Yeni Başkanlardan Samsunspor mesajları...

Başlatan merkez, 31 Mart 2009, 09:56:09

« önceki - sonraki »

yaman55

Metin beyin ve Hayati beyin acıklamalarını içten buldun Necattin bey ise şarta bağlamış  ;D

ramcQ_55

yusuf ziya yılmazın SAMSUNSPOR'la ilgili cok büyük bi projeleri olduğunu duydum ilk etapda meydan ve moder pazarın oradaki oto parkların geliri SAMSUNSPOR'a devredilecekmiş tabi bu bi söylenti ne kadar doğru bilemem

europe_55

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 31 Mart 2009, 23:40:55
yusuf ziya yılmazın SAMSUNSPOR'la ilgili cok büyük bi projeleri olduğunu duydum ilk etapda meydan ve moder pazarın oradaki oto parkların geliri SAMSUNSPOR'a devredilecekmiş tabi bu bi söylenti ne kadar doğru bilemem

Insallah dogrudur...
Böyle projelere SAMSUNSPORUMUZUN gercekten cok ihtiyaci var...

red_white

Bu sölenenler doğrumu kesin bilgisi olan varsa bilgi verirse seviniriz arkadaşlar

AntZ

Hadi Sn Yusuf Ziya Yılmaz, halk iradesine ve seçilmiş olmanızdan dolayı bu şehrin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak saygımız var. Açık söyleyeyim geçmişte olanlardan daha doğrusu olmayanlardan dolayı sizi sevmiyorum, seçimden önce ayrı sonra ayrı konuşacak değilim. Ama Samsuni abinin de defalarca dillendirdiği, siyasetçilerimizin seçim çalışmalarında kullandığı Şeyh Edibali nin sözlerinde olduğu gibi;

Beysin! Bundan sonra öfke bize; uysallık sana... Güceniklik bize; gönül almak sana.. Suçlamak bize; katlanmak sana.. Acizlik bize, yanılgı bize; hoş görmek sana.. Geçimsizlikler, çatışmalar, uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar bize; adalet sana.. Kötü göz, şom ağız, haksız yorum bize; bağışlama sana... Bundan sonra bölmek bize; bütünlemek sana.. Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana..

Göster büyüklüğünü başkanım, tut artık göz bebeğimiz Samsunspor umuzun elinden, bize de sevdir kendini, o zaman biz seçilmeni istemeyenler büyük başkan diye sokaklara çıkalım sloganlar atalım...

Tufan

içerlinden birtek daha önce kutlukent başkanıyken elinden gelen desteği veren Hayati Tekine güveniyorum belki birde Samsunun öz çocuğu olan Necattin başkan birşeyler yapar. Metin Burma ve Osman Gençten bir beklentim yok.
Yusuf Ziya hakkında birşey demeyecem artık.

Akyol

İnşallah artık birileri olayın farkına varsın istiyoruz daha ne yapalım sınırları mı zorlayalım anlasın artık yerel yönetim çok mu zor kalıcı gelir sağlamak her belediye ufacık bir fedakarlık yapsa SAMSUNSPOR süper lig de eski parlak günlerine döner yeni dönemle birlikte haydi bismillah...

sadece55

necattin başkan daha tam kazanamadan yan çizmeye başladı ilginç ve yazık sanırım 5 yıla

**KaR6**

var ya, kusucam artık siyasetten.. 2 aydır futboldan baska hersey konusuldu, yeter artık, bitti gitti..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Nisan 2009, 00:37:15
var ya, kusucam artık siyasetten.. 2 aydır futboldan baska hersey konusuldu, yeter artık, bitti gitti..

Haklısın kardeşim hepimiz öyle, ama kussakta midemiz bulansa da Samsunsporluların bu konuda duyarlı olması adına bunları konuşmamız lazımdı, Biz konuşmazsak kimse siyasilere Samsunspor u hatırlatmaz, onlarında çok umrunda değil zaten.

Seçim öncesi kadar yoğun olmasa da duyarlılığımızı göstermeye devam edelim, en azından destek verdiklerini görene kadar

Sercan

Necaattin Demirtaş doğru olanı söylemiş 35ama55 in dediği gibi inşallah Samsunsporumuz için hayırlısı olur...

**KaR6**

Alıntı yapılan: Ant55 - 01 Nisan 2009, 00:43:05
Haklısın kardeşim hepimiz öyle, ama kussakta midemiz bulansa da Samsunsporluların bu konuda duyarlı olması adına bunları konuşmamız lazımdı, Biz konuşmazsak kimse siyasilere Samsunspor u hatırlatmaz, onlarında çok umrunda değil zaten.

Seçim öncesi kadar yoğun olmasa da duyarlılığımızı göstermeye devam edelim, en azından destek verdiklerini görene kadar

bundan önce birsey demedim zaten, çünkü kim ne kadar katılır bilmem ama bu seçimlere site ve dernek olarak yon verdiğimizi düşünüyorum ama istediğimizi aldık, artık topa basalım biraz :)  5 ayrı baslıkta siyaset konusmanın bi anlamı kalmadı değil mi :) turguta sallamayı, sefa yı uyarmayı özledim :) hatırlıyosunuz değil mi kim olduklarını, alooo ;D

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Nisan 2009, 00:53:42

bundan önce birsey demedim zaten, çünkü kim ne kadar katılır bilmem ama bu seçimlere site ve dernek olarak yon verdiğimizi düşünüyorum ama istediğimizi aldık, artık topa basalım biraz :)  5 ayrı baslıkta siyaset konusmanın bi anlamı kalmadı değil mi :) turguta sallamayı, sefa yı uyarmayı özledim :) hatırlıyosunuz değil mi kim olduklarını, alooo ;D

Turgut eski Cumhurbaşkanlarından ama sefayı çıkaramadım o hangi partiden :D

red_white

AntZ

Alıntı yapılan: red_white - 01 Nisan 2009, 01:33:59
kocaelinin eski bld başkanı :D
:)

Sevgili Kar6 kardeşim haklı, seçim seçim derken hafta sonu Samsunspor seçimleri var onu bile unuttuk.