Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

körfez55

acımızı paylaşan tribün kardeşlerimizden ALLAH razı olsun...

beşnumara

şuan ne diyeceğimi bilemiyorum 1 gündür nete girmiyordum bu saatlerde girdim ama haberle şok oldum inanın çok üzgünüm ağlayacak gibiyim teoman bi böle olmamalıydı biz samsunsporlular olarak teoamn abiyi çok seviyorduk sadece bizle de değil netten yazdığı tribün dergide de çok sevilen birisi daha doğrusu kimle tanıştıysa tanışsın herkes seviyordu hem de canı gönülden.onun için kim ne dese azdır o mükemmel bir insan tribün dergiyi geziyorum şimdi sadece samsunsporlular değil herkes teoman bai için bir şeyler yapmak istiyor.onun en çok sevdiğim yazılarından birisi "terketmedi sevdan bizi" ve "başka diyenlere inat sadece samsunspor"du çok kötüyüm şuanlık bunları söleyebilirim :'(

Sadece Samsunspor

Alıntı Kazada Hayatını Kaybeden Genç Avukata Gözyaşı

Samsun'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden avukat Muhammet Teoman Taş, gözyaşları arasında toprağa verildi.
5 yıllık avukat Muhammet Teoman Taş (29), 55 LV 002 plakalı otomobiliyle Samsun'dan Kavak istikametine seyir ederken Samsun-Ankara karayolunun 13. kilometresi Toybelen mevkisinde yağmurdan dolayı kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetmiş, takla atan otomobilin içinde sıkışarak hayatını kaybetmişti. Samsun Barosu avukatlarından olan Taş'ın aynı zamanda Samsunspor Yönetim Kurulu'nun yedek üyesi olduğu öğrenildi. Taş'ın cenazesi, Samsunspor Nuri Asan Tesisleri ile Samsun Adliyesi önünde

düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere Ladik ilçesine bağlı Kobacagöz köyüne gönderildi. Genç avukatın cenazesi, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

GÜLE GÜLE TEOMAN ABİ SENİ UNUTMAYACAĞIZ KALBİMİZDESİN GERÇEK SAMSUNSPORLU ABİM

körfez55

HIRÇINLAR

TİMOFTE!  TİMOFTE! I LOVE YOU TİMOFTE. TİMOFTE! TİMOFTE! I LOVE YOU TİMOFTE.İMOFTE! TİMOFTE! I LOVE YOU TİMOFTE.
  Belkide şimdi nuri abi ile belkide muzafferle belkide mete ile belkide tomiç ile belkide müjdatla.
  derlerya  öldüğümüz zaman sevdiklerimizle olacağız diye.BELKİ BİR GÜN BULUŞURUZ TİMOFTE.

tankut

Bu Foruma ilk üye olduğumda bana hoşgeldin diyen 2-3 kardeşimden biriydi. güle güle kardeşim.
acılar artık camiamızın kaderi oldu... allah başka acılar yaşatmasın..

körfez55

Samsunspor Camiasının Başısağolsun.
25 Jan 2008
--------------------------------------------------------------------------------

Timofte " Terketmedi Sevdan Bizi" M. Teoman Taş.

Tribün bir yaşam biçimidir,her tür insanı içinde barındırır,kültür farklılıklarının da bulunduğu bir noktada herkesin tek noktası sevdası olduğu renklerdir,böyle bir ortamda nice arkadaşlıklar olur,nice abilerin,nice kardeşlerin olur...

Her biriyle birşeyler paylaşır,her biriyle ayrı ayrı anıların olur,bu dostluklar pekişir,büyür gider...

Çevren olur,farklı renklere gönül vermiş arkadaşların olur seni seven,sana değer veren,seni sayan,seven insanlar olur çevrende...

Kendini sevdirirsin o ortama,herkesin gönül verdiği bir takım olsa bile,içindeki o temiz kalple taht kurarsın gönüllerde...Değer gören bir insan olursun o temiz kalbinle...

Ve bir trafik kazasında,aramızdan gidersin,sevdiğin renklerden koparırlar seni...

Timoftemize Allah'tan rahmet, yakınlarına, ailesine, Samsunspor camiasına başsağlığı diliyoruz...

ultrAslan-BH

teşekkürler galatasaray taraftarına...

AllydeenleaR

MmarlonN

Teoman, namı değer Timofte ile birlikte ortalama 4-5 senedir Tribundergi forumunda yazıyoruz. Bunca yıl zamanında, beyfendiliği, karakteri ile örnek olabilecek bir kullanıcıydı. Timofte adı ya da resmini görünce ilk aklıma gelen kişiydi.

Yazılarından yola çıkarak ve şu an geneline bakınca şehrini ve şehrine ait değerleri seven iyi bir Samsunluydu. Şehrine hizmet etmek için çalışan biriydi de. Samsun'daki yeni nesile örnek olabilecek bir Samsun ve Samsunspor'luluk örneğiydi.

Yıktı bizi onun bu ani vedası, üzdü ama dimdik ayakta, değerli bir insanı tanımanın, iyi bir Samsunlu evladı ile yanı platformu paylaşmanın verdiği mutluluk ile gmdük onu kalbimize, göz yaşlarımızı gömdüğümüz gibi.

Seni hep "bundan sonra yazılarını okuyamayacak olmanın" verdiği üzüntü ile değil, senin gibi değerli bir Samsun evladını tanımış olmanın mutluluğu ile hatırlayacağım Teoman.

Senin gibi nice iyi Samsunluları görsün, terkedemeğin sevdan, kavgan...

O. Uygar Turantekin
Bursaspor Taraftarı

SaMsUnSpOr 55

teşekkürler bursaspor taraftarına başımız sağolsun acımız büyük

Fecr_55

25 Ocak 2008, 18:41:38 #145 Son düzenlenme: 25 Ocak 2008, 18:43:24 55_Vatan_55
http://www.haberler.com/kazada-hayatini-kaybeden-genc-avukata-gozyasi-haberi/

bütün haberleri takip ediyorum..ve cenazeden resimler de konmus, baktikca icim cok aciyor.. :'( :'( 

hala inanamiyorum hala.....................................

maviay55

:'( senin görmek istediğin gençler burda abi sen rahat uyu  :'(

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPORLUYUZ

SAMSUNLUYUZ

cem and naz55

bu sabah nöbetten çıktığımda bir halk gazetesi alayım dedim hemen üste teomanın resmini gördüm haberi okuyunca kendime gelemedim halada kendimde değilim şu anda bile zor yazıyorum yaş geliyor gözümden pazar günü sbk maçında konuşmuştuk canı kadar çok sevdiği samsunspor u berAber bir ts maçı hikayemiz oldu zaman buldukça görüşme fırsatımız oldu akrabamı kaybetmiş gibiyim hepimizin başı saolsun ölüm ona hiç yakışmadı
şunun şurasında kaçkişi kaldıkki birbirimize sımsıkı sarılarım arkadaşlar
  seni hiç unutmayacağım teoman...

berusa55

bize cok büyük bir acı yasattın teoman kardesim cok. bu yara bu bosluk kolay kolay gecmeyecek :'( bu arada acımızı paylasan diğer kulülerimizin vefakar tafartarlarına da sonsuz tesekkürler.allah hepinizden razı olsun. insallah bu son acımız olur...

MeL_55

o samsun ankara yolu varya cok tehlikeli. yapsinlar artik su yeni yolu. bukadar can verdigmiz yeter. 2005 senesinde eylül de almanyaya dönerken samsun ankara yolunda kaza yapmistik. hava yagmurluydu araba kaydi ve yolun kenarinda uctuk. allah korudu bizi takla atmadi ama ön tarafi yukardaydi. sonra yoldan öbür ucuruma kayarken allahdan bi park yeri mi desem söle 10m alan vardi orda durdu olmasa... yani ölümden döndüm.  :-[

TEOMAN ABI SENI COK ÖZLIYECEGIZ NEDEN BIRAKTIN BIZI  :'( :'(
SENI SEVIYORUM MELIH KARDESIN.
ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLUR INSALLAH.