Neiş'ten fenerbahçelilere ziyaret

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Kasım 2008, 22:55:21

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Fb formasıyla resim çektiriyor...

Gs sempatizanıyım diyor...

Şuan (her an değişebilir yani) Bafraspor'u tutuyorum diyor...

3 farklı ruh hali tek bedende... Ne iş böyle dememek lazım değil mi sayın Neiş!

Dilerim bir daha asla seçilemez ve sandığa gömülürsünüz sanın Neiş!

gozgoz yýlmaz

Başkalarının takımını tutacağına keşke bizim takımı tutsaymış  :P

Tribün_ali

Şunların haberini buraya koyup moral bozmayın hep aynı hikayeler önce takım başarılı olacak ki bu ibneler azalacak

esedullah

benim çok yakın arkadaşlarımız bafralı ama samsunsporlu genelleme yapmayın.

55yasin55

bende bafralıyım.bafralılarıda bafrayıda kötülemeye gerek yok.Sitede bafralılar nerdeyse düşman olarak görüldü ben bunu anladım.bafralıların yapmadıgı hareketler eylemler küfürler bafralılara hemde içinde harbiden samsun sevgisi olan bafralılara yakıştırıldı.yapmayın arkadaslar gercek bafralıları kırıyosunuz.

size bi örnek verim gecen sezon Bafraspor-Ofspor macında arkadasım yanımda trabzonlulara küfretti.öndeki bi sahıs da ben ofluyum ne diyosun sen gibisindenm laflar etti bizde trabzonluysan rakip taraftar tribunune gec dedik.adam orda öle kaldı.

biz böyle bafralıyız biz böle samsunluyuz...

celebi

Alıntı yapılan: 55yasin55 - 04 Şubat 2009, 22:31:59
bende bafralıyım.bafralılarıda bafrayıda kötülemeye gerek yok.Sitede bafralılar nerdeyse düşman olarak görüldü ben bunu anladım.bafralıların yapmadıgı hareketler eylemler küfürler bafralılara hemde içinde harbiden samsun sevgisi olan bafralılara yakıştırıldı.yapmayın arkadaslar gercek bafralıları kırıyosunuz.

size bi örnek verim gecen sezon Bafraspor-Ofspor macında arkadasım yanımda trabzonlulara küfretti.öndeki bi sahıs da ben ofluyum ne diyosun sen gibisindenm laflar etti bizde trabzonluysan rakip taraftar tribunune gec dedik.adam orda öle kaldı.

biz böyle bafralıyız biz böle samsunluyuz...

bunu bafra samsun muhabbetinden ziyade samsunspor bazında düşün istersen. burada gocunmaya gerek yok. sitedeki arkadaşların sitemi başka takımı tutan bafralılara bu sadece bafra için değil tüm ilçelerdeki Samsunsporu tutmayanların bir nevi düşmanı oluyorlar. mesela be termeliyim fakat termenin forum sitesinde kendi ilçedaşlarımla tartıştım Samsunspor mevzusunu. yani diyeceğim buradki bafra düşamnlığından ziyade samsunsporu tutmayanlardır.

55yasin55

Alıntı yapılan: celebi - 04 Şubat 2009, 23:40:29
bunu bafra samsun muhabbetinden ziyade samsunspor bazında düşün istersen. burada gocunmaya gerek yok. sitedeki arkadaşların sitemi başka takımı tutan bafralılara bu sadece bafra için değil tüm ilçelerdeki Samsunsporu tutmayanların bir nevi düşmanı oluyorlar. mesela be termeliyim fakat termenin forum sitesinde kendi ilçedaşlarımla tartıştım Samsunspor mevzusunu. yani diyeceğim buradki bafra düşamnlığından ziyade samsunsporu tutmayanlardır.

tamam bende onu demek istiyom sadece bafrada yok ist takımlarıı trabzonu tutan ama nedense sadece bafra da varmış gibi lanse ediliyo özellikle bunuda çarsambalı arkadaslar yazıyo

celebi

Alıntı yapılan: 55yasin55 - 05 Şubat 2009, 00:45:01
tamam bende onu demek istiyom sadece bafrada yok ist takımlarıı trabzonu tutan ama nedense sadece bafra da varmış gibi lanse ediliyo özellikle bunuda çarsambalı arkadaslar yazıyo

çarşamba nın bu şekilde yazması normal diye düşünüyorum çünkü çarşamba bafra arasındaki meseleleri bilmeyen yok.ancak sadece bafrada olduğu düşünülmeside bafralıların suçuda var diye düşünüyorum. bunun yanında asıl bafralı ve Samsunsporlu olanlar neden kırılsın onu anlamadım.

55yasin55

tamam çarsambalıların yazması normal ama destekleyende cok cıkıyo.arkadaslar salla bafrayı,bafradan bisey olmaz gibisinden yazılar yazıyo buda bizi haklı olarak kırıyo.ya genelleme yapılmıcak yada hiç yorum yapılmıcak

celebi

o zaman bafralılar şapkasını önüne koyacak bu kara tabloyu nasıl düzeltebilirim diye. tamam söylenen şeyler genellememek lazım ama bafra için neredeyse 1000 km giden kişiler 50 km beriye gelemiyor. hadi onu geçin samsuna laf ta atıyorlar.neyse uzatmamak lazım ama samsunda herkes bafra diyorsa bafralılarında düşünmesi lazım derim

deli 55

bafraysa doğaldır.bak bakalım çarşambada oluyor mu bu tür şeyler.çarşamba olmasa böle bafra gibi yerler samsunumuzu iyice rezil ederdi.

cembaba

bafralı erhan

neiş i aday bile göstermiyorlar bu seçimde.herif öyle virajcı ki kendi partisi bile yol verdi adama.bu tarz kendisinden iğrendirecek bi yığın hareketi oldu başkanlığı süresince bu adamın.bu arada eleştirinin dozunu ayarlarsa bazı arkadaşlar iyi olur.genelleme yapmak yanlış,samsunumuza ve samsunsporumuza gönül vermiş bafralılara haksızlık yapılmasın lütfen...