...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

CANULUN

Oncelıkle sıtedekı yasca benden buyuklerıme ve kucuk kardeslerıme saygılarımı sunuyuorm... Uzun bır zamandan berı sıtemızı takıp etmekle bırlıkte, hakkımda yapılan elestırılerı buyuk bır dıkkatle dınlemekteyım.. Cogu zaman okudugum olumlu elestrıler benı ınanılmaz mutlu edıyor..Affınıza sıgınarak ;kısılıgım geregı ,bunları sadece dınlemek ve eksıklerımı gormek,duzeltmekle yetınıp herhangı bır yorum,cevap yazamıyorum... Fakat en son duzenledıgınız ankette benı sehrımızın sımgesı olan 55 numaraya layık gormenız benı cok duygulandırmıstır. Eger bır gun bu numarayı sırtıma gecırırsem onu layıkıyla tasımak ıcın elımden gelenı yapacagımdan kımsenın suphesı olmasın.....Boyle dusunen butun abılerıme,kardeslerıme tesekkuru bır borc bılıyorum... Kendı dusuncemı paylasmak ıstedıgımde; zaten bızler samsuna ,samsunspora genclıgımızın cogunu (takımdan 3 senelık ayrı kalmamda bıle) veren , bu takım ıcın bır cok fedakarlıgı yapan , yeteneklerımız olcusunde elımızden gelen en buyuk gayretı gostermeye calısan   futbolcularız..                                                                                                 
     Acıkca konusmak gerekırse kendı sahsımla ıle ılgılı hıc bır hedefım kalmadıgından  (ne baska takımda oynamak nede baska bır formayla superlıg....)  , sadece Samsunsporumuzu tekrar superlıge cıkaracagı kadroda bulunmak bundan sonra futbolculugumdakı tek ıstegımdır... Oktay kardesımızı cok yakından tanıyan ve seven ;onun bu takımı dogma buyume Samsunluymus gıbı sevmesı ve eger 55 numaralı formamızı gıymesı halınde motıvesı daha da artacagını , daha fazla sorumluluk sahıbı olacagını dusunen bırı olarak ve tekrar affınıza sıgınarak; kendı oyumu Oktay kardesıme verdım :) :) , cunku benım ıcın Samsunsporun degıl formasının, ıdmandakı yelegının bıle cok buyuk onemı var ...                                     
     Bu zamana kadar saha ıcınde ve dısında bılmeden bır kusurum olduysa af ola, hakkınızı helal edın yeter ( ozellıkle Malatyadaki ıska ıcın :) ) ...
     Bıze olan destegınızın her ne sartta olursa olsun, olumlu bır sekılde surmesı dılegıyle,saygılar...                                                                                                 

CAN ULUN
                                               ...SAMSUNSPOR FUTBOLCUSU...

Sercan

Samsunspor taraftarı sana yaptıklarından dolayı minnettardır sevgili Can ULUN...

kuzey55

helal olsun sana...yüreğine sağlık...gözümün önünden gitmiyor erciyes maçında tribüne gelirken o kutsal armamızı öperek gelmen.bu takımdan sevip saygı duyduğumuz sayılı futbolculardan birisi oldun.başarılarının devamını dilerim.

Yalnızca BİZ

28 Ocak 2009, 17:51:04 #3 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 17:56:28 Yalnýzca BÝZ
Kişiliğini, futbolunu biliyoruz... Desteğimiz her daim olacaktır elbet... Bu taraftar seni seviyor...

red_white

Öncelikler sitemizi takip ettiğin için ve gerçek Samsunspor luluğundan dolayı seni kutluyorum gerçekten karakterinle futbolculuğunla adam gibi adamsın.Ben oyumu sana verdim ama senin dediklerinede katılmıyor değilim sen Samsunun öz evladısın 55 olmuş 05 olmuş değişmez çünkü sen Samsunsporlusun  Bu taraftar seviyor senii....

berusa55

Bu taraftar seninle ne kadar gurur duysa azdır sahada verdiğin mücadele ve bu platforma gelip samimi duygularını bizimle paylaştığın için. Seni seviyoruz Can. Sözde değil özde seviyoruz.

Nuri Asan

Can Ulun seninle ne kadar gurur duysam azdır.
Malatyadaki ıskayı kafana takma kaderimiz lig başından zaten çizilmişti.

Seni Seviyoruz

Tiryakiler55

seni aramizda görmekten mutluluk duyariz abicim siz elinizden geleni yeterki yapin... ve abi eger kimse burhan'la olan yanli$ligi düzeltmek icin adim atmazsa en azindan sen bizim özürümüzü ilet. ben orda stadda olmadiysamda bence yanli$ yapilmi$ burhan'a EGER gercekten böyle olduysa olay. $u anki performansizi sürdürmeniz bize en büyük SELAM olur... saygilarla

Sempatik Bengülü

Bu taraftar seni çok seviyor Can Ulun

samsunmania

28 Ocak 2009, 18:01:23 #9 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 18:03:36 samsunmania55
Sevgili Can,
Cenk abi ve Servet amca ile senin sohbetlerini çok yaptık. Seni yüz yüze gelmesek bile çok iyi tanıyorum. Sen Samsunspor'dan gidince çok üzülmüştüm. Şimdi ise takımda bulunmandan son derece mutluyum. Sen karakterli, dürüst ve herşeyini takımın için harcayan bir kardeşimsin. Alçak gönüllülüğün de cabası. Hayallerin hayallerimizdir. El ele Süperlige diyerek gözlerinden öpüyorum. Diğer futbolcu  kardeşlerimin de sen ve senin gibi örnekler olmasını temenni ediyorum.

King Of The North

Sevgili Can kardeşim: Samsunspor senin hayallerinin takımıysa eğer biz de hayallerimizde büyüttüğümüz, onunla büyüdüğümüz ve yaşlandığımız Samsunspor aşkıyla hep destekçiniz olacağız,hangi formayı giyersen giy ileride bu taraftar bunları asla unutmaz.Sizler savaşın biz arkanızda askeriniz olalım,unutmayın içerde dışarda oladığımız yer yok çünkü biz Her Yerdeyiz.

Kais

Can abi inadına değil ölümüne Samsunspor'luyuz sende öylesin biliyoruz seni çok çoook seviyoruz aynı örnek aldığın Muzaffer abimiz gibi 10 yıl değil 100 yıl geçsede bu taraftar seni unutmaz nedenide senden sonra gelecek genç nesillerde senin yaptığın gibi öz Samsun evladı yani senide örnek alacaklardır tekrardan seviyoruz seni

veis

Ertuğrul Sağlam

tşk can sizte tek ricam şu hep kartal maçındaki gibi oynamaya çalışın bakın ozaman samsunda herşey samsunspor lehine gelişmiyormu samsunspor taraftarı hertürlü maddi manevi desteği verir yeterki sizde bi kıvılcım görsünler

serkancengiz

Samsunsporumuzun gelmiş geçmiş en ahlaklı ve dürüst kişisin bu duruşunda gençlerimiz de seni örnek almasını isterim. Bu taraftar seni çok seviyor