Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

yusuf celebi

Bir önerim olacak.
Burada başsağlığı mesajlarını ve iyi niyet içeren mesajları derleyip ailesine ulaştırmayı öneriyorum,ulaştıralımki ne kadar iyi bir evlatları olduğunu ve sevenleri olduğunu görüp birazcık olsun acılarını dindirsinler.
Belli bir zaman daha mesajların tamamlanmasını bekleyebiliriz.

azadbeg

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 25 Ocak 2008, 15:02:23
Bir önerim olacak.
Burada başsağlığı mesajlarını ve iyi niyet içeren mesajları derleyip ailesine ulaştırmayı öneriyorum,ulaştıralımki ne kadar iyi bir evlatları olduğunu ve sevenleri olduğunu görüp birazcık olsun acılarını dindirsinler.
Belli bir zaman daha mesajların tamamlanmasını bekleyebiliriz.

bunun için tribündergide daha geniş katılımlı bir org düzenleniyor.

Alemci İsmail

Teoman kardeşimizin Samsunspor camiası açısından ne kadar değerli bir insan olduğu aşikar,acımızı paylaşan tüm takım taraftarlarına buradan şükranlarımı iletmek istiyorum.
SAMSUNLUYUZ,SAMSUNSPORLUYUZ ÖLENE DEK...

**KaR6**

arkadaşlar ne olur bilmem ama bir şekilde adını ölümsüzleştirmemiz gerekiyo.. benim aklıma gelen maraton tribününe onun adını vermek.. grupların birleşip buluştuğu yer orası çünkü.. varsa başka teklifi olan buyursun ve bir karar alıp bunu uygulamaya geçirelim..

cuneytavar55

SAMSUNSPOR CAmiası bir neferini kaybetti.İyi bir hukukcu,iyi bir insan,ÇOK BÜYÜK SAMSUNSPORLU.
             UNUTMAYIZ,UNUTTURMAYACAĞIZ.BİZ SAMSUNSPORLUYUZ HEP ÖYLE KALACAĞIZ.

CÜNEYT AVAR
                                                                                                           FORZA ŞİMŞEKLER TARAFTAR
                                                                                                                            GURUBU

Baþkent_55

gitti bir yürek altın gibi kocaman  o da ayrıldı aramızdan...........kimbilir neler hayal ediyodu kimbilir ne düşünce içerisindeydi ................SAMSUNLU SAMSUNSPORLU DOĞAR SAMSUNSPORLU YAŞAR SAMSUNSPORLU ÖLÜR...................HİÇ AMA HİÇ TERKETMEYECEK SEVDAN BİZİ ..................NUR İÇİNDE YAT KUZEYİN ASİ DELİKANLISI ALLAH RAHMET EYLESİN........

MeL_55

AlıntıGeride bıraktığımız günlerde Samsun faciasını andık, bir daha olmasın diye dileklerde bulunduk. Ama yine aynı yere verdik bir canı daha.

Kederli ailesine, Samsunspor camiasına ve tribünde omuz verdiği arkadaşlarına sabırlar dilerim. Başınız sağolsun.

Serenat Tutakli
Beşiktaş taraftarı

AlıntıSevgili Dostlar

Tribununuzun degerli varligi Timofte'yi elim bir trafik kazasi sonucu yitirmis olmanizin acisini paylasiyoruz.

Kederli ailesine ve siz renkdaslarina sabirlar dileriz.

Basiniz sagolsun.

Denizcan Bulut
Besiktas taraftari

tatanka

bu haberle yıkıldım resmen
aykutumuzu daha içimize göememeden
bidre teoman dostumuz çıktı
acınız acımızdır samsunspor
acınız acımızdır
TATANGALAR.

son nefes55

haberi okuduğumda şok oldum samsunspora gönül verenlerin artık bir bir gitmesine dayanamıyorum
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM

körfez55

değerli tribün kardeşlerim hepinizden ALLAH razı olsun...abimize bol bol dua edin.

Sinan Akyol

Arkadaşlar Sizlerin nezninde Samsunspor kulübünün ve taraftarlarının,kederli ailesinin,dostlarının, O nu tanıyanların başı sağolsun.Allah sabır versin.Mekanı cennet,toprağı bol olsun.

Bolulu yarenler adına SİNAN AKYOL.

selahattin55

ilk defa malatya maçına gittiğimizde samsunda görmüştüm biraz muabbet etmiştik.ayrıca ladikli eyüp ün akrabasıdır.teoman kardeşimize ALLAHTAN rahmet dilerim.yakınlarınada ALLAH sabır versin hepimizin başı sağolsun.

tatangadapazar

25 Ocak 2008, 17:08:38 #132 Son düzenlenme: 25 Ocak 2008, 17:17:42 tatangadapazar
Tribündergi forum sitesinde yorumlarını beğeniyle okuyordum. Takımını hiçbir karşılık beklemeden seven, kişiliğiyle her tribüncüye örnek alınacak biriydi. Samsunspor denilince aklıma ilk gelecek kişilerden birisiydi Timofte.

Olmadı be abi  :-[

Kaderlerimiz aynı bizim. 54 ve 55'in birbirine yakın olduğu kadar. Şirin ana'dan sonra kaza olayı'nı andığınız şu günlerde Teoman abimizi kaybettik. Çok acı bir durum gerçekten  :'(

Allah mekanını cennet eylesin abimizin. Başınız sağolsun arkadaşlar..

Acınız acımızdır !

gorki

Başta Ailesinin ve Samsunspor camiasının olmak üzere, tüm sevenlerinin, Samsunspor.Biz, Tribün Dergi ailesinin ve tüm tribün camiasının başı sağolsun. Acınız acımızdır. İnsan birşey de yazamıyor. Çok üzgünüz. "Terketmedi sevdan bizi" etmicek be birader! Allah mekanını cennet etsin.

ks1966

Vefat haberini msn'deki ortak arkadaslarımızdan öğrendim ne yapacağımı bilemedim daha 2 gün önce msn de kısada olsa konusmustuk  "bizim iyi olmamız imkansız ruhumuzda karamsarlık var" demişti gerçekten yakınımı kaybetmişgibi acı duyuyorum Allah kederli ailesine sabır ihsan eylesin Samsunspor camiasının ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.