Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Alıntı yapılan: iak5529 - 17 Eylül 2008, 00:28:38
mehmet nas ın bu sene gençlerbirliğinde son senesi ve büyük ihtimalle ayrılacak bence geleceği yer de samsunspor
ah be güzel kardeşim dilinden bal akıyor keşke Samsunspora geri dönse bizim eski futbolcularımız biraz vefarlık yapıp vede fedakarlık yapıp Samsunlu olduklarını Samsunspor sayesinde yıldızlaştıklarını hatırlayıp yuvaları olan Samsunspora dönseler keşke Musa Aydın Mehmet Nas Celil Sağır Cenk İşler.. Adnan efendide adam olsa dönsün dicem ama nerdee trabzon trabzon die kudurmuş biri keşke bu oyuncular dönse bankasya ligini parçalayarak Süper Lige çıksak ne kadar Güzel olurdu...

**KaR6**

Mehmet Nas ı Samsundan nasıl yolladıgımızı hatırlıyomusunuz peki vefadan bahsederken? Samsuna dısardan gelip sömurup gidenleri alkışlarken Samsun'un cocugunu yuhlayarak gönderdik biz.. Kimse Mehmet e vefadan bahsetmesin o yuzden.. futbolunun zirvesindeyken de dönup geleceği yer Samsun değildir.. Daha 2. çocugu(Allah analı babalı buyutsun) yeni doğdu, kalkıpta duzenini bozacagını sanmıyorum.. g.b ile sözleşme yenileyecektir..

Musa iyidir hoşturda bu kulupten nası gittiğini bi çogunuz bilmez, söylemekte bana düşmez.. başarılı olması sevindirir ama benim gözumde değeri kalmamıştır.. keşke 2li oynamasaydı..

CeLiL_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Eylül 2008, 01:31:39
Mehmet Nas ı Samsundan nasıl yolladıgımızı hatırlıyomusunuz peki vefadan bahsederken? Samsuna dısardan gelip sömurup gidenleri alkışlarken Samsun'un cocugunu yuhlayarak gönderdik biz.. Kimse Mehmet e vefadan bahsetmesin o yuzden.. futbolunun zirvesindeyken de dönup geleceği yer Samsun değildir.. Daha 2. çocugu(Allah analı babalı buyutsun) yeni doğdu, kalkıpta duzenini bozacagını sanmıyorum.. g.b ile sözleşme yenileyecektir..

Musa iyidir hoşturda bu kulupten nası gittiğini bi çogunuz bilmez, söylemekte bana düşmez.. başarılı olması sevindirir ama benim gözumde değeri kalmamıştır.. keşke 2li oynamasaydı..
Dediklerin doğru kardeşim bende ztn geliceni düşünmüyorum Mehmet nas'ın kardeşim Celil kendide söyledi kanal 55 programında Musa'nın sözleşmesi bitio adamla tek 1 tane yönetici ilgilenmio sözleşme imzalatmıyorlar nie 3,4 hafta önceden anlaşmadılar Musa ile sadece Musa deyil tabiki o dönemin yöneticileri allah belalarını versin diyorum ben Serkan bile gitmişti 2.lig B'ye Şekerspora kıl payı geri döndürebildiler Celil'i ztn yönetim takımdan göndermek istiodu Celil mecburen gitmişti Musa'nın yüzüne bakmadılar sözleşme için arayıp sormadıkları için Süper lig takımı Sakaryaya gitti haklıda gitmekte.

CeLiL_55

20 Eylül 2008, 23:14:11 #63 Son düzenlenme: 20 Eylül 2008, 23:57:48 CeLiL_55
bu akşam oynanan Eskişehirspor Sivasspor karşılaşması 2:2 sona erdi ve Musa Kardeşimiz yine Takımının ilk golünü atarak durmak yok yola devam dedi :) ;)

CeLiL_55

Musa kardeşimiz adam gibi adam geleceğini nerden geldiğini yuvasını unutmayan ve kendini Samsunsporlu gören birisidir ama Adnan doğma büyüme Samsunlu olmasına yıllarca Samsunspor Forması giymesine rağmen kendisi ben Trabzonluyum Trabzonsporluyum demiştir ve hayallerimin takımı,Ailem fanatik Trabzonsporlu gibi sözler sarfetmiştir ve Samsunspor bu dediklerini unutmadı bir zamanlar Samsunspor taraftarlarının sevdiği Adnan yok artık bize yanlış yaptı gitmek için çırpındığın yerde çırpına çırpına eriyecek biteceksin kulübede Adnan Efendi...!!

CeLiL_55

bu akşam Fener Gençler maçında Mehmet Nas'ı izledim sahada topa basan pres yapan iyi bi görünüm veren Mehmet izledik gerçi takım olarak vasattılar..

Sadece Samsunspor

Mus bu haftada boş geçmedi helal olsun

esedullah

sivasın fenerden ne farkı var sevmem sivasi fenerin yan kulübü

veis

fenerbahçe maçında seyrettim musayı gerçekden futbolun üstüne koyuyor bitmek bilmeyen enerjisi ile ama buradan fatih terimede saygılar sunuyorum bu adamı körmüsünde almıyorsun milli takıma illa 4 büyüklerdemi olucak.

cembaba

arkadaşlar musa cok ıyı cok da formda Allah nazarlardan saklasın..

CeLiL_55

dün oynanan Sivasspor Konyaspor maçında iyi performans sergileyip takımı adına golünüde atan Musa kardeşimiz Sivasspor'un tek golünü atıp takımını bu hafta sırtlayan isim oldu helal olsun Musa devam et böyle

CeLiL_55

Sivasspor'un Gençlerbirliğini 2:1 yenerek Ligi lider tamamlamasında büyük pay sahibi olan Musa hem takımı adına harika bir gol attı vede asist yaparak takımının kazanmasını sağladı bravo Musa devre arasında büyük takımlara gidebilir..

Kais

sıvasın en ıyı oyuncusu su anda ayrıca gb golunude mehmet nas atmıs galıba

celebi

mehmet nas asist yaptı

seckin55

Musa artık tartışmasız bir yıldız...her hafta bir golu yada asisti var..bide 55 giydirebılseydık:)
attığı gol mukemmel. 2. goldede buyuk payı var..inşallah ilerleyen senelerde yine yolumuz kesişir musa ile...