Kais ghodhbane

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 13 Ekim 2008, 10:33:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: Dartagnan - 30 Aralık 2010, 11:19:35
abi onu bunu bilmemde ben nedense anis ayari yi cok seviyordum ya.Oyun stili hosuma giderdi.Frikik kullanacakken,korner kesecekken soylenen "Çek bi ayar ayari " hala kulaklarimda :)

Benim de malatya maçında "Ayari o ayağının ayarını....." diyen amcanın sesini unutmadım abi :D :D

Ama yok yok bu Tunuslular iyiydi cidden

hacettepeli

zidane tarzında bir adamdı. çok yaratıcı bir oyuncuydu. ofansa katkısı çok iyiydi.

olcay

ribery nin geldiği sene burda yendiğimiz maçı hiç unutamam.caner kazmasından beklediğim kaleye vurmasıydı ama geri çıkarttı. kais de yukarı köşeye abancak zannederken ben, seyirciler, mondragon da, kais mondi yi ters ayakta bi oturttu.ama ne goldü. :D sonra da tomas kendi kalesine kafayla geri aşırtarak atmıştı.serkan aykut da alttan pire gibi bekliyodu top yere düşsün de vurıym diye.fırsatçı ya :D sonra hakan şükür de ilk kırmızısını o maçta görmüştü sanırım. necati de penaltıdan atmıştı.2 1 yenmiştik. samsunda oturup da gs lilerle bağıran samsunlu lara da ayrı saydırmıştım. ama koyduk işte. şimdiki maçlarla o zamanın maçlarındaki hava kıyaslanmıyo bile... :(

cembaba

Ayari Kais bir El yasa bu adamların hastasıydım ben. Bir de Krita var tabii.. Unutulmaz Kais'in Cimbom'a attığı gol. =)

Sioux

Bize şu sıralar tam da Kais gibi bir adam lazım.
Süper topçuydu.

samsunmania

Alıntı yapılan: Sioux - 12 Aralık 2011, 18:43:30
Bize şu sıralar tam da Kais gibi bir adam lazım.
Süper topçuydu.

ceyhun'u alıp onu verdik Konya'ya. Düştüğümüz seneydi. Konya'da tek gol attı. O da bize karşı Samsun'da 1-1 biten maçta. Çok güzel bir goldü. Ne biz Ceyhun'dan verim aldık, ne Konya Kais'den.

GökhanÇağlar

geçen geçmiş maçlarımıza baktım da Kais'in hemen hemen oynadığı her maçta golü var.attığı bütün goller de klas köşeye.keşke Ceyhunla takas edilmeseydi.
Konyada oynarken bize attığı golde de sevinmemiş dikkatimi çekti.bir de Mehmet Nas'ın yaptığına bakın.
bu arada 47 maçta 19 gol atmış Samsunspor formasıyla..

kalptenþimþek