TFF 1.LİG 2022-2023 17.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Yeni Malatyaspor

Başlatan brigand, 08 Aralık 2022, 08:07:48

« önceki - sonraki »

eprianu

Maçla ilgili konuşmak istemiyorum. İyi değildik ve maçı hak etmedik. Harris çok iyiydi, Yunus Emre ve Ahmet Sağat da her zamanki gibi bekleneni verdi. Takımın gerisi vasattı.

Ben farklı konuya değinmek istiyorum. Tribünlerimiz her gün daha da kötüye gidiyor. Eskiden tribünler coşar maç aldırırdı, şimdi takım gol atınca tribünler hareketleniyor.

İlk yarı iyi gitmemiş, çağırsana takımı ama yok. Takım ikinci yarıya çıkıyor çağırsana tribüne, yine yok. Tribün gruplarının haline ağlayası geliyor insanın. Her biri ayrı telden, alakasız alakasız bağırmalar. Bakın kale arkalarını geçtim. Maratonun altı ile üstü ayrı telden çalıyor. Utanıyor insan.

Beşiktaş'ın yıllar önce Benfica maçı vardı. İlk yarı 3-0 geri girdiler, tribünler devre arası takımı çağırdı, alkışladı. Maç 3-3'e geldi, az daha alıyorlardı. Bir de bizdeki hale bakın.

Tribünler ne organize oluyor, ne baskı kuruyor, ne takımı ateşliyor... Kendi hallerinde bağırıyorlar. Vallahi yazık ya. Maratonda hiç tribün grubu olmasa yemin ediyorum daha etkili olur.

jean

Kacan 2 puana uzulsemde alacagimiz maglubiyet dahada cok moral bozardi hic yiktan yenilemedim kotuyduk bu tur maclari alamazssak isimiz zor

Sadece Samsunspor

Gercekten artik bu yatmalara vakit gecirmelere bi cozum bulunmali. Asiri gicik oluyorum boyle takimlara. Hakemlerde bunlara uyuyor. Direkt cikar kardesimi kartini vakit gecirene. Valla elimizden geleni yaptik sagli sollu ortalar ortadan girmeler uzaktan sut denemeleri herseyi yaptik ve sonunda 1 puanda olsa aldik. Laura macin 10 veya 15dksindan kaleye degilde Tanque ye cikarsaydi 1 0 one gecip maci bitirirdik. Olmadı. Yensek iyi olacakti hic yoktan 1 puan iyidir.

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 09 Aralık 2022, 23:54:44Maçla ilgili konuşmak istemiyorum. İyi değildik ve maçı hak etmedik. Harris çok iyiydi, Yunus Emre ve Ahmet Sağat da her zamanki gibi bekleneni verdi. Takımın gerisi vasattı.

Ben farklı konuya değinmek istiyorum. Tribünlerimiz her gün daha da kötüye gidiyor. Eskiden tribünler coşar maç aldırırdı, şimdi takım gol atınca tribünler hareketleniyor.

İlk yarı iyi gitmemiş, çağırsana takımı ama yok. Takım ikinci yarıya çıkıyor çağırsana tribüne, yine yok. Tribün gruplarının haline ağlayası geliyor insanın. Her biri ayrı telden, alakasız alakasız bağırmalar. Bakın kale arkalarını geçtim. Maratonun altı ile üstü ayrı telden çalıyor. Utanıyor insan.

Beşiktaş'ın yıllar önce Benfica maçı vardı. İlk yarı 3-0 geri girdiler, tribünler devre arası takımı çağırdı, alkışladı. Maç 3-3'e geldi, az daha alıyorlardı. Bir de bizdeki hale bakın.

Tribünler ne organize oluyor, ne baskı kuruyor, ne takımı ateşliyor... Kendi hallerinde bağırıyorlar. Vallahi yazık ya. Maratonda hiç tribün grubu olmasa yemin ediyorum daha etkili olur.

Biz bu hafta kale arkaları açılınca yine 209 da kendi yerimizdeydik, dediklerine katılıyorum hocam, şirinler bu hafta daha kalabalık ve istekliydi ama maratondaki gruplardan karşılık göremedi Doğukan, hatta el kol hareketleri ile birbileri ile atıştılar, bir taraftan alınan pası diğer tarafın değerlendirmesi lazım, ama yıllardır bir olmayı başardığımız çok azdır, ama şirinler elinden geleni yaptı devamlı pas attı ama karşılığını alamadı bizzat gözümle kulağımla şahitim, hiçbir gruba bağlı değilim bizim kendi arkadaş grubumuz yatiyor ama yiğini öldür hakkını yeme demişler, bu sorunun çözülmesi taraftarın seversin sevmezsin şirinlere ayak uydurması paslarına cevap vermesi takım ve bizim için daha iyi olacak gibi, inşallah bunu sağlarız ki sağladığımızda nasıl trübün yapıyoruz bunu tüm Türkiye biliyor.

Maç için ise ben diğer taraftan bakmak istiyorum, Malatya aşırı derecede motive gelmiş maça, çok diri ve sağlam durdular defansta, özellikle çalışan kanatımız harris bile bir iki pozisyon dışında tam olarak istediğiniz yapamadı, ama günün en çalışkan isimlerindendi, Malatyanın bu şekilde motive gelmesi ve ilk golü bizim hatamızla penaltı ile bulması onları daha da motive etti, tabi en iyi motivasyonu yine bizim çok "iş bilen" taraftarımızla alakalı, daha maçın bitmesine iki devre var malatya kümeye sesleri aynı ağızdan duyulmaya başlayınca adamlar hep gaza geldiler, biz bu diri oyuna son dakikalara özellikel golü bulduktan sonra cevap veremeye başladık ki bu seferde vuruşlarımız çok kötüydü, bence bizim maça Malatya gibi motive başlayamamız sonuca gidemememizde etkiliydi. İsimleri tek tek değerlendirmek gerekirse, Ali ve Laura ve Tanq kötüydü, özellikle Ali çok çok verimsiz oynadı, bizim genç Yunus'u Harris'i çok beğendim bu maç.

Biz taraftar ve oyuncu gurubu olarak daha motive olabilirsek içerde kesinlikle puan kaybı yaşamayız, buna dikkat etmemiz lazım.

Stoper

Pendik'ten üç puan alıyorsun, evinde Malatya'ya puan bırakıyorsun.

Olmaz!