''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Yusuf Ziya Yılmaz - 22 Ağustos 2008, 19:26:20
Yılmaz, "Biz neler yapıyoruz, sorulan sorular ise farklı.  Samsunspor benim gündemimde yok. Samsunspor'a yardım gibi bir konu da düşünmedim. Herkes kendi işini yapmalı"

Sözün bittiği yer, sen de bizim gündemimizde yoksun...

Samsunspor'un katili!

Mart 2009'dan sonra göreceğiz seni...

ozkan17

22 Ağustos 2008, 19:45:44 #46 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 21:48:30 berusa55
AlıntıSözün bittiği yer, sen de bizim gündemimizde yoksun...

Samsunspor'un katili!

Mart 2009'dan sonra göreceğiz seni...

abi merak etme aynı koltuugunda kalır yıne

gozgoz yýlmaz

22 Ağustos 2008, 19:45:47 #47 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 19:58:25 samsuni
Kaynak: http://www.samsunhaber.com/default.asp?part=portal_goster&id=5425

Alıntı yapılan: YUSUF ZİYA HAZRETLERİ
Yılmaz, "Biz neler yapıyoruz, sorulan sorular ise farklı.  Samsunspor benim gündemimde yok. Samsunspor'a yardım gibi bir konu da düşünmedim. Herkes kendi işini yapmalı"

Bu adam açık ve net olarak bir Samsunspor düşmanıdır. Belediye başkanı ve belediye başkanlık zihniyeti değişmedikçe Samsunspor sefilleri oynamaya mecburdur.

Samsunsporluyum diyen kimse lütfen bu adamın hizmetlerinden söz etmesin, savunmaya kalkmasın.

Yarabbi, şu mübarek aylarda duy sesimizi, al şu adamı bu şehrin en önemli makamından.

Kadir ÇELEBİ

karşılıklı sohbet olarak değerlendirmeyin hayırlı bir dua için (amin) demek gerek.. :)

harbisamsunsporlu5517

22 Ağustos 2008, 19:56:24 #49 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 20:08:11 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: Ant55 - 22 Ağustos 2008, 19:26:20
Benim başkanım (Fuat Köktaş) istese onu aday bile yapmaz seçimlerde :) Bu yorumda çok siyaset koktu :D
akp bu herıfı derhal kovmalı

AntZ

Sitede Tuğberk kardeşimin açtığı Bank Asya ya Hoşgeldin Mersin konusu var

Millete dışardan adam getirip oy topluyorlar, dışardan destek istemiyoruz bari içimizdekilerin biraz kulağını çekin.

YZY nin yaptığıda KENDİNCE tepki diye düşünüyorum. Belediyedeki operasyondan sonra Samsunsporla  olan bağını koparıp, güya bu takım için yaptıklarımdan sonra başıma bunlar geldi. Sebebi Samsunspor dur izlenimi veriyor (Bence). Tabi başkan bu takım için neler yaptın neler, ne hallere soktu seni Samsunspor :) Yazık sana aman ha uzak dur

nomak55

ya anlamıyorum milletin belediye başkanı stat projesi için destek veriyor bizimkisi çivi bile çakmıyor böyle bi adam olabilirmi ??

vanlioglu

eLLis

2 Tane üstü açık otobüs vermiş bugün o nasıl oldu?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eLLis - 23 Ağustos 2008, 20:40:48
2 Tane üstü açık otobüs vermiş bugün o nasıl oldu?

o reklam yapmak için üstünde samsun büyükşehir yazıyo ya ;)

Pergani 55

melih gökçek dünyanın en büyük futbol tesisini Ankaraya yapıyor üç ay sonra bitecek. rize kayseri antalya kocaeli vs stad yaptırıyor. bizim başkan efendi hiç bir şey yapmıyor. sözünde duran bir adam da degil zaten; İsmail UYANIK ,aylık 450 bin lira verecegim gel başkan ol dedi ama sözünü tutmadı, demişti onun için. kulübü İsmail başkana devredip kaçtıydı. bu adamın bir an önce gitmesi lazım ama seçimleri pek kaybedecek gibi görünmüyor.inşallah kaybeder. Yüce Rabbim Samsunu ve Samsunsporu seven bir başkan nasip et bize. rızaenlillah el fatiha

celebi

bezgınbekır

isterse B.Şehir Belediyesinin anahtarlarını versin, bu saatten sonra bir oy alamaz bizden  ;D

vanlioglu

inşallah her sene böle ama bu adam her defasında seçilio bu sefer inşallah böle olmaz

bezgınbekır

oy almanin cok yontemi var kardesim bliyosun millet az bilinçli olsa boyle insanları bırak baskan yapmayi şehre sokmaz  ;)