TK - D Grubu: Beşiktaş - SAMSUNSPOR

Başlatan 34 SS 1965, 03 Ocak 2006, 21:13:33

« önceki - sonraki »

salihcakir

tüm samsunluları hatta onların samsunlu olmayan arkadaşlarını da maça bekliyoruz. çok mühim bir maç. inşallah orada güzel bir kalabalık oluştururuz. birde herkesin oraya kırmızı beyaz gelmesini temenni ediyorum. yağmur yağarsa da sadece kırmızı ve/veya beyaz şemsiyelerle gelelim lütfen. samsunsporumuza yakışan taraftar olarak öncelikle biz görevimizi yerine getirelim! sonra herşey düzelecek inşallah..

Serkan

inönüye şemsiye sokmak yasak: :roll:

salihcakir

evet forza alvin haklısın. geçen maç konfetileri bile almamışlardı. gerçi beşiktaş taraftarına öyle bir muamele yapmıyorlar ama rakip takıma belkide sadece bize güvenlik diye deli oluyorlar. kendilerine bu konu ile alakalı şikayetlerimizi bildirdiğimiz zaman da sizin güvenliğiniz için diyorlar. bizlere; beşiktaşlılar ile aynı gişelerden biletlerini alan biz samsunsporlulara böyle komik bir açıklama yapıyorlar.. bilmiyorum belki 4-1'den sonra böyle oldu. o gün bugündür inönü'de çok da rahat değiliz açıkçası..

kuzeykale

BİZ O MAÇTA 4 TANE ATTIK DİYE BUNLARI YAPIYORLARSA NE DİYELİM 15 TANEDE ATABİLİRDİK SAHAYA HAVLU ATMASALARDI. O ZAMAN BİZİ İSTANBULADA SOKMAZLARDI HERALDE.

KotuCocuk55

O BU DEĞİL DE,NE GÜZEL MAÇTI YAW O!
ULAN BÖYLESİNE ACIMIYACAKSIN BULDUMU 15 TANE ATACAKSIN Bİ ÖMÜR KONUŞACAKSIN!
HEE BİDE ADAMLARA Bİ KOYDUK O GUN BUGUN TOPARLANAMADILAR BİR DAHA! :):):):):):)

yönetici

arkadaşlar mesajları caps lock kapalı konumda iken (küçük harfle) atarsanız sevinirim, teşekkürler.

kadir55ist

selam
arkadaşlar geçmişi bir kenara bırakalımda bu maça bakalım inşallah bu maçta 5 tane atarız.
zaten 4 attığımızdada hava kötüydü şimdide kötü o zamanda erdoğan hoca vardı şimdide neden olmasın
deniz tarafını komple kırmızı beyaz yapalım

Serkan

otobüs kalkarsa herşekil gelicem yosa gelmem imkansız... işallah kaldırırda yönetim tribünümüzü en kral şekilde yaparız...

Rentboy

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"otobüs kalkarsa herşekil gelicem yosa gelmem imkansız... işallah kaldırırda yönetim tribünümüzü en kral şekilde yaparız...
yönetim otobüs vermiyormuş artık deplasmanlara...

kuzeykale

Arkadaşlar metoorolojinin verilerine göre önümüzdeki hafta marmarada yoğun kar yağışı ve soğuklar bekleniyor. Zaten maça tam kadro çıkamayabiliriz gönlümden geçen kar yağışı nedeniyle maçın ileri bir tarihe ertelenmesi; bizim için bir avantaj teşkil edermi ne dersiniz? sevgilerle...

34 SS 1965

bence macın ılerı bı tarıhe alınması bızım ıcın bı dezavantaj olabılır cunku hav ne kadar kotu olursa bjk taraftarıda az olur zaten bızım taraftar bu maca ıyıce ateslendı havanınsoğuk olması yağmur lu olması bızı vurmaz ama bjk yonetımı para kazanamayız derlerse ılerı bı tarıhe alabılırler yanı ama ben bu macı aralıktan berı beklıyorum 13 ocak ooldu gectı delırdım sımdı bıde 25 ocak gecerse dahada delırırım

Ladikli

maca bende samsundan geldım eğer macın ertellenmesı benı cok kotu etkıleyecek bjk tasında sakatları da ıyıleserek  tam kadro takımımızın karsına cıkacak bu takımımıza karsı bır dezavantaj yaratabılır....

kadir55ist

selam
arkadaşlar havalar çok soğuk ve pazartesinden itibaren kar yağışı başlıyormuş maç çarşamba günü kar yağarsa oynanamayabilir.
yağış olmassa büyük ihtimalle zemin maç saatine kadar temizlenir .
yalnız ulaşımda büyük sorunlar olabilir.
inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
zaten 4 attığımızdada kara kış vardı bizim için farketmez

34 SS 1965

doğru dıyosun aslında kadır arkadasım haklısın ıstanbula 3 cm kar yağsa bı suru dert alıyo basını gıdıyo ama ne yapıp ne edıp bu mac oynatmalılar yeter artık duramamıyorum samsunda adamlar gelmeye basladı yazık gunah olur eğer 3 cm karda macı tatıl ederlerse...

jean

bugun erciyese puan kaptirdilar hazir formsuzkken oynayip alacagimizi alalim