda şampiyonluk yaşayayım. Ama olmadı. Samsunspor'un yeri kesinlikle Süper Lig'dir. Ne yayıp yapıp bu lige çıkmalıdır. Burada herşey var, sadece maddi anlamda destek yok. maddi sorunlar halledilirse, Samsunspor o eski günlerine döner" diye konuştu. 
http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15516

harbisamsunsporlu5517

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Once futbolculara ve teknik personele para verilecek tabi.yonetim deki ler para almasa da olur.yedikleri kâr kalir onlara?

Kais

e şimdi transfer tahtamız mesut gibi adamların paralrını ödeyincemi açılcak

jean

ise bak bende temmuzda samsuna gelecem kampa gelirim diye umut ediyorum bizimkilerde yurtdisina cikacakmis yilardirda istiyorum cikmalarini halbuki yurtdisina denk gelemeyiz kampi avrupada yaparlarsa

Kodalak

Burhan antrenmanlara başlıyor
09 Haziran 2009 / 11:10
Samsunspor'un golcü futbolcusu Burhan Coşkun, yeni sezon çalışmalarına erken başlayacak. Tatilini Ankara'da geçiren BUrhan, özel hoca nezaretinde antrenmanlar yapacak
ÖZEL HOCA TUTTU

Kırmızı-Beyazlıların geçen sezon en çok gol atan futbolcusu Burhan Coşkun, yeni sezonu erken açıyor. Attığı 13 golle takımına büyük fayda sağlayan tecrübeli golcü oyuncu kendisine özel bir hoca tutarak, iki hafta sonra antrenmanlara başlayacağını ifade etti. Tatilini Ankara'da geçiren Burhan, sezona formda girmek istediğini sözlerine ekledi.

HAZIR GİRMEK İSTİYORUM

Ankara'da yaptığı tatille gezen sezonun yorğunluğunu üzerinden attığını belirten Kırmızı-Beyazlı golcü Burhan Coşkun, "Gectiğimiz sezon Samsunspor açısından zorlu bir lig oldu. Önümüzdeki sezona daha hazır girmek için çalışmalarıma erken başlamak istiyorum. Özel hoca eşliğinde hafif antrenmanlarla kendimi sezona hazırlayacağım"diye konuştu.

Kodalak

Samsunlu hoca düşünülmüyor
09 Haziran 2009 / 11:11
Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni sezonda teknik direktörü yüzde 99 Samsun dışından olacak. Yönetim bu konuda ciddi bir çalışma içerisinde...
Ekonomik sorunlar bahane edilerek teknik direktör Ercüment Coşkundere ile bir türlü görüşmeyen yönetim kurulu, tavrını apacık belli etti. Kırmızı-Beyazlı ekip yeni sezonda Samsun dışından bir teknik adamla yola devam etme kararı aldı

650 BİN TL HARCANDI
Samsunspor'un yeni sezonda teknik direktörü kim olacak? Şimdilerde herkes bu sorunun yanıtını araştırıyor. Mayıs ayı itibariyle sözleşmesi sona eren Ercüment Coşkundere ile parasızlık konusu bahane edilerek bir türlü masaya oturulmaması kafaları karıştırıyor. Futbolcularla alacak verecek işlerini büyük ölçüde çözen ve bu dönemde yaklaşık 650 bin TL harcayan Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik konuda neden bu kadar ağır hareket ettiği ise ayrı bir sorun.

YENİ HOCA YENİ HEYECAN
Yönetim kurulunun kafasında teknik direktör olarak Ercüment Coşkundere'nin olmadığı bir kesin. Kırmızı-Beyazlı ekip, yeni sezonda takımın başına Samsun dışından bir teknik adamı getirmenin hesaplarını yapıyor. Yönetim kurulunun bu hayalini gerçekleştirebilmesi içinde öncelikle olarak transfer tahtasını kaldırması gerekiyor. Zira Adanaspor Teknik Direktörü Ekrem Al'a dolaylı yoldan teklif götüren Samsunspor'un karşısına sorun olarak yine bu konu çıkmıştı.

Kodalak

Can kalmayı düşünmüyor
09 Haziran 2009 / 11:10
Kırmızı-Beyazlı ekip ile birlikte başarılı bir sezon geçiren Kaptan Can Ulun, önümüzdeki sezonda Samsunsporda kalmayı düşünmüyor
ŞARTLAR BANA UYMADI

Samsunspor'a uzun yıllar hizmet veren tecrübeli savunma oyuncusu Can Ulun, gelecek sezonda Kırmızı-Beyazlı ekibin formasını giymeyi düşünmüyor. Para konusunda yönetimle anlaşamayan başarılı futbolcu Can, Samsunspor defterini kapattı. Samsunspor'u düşünmeyen Can'ın başka kulüplerle temasta olduğu öğrenildi. Samsunspor'da acı tatlı güzel günlerinin geçtiğini belirten Can, "Gönlüm Samsunspor'da kalmak isterdi. Ancak geleceğimi düşünürek, bana sunulan şartları yeterli bulmadım. Samsunspor'Da oynamayı düşünmüyorum. Bana gelen teklifler var. Önümüzdeki günlerde bunları değerlendireceğim. Benim için hangi kulüp hayırlısı ise o kulübe gitmek istiyorum"diye konuştu.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Ve her zaman oldugu gibi bir degeri daha kaybediyoruz.Insallah gidecegi yerde hakkini fazlasiyla alir.cunku tum guzellikleri hakediyor kardesimiz.bu karari biz sevenlerini uzdu ama bize Allah yolunu acik etsin demek duser Bundan sonra.

engizli55

samsunspor icin herseyin hayirlisini nasib eyler insaallah

Kodalak

HOCA İSTANBULDAN

Samsunspor yönetimi teknik direktör sorununu çözmek için yoğun çaba harcıyor
12 Haziran 2009 Cuma 15:57
Yönetim, bu zamana kadar Samsunlu olmayan birçok teknik adamla görüştü. İsmi büyük bir titizlikle saklanan ve geçen sezon Bank Asya 1. Ligi'nde takım çalıştıran bir hocayla anlaşma yapıldığı öğrenildi.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15586

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Adini neden sakliyorlarki.nazar deÄŸmesin diye mi?bizim yerel gazetelerde haber bulamadikca atiyorlar ama?dogru bir haber mi ki

55.hakan